UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Гороскоп на січень 2022 року від Василини Володіної

Гороскоп на січень 2022 року від Василини Володіної за знаками зодіаку таїть свої секрети і рекомендації. Прислухайтеся до того, що радять зірки. Ви уникнете необдуманих кроків, при цьому досягнете хороших результатів.

Овен

Овну слід жити земними поглядами і не витати в хмарах. Хтось поруч намагається відвести вас у світ мрій, обіцянок, ілюзій. Не надто заслуховуйтеся того, чого може і не бути. Повертайте людину поруч до нагальних справ і наполягайте на виконанні. Конфліктів у вашому оточенні не передбачається. Ви зумієте всі питання регулювати мирним шляхом. В роботі зміни будуть на краще, навіть якщо відразу здадуться недоцільними.

Телець

Місяць спілкування і контактів чекає Тельців. Вам слід побоюватися зустрічі з нещирим людиною, який спробує збити вас з вірного шляху. Ретельно перевіряйте інформацію, що надходить. Є ймовірність введення вас в оману. Друга половина місяця буде активна в плані дружніх і родинних візитів. У компанії знайомих людей можете розслабитися і відпочити. Самотні Тельці чекайте приємного знайомства, яке переросте в глибоке почуття.

Гороскоп від Володіної

Близнюки

В січні у Близнюків загостриться почуття інтуїції і передбачливості. Ви здатні самі передчувати події, серед яких будуть лідирувати позитивні. У січні добре відправитися у відпустку з сім’єю або коханою людиною. Нові враження підуть на користь. Місяць взагалі спокійний, рекомендується плисти за течією і не починати важливих справ. Фінансова ситуація стабільна, можете дозволити приємні витрати. Ви здатні бачити віщі сни, вчіться їх читати.

Рак

Для раку місяць пройде в сімейних турботах, святкових посиденьках. Можливі звістки про поповнення в сім’ї, весілля когось із близьких родичів. У деяких сім’ях можливі розбіжності в питаннях виховання дітей. Зірки рекомендують не тягнути ковдру на себе, а об’єднаються у вирішенні проблем. Кар’єра стрімко піде вгору і з’явиться можливість відкриття свого бізнесу. В кінці місяця кохана людина вразить оригінальним вчинком.

Лев

Лева очікує період любові, чуттєвості і романтичності. Весь місяць цей знак буде віддаватися почуттям, незважаючи на робочі завдання і завантаженість поточними справами. Окриленість партнером допоможе впоратися з усіма ситуаціями, при цьому виглядати в кращому світлі. Це відноситься і до самотніх левів і до сімейних, у яких відкриється друге дихання на адресу партнера. На роботі можливі підступи недоброзичливців, але позитивні емоції Лева зможуть відобразити будь-які нападки, залишившись переможцем.

гороскоп

Діва

Січень для Діви – виведення всіх відносин на новий рівень. Ви готові розставити всі крапки, вказати кожному на його місце і в роботі, і в особистих відносинах. В цьому немає нічого поганого, ви зможете вийти на новий рівень конструктивного спілкування, тим більше зробите це коректно. Всім учасникам це піде на користь. У перший місяць зими Діву очікує багато витрат, але всі витрати матимуть позитивний характер. Зірки рекомендують Діві дивитися тільки вперед і ні кроку назад.

Ваги

Позитивні зміни очікують Ваги в особистих і сімейних відносинах. Всі конфлікти можна, нові цілі поставлені і розпочаті дії в бік їх досягнення. А ось в роботі слід побоюватися не чистих на руку колег, готових підставити вас у важку хвилину. Будьте готові, що будете віддуватися за колектив. Ви все зможете, але після врегулювання проблем переглянете свої погляди на робочі взаємини. Астролог радить берегти здоров’я на увазі можливих травм в цей період.

Скорпіон

 Цей знак не кидає слів на вітер, тому буде відомий в січні своїми вчинками. Вам не слід пасувати перед труднощами, вам все по плечу. Головне-вірно розставити пріоритети і не хапатися за купу справ. Приїзд родичів здалеку трохи послабить вашу діяльність, дозволивши розслабитися. Ви можете собі це дозволити. Астролог радить контролювати витрати. Можете витратити гроші на вітер, але не будете шкодувати про це.

Стрілець

Період розставання може очікувати Стрільця. Причому мова не тільки про зжили себе відносинах, але і про старі звички, непридатні речі. Всі “прощання” пройдуть без стресів і переживань, очистивши дорогу для нових відносин і надходжень. У січні Стрільцю можна розглянути пропозиції про нову роботу, але остаточне рішення краще прийняти в середині лютого. Сприятливі будуть поїздки, відрядження, відпочинок. Зміна стилю і іміджу допоможе поглянути на себе з іншого боку. Ви гідні кращого.

 Козеріг

Козерогу потрібно боротися зі своїми слабкостями і страхами. Початок року – сприятливий період для подолання помилок, відкриття своїх сильних сторін і виходу на позиції лідера у всіх сферах життя. У сім’ї-ви кохані і любите самі. У вас чудові стосунки з дітьми і старшими родичами, утримуйте положення на тому ж рівні. В роботі не дозволяйте командувати собою, чітко розмежуйте свої обов’язки і не беріть на себе зайвого. Виняток – додаткова оплата.

Водолій

Яскраві зміни очікують Водолія в січні. Не пропустіть щасливі події у своїй долі: пропозицію руки і серця, зміна місця проживання, доленосне знайомство – все відкриє нові перспективи. Астролог радить уникати конфліктних ситуацій зі старшими родичами, особливо, якщо мова йде про спадщину. Ситуація вирішиться добре, ви не залишитеся осторонь і отримаєте свою частку. У роботі ви на хорошому рахунку, чекайте несподіваної винагороди.

Риби

Рибам потрібно припинити жити минулими спогадами. Тільки зумівши відпустити минуле, ви зумієте змінити своє життя. Зверніть увагу на найближче оточення, серед друзів є той, хто давно живить надії на партнерські відносини. Це не погана партія, якщо ви готові змінювати свою звичку не жити минулим часом. Середина місяця вдала для великого придбання в будинок. Якщо мали такі плани – дерзайте. Покупка буде радувати довго якістю і функціональністю.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.