UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Ідеї оформлення вікон до Нового року 2023

На світі не знайдеться такої людини, який не замислювався хоч раз в житті над питанням декорування і прикраси вікон до Нового року. Адже всім хочеться прикрасити все навколо в святковому дусі, щоб навіть скла рясніли новорічними візерунками.

А вже яка атмосфера панує в кожному будинку! Діти чекають подарунків, дорослі передчувають шикарне застілля. Якщо вірити Стародавньому китайському вченню фен-шуй, саме крізь віконні отвори в житло проникає позитивна енергія з космосу. Отже, чим більш ошатними виявляться вікна на Новий рік 2023, тим більший енергетичний потік очікує господарів.

оформлення вікон

Ідеї оформлення вікон до Нового року 2023

Для цілісного сприйняття декорованого приміщення необхідно вибрати один загальний стиль і дотримати його навіть у деталях. Вікна – важливий елемент декору, і трафаретів для їх оформлення налічується безліч. Спочатку потрібно визначити, чи будуть отвори грати основну роль, або їм належить просто доповнювати картину. Якщо в кімнаті встановлюють ялинку, акцент прийнято робити саме на ній, а на частку вікон і дверей залишається створювати ошатний фон.

Вони покликані підкреслити ялинковий стиль, показати красу вічнозеленого деревця. Слід зазначити, що прикраса на Новий 2023 рік стекол не вимагає особливих надмірностей і химерних трафаретів, досить проявити фантазію, і використовувати мінімум матеріалів. Новорічні свята пройдуть вишукано, якщо виготовити елегантні сніжинки або нанести витончені візерунки.

Декор повинен грунтуватися на освітленості кімнати. Якщо вона затемнена, від великої кількості прикрас краще відмовитися, інакше стане зовсім темно і похмуро. Розкішні елементи втратять шик, якщо не впустити всередину будинку сонячне світло.

оформлення вікон до Нового року

Прикраса вікон зубною пастою

Нескінченно можна розглядати морозні візерунки, створені природою, тому так актуально зобразити їх на вікнах за допомогою зубної пасти. Для цього потрібні трафарети з цікавими візерунками на тему свят і Нового 2023 року. Вподобаний малюнок роздруковують на принтері, вирізують зручним способом, і починають зафарбовувати. На вікні такий малюнок вийде змазаним, але трафарет повинен бути чітким. Готовий шаблон змочують водою, прикладають до поверхні, розправляють акуратно.

У чашку або тазик видавлюють пасту, водою доводять до рідкої консистенції, як сметана. Важливо пам’ятати, що паста повинна бути чисто білою, виробленої хорошою фірмою, перевіреної якості. Для розбризкування фарби використовують пульверизатор, відставляючи його на відстані від поверхні. Або можна скористатися щіткою, і з дистанції розбризкати з неї розведену пасту. Підійде і шматочок поролону, що дозволяє прикрасити велику площу вікна. Після фарбування трафарет можна акуратно зняти і дати малюнку висохнути.

Новорічні вітражі

Новий рік 2023 пройде веселіше, якщо намалювати на вікнах забавні кольорові картинки. Зовні вони схожі на силіконові наклейки, як характеристиками, так і зовнішнім виглядом. Як фарбувальної основи найкраще використовувати дитячі фарби для творчості, оскільки професійні вітражні склади з вікон нереально змити. Потрібно взяти цікаву розмальовку з новорічною тематикою, краще просту, без хитрощів. Беруть файл для документів, в нього кладуть обрану картинку.

Чорним резервом з дитячого набору наносять контур, після чого чекають півгодини, дають просохнути, а потім малюнок фарбують зсередини. Далі дають добре висохнути кілька годин, і вже в кінці дістають з файлу. При необхідності виріб можна помістити в холодильник, використовувати наклейки можна не тільки на один новий рік, але і на наступні.

Витинанки на вікна

Недорогим і ефектним варіантом прикраси вікон до Нового року 2023 стануть фігурки, вирізані зі звичайного паперу-витинанки. Отже, створюємо силуетні композиції, за основу яких береться конкретний сюжет. Початок нехай буде маленьким зображенням, та й взагалі праця чекає нелегкий.

Прикрашати свої вікна люди почали дуже давно, ще за радянських часів, коли крім паперових серветок і зубної пасти не було варіантів для декору. Новий 2023 рік дозволяє скористатися можливостями сучасності, і створити на вікнах майже шедевр мистецтва. Тим більше, що трафарети для новорічної творчості можна знайти в будь-якому магазині.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.