UKRjizn.com
Image default
Популярні імена

Імена хлопчиків на 2022 рік

В даний час все більше людей в нашій країні повертаються до своїх витоків. Це стосується і наречення немовлят.

Імена хлопчиків по місяцях на 2022 рік за традицією можна дізнатися в «Святцях». Наші предки саме з цієї церковної книги століттями брали імена для новонароджених.

Хлопчики народжені в новому році

Таїнство імені

Зазначений збірник імен зберігає імена всіх святих в православній релігії. Називаючи дитину ім’ям Божого угодника, ми вибираємо для нього духовного покровителя, який в подальшому буде оберігати і наставляти його в життєвому шляху. З цим пов’язано, що іменини не завжди збігаються з істинною датою народження дитини.

Так сталося, що більшу частину минулого століття Релігія в нашій країні була під забороною. Багатьох багатовікових традицій наші громадяни не дотримувалися. У ті роки батьки називали своїх дітей довільним чином.

Найчастіше вибиралися нетипові для православ’я імена, ніяк не пов’язані з датою народження і тим більше з духовним покровителем. Таким чином, кілька поколінь залишилося без захисту і духовного супроводу.

Діти, чиї батьки якимось чином примудрилися хрестити своїх дітей, стали мати два імені. Одне давали самі батьки, а інше відповідно до церковних канонів вибиралося за порадою священиків.

Перше ім’я заносилося в усі документи і акти громадянського стану, а друге ім’я було провідником в духовний світ.

Процес вибору імені для сина

В Святцях  всі імена розподілені по місяцях і днях. Тому не складає труднощів вибрати відповідне ім’я для немовляти.

Значення Імена хлопчиків

Зазвичай імена вибираються:

  • за датою народження;
  • на восьмий день від народження-чин наречення;
  • за часом обряду хрещення;
  • за датою поклоніння певному святому.

Перший варіант вважається найправильнішим і очевидним. Правда, не завжди є можливість назвати дитину на честь найбільш шанованого святого. Існує й інша можливість-вибрати відповідне ім’я, відштовхуючись від дати обряду хрещення. Зазвичай він проводиться на сороковий день від дати народження. Духовний покровитель, відповідний цій даті, і ставати ангелом-хранителем для немовляти.

Якщо в цей день календаря шанується кілька святих, то батьки разом зі священиком вибирають саме відповідне ім’я для дитини. Зазвичай це ім’я найсильнішого святого. Деякі батьки намагаються вибрати певного духовного покровителя. Найчастіше вони орієнтуються по іконам, які є в найближчому храмі.

Це дає можливість при необхідності в будь-який момент помолитися і попросити допомоги у Божого угодника. На думку астрологів, якщо у людини збігаються дати народження і іменин, то його чекає успішна і щасливе життя. Він духовно розвинений і матеріально забезпечений. Весь його життєвий шлях гармонійний з навколишнім світом.

Польські Імена хлопчиків

Днем ангела вважається дата шанування святого, на честь якого названа людина. Якщо таких дат в році кілька, то іменинами вважається той день, який найближче перебувати до моменту народження.

Православні імена

В разі, якщо батьки не бажають називати свого сина, виходячи з церковного календаря, священик може порадити ім’я з православного календаря. Воно буде вважатися мирським.

Фахівці вважають, що немовляті не слід давати ім’я знаменитостей, у яких було трагічне життя. Це може негативно вплинути на життя новонародженого. Небажано вибирати і ім’я великомученика. В іншому випадку, життя людини буде проходити в супроводі мук і тягот.

Правильний вибір імені для хлопчика

Найпопулярніше ім’я для хлопчиків в Москві в минулому році було Олександр. Його дали 2200 немовлятам. Останні опитування показують, що молоді батьки найчастіше вибирають ім’я по милозвучності. Третя частина сімей називає малюків на честь родичів.

Давайте зупинимося на питанні, які помилки можна допустити, вибираючи ім’я хлопчика. Багато людей вважають, що не слід називати дитину на честь померлих родичів. Вони впевнені, що новонароджений повторить важкий шлях своїх предків. Насправді, таке твердження помилкове. Такі побоювання дійсні, якщо родич трагічно помер або вів кримінальний спосіб життя.

Латинські імена хлопчиків

В інших випадках наречення сина на честь дідуся, прадідуся і т.д. тільки посилить сімейний клан. Ім’я шановного члена сімейства наділить спадкоємця особливими знаннями і здібностями. У Росії є народності, які з трепетом ставляться до свого роду. У них прийнято давати автохтонні імена.

Психологи впевнені, що ім’я та по батькові повинні мати одне етнічне походження. Це позбавить дитину від внутрішніх протиріч. Є батьки, які намагаються вибрати відповідне ім’я, орієнтуючись на фонетичний принцип.

У таких випадках ім’я та по батькові повинні звучати милозвучно. Це досягається, наприклад, присутністю в імені та по батькові літери ” р ” або відсутністю твердих приголосних в обох словах.

Деякі молоді люди орієнтуються на смислове навантаження, яку несе ім’я. Наприклад, Іванам властива рішучість, Артемам – міцне здоров’я, А Єгорам – старанність і працьовитість.

Невдалі імена для хлопчиків

Не варто вибирати імена родичів, які померли не своєю смертю. Небажані імена батьків. Це може викликати, на думку психологів, у дитини неврози. До того ж, це незручно в побуті. Не слід підбирати Імена, які не збігаються з етнічних міркувань з по батькові, наприклад,

Рашид Петрович або Мурат Валерійович. Не кращим варіантом може бути і використання ініціалів знаменитостей. Синові не позаздриш, якщо його будуть постійно порівнювати з тезкою. Не потрібно вибирати і Імена, які автоматично асоціюються з уже відомими прізвиськами.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.