UKRjizn.com
Image default
Фінанси

Інвестування коштів у 2022 році

Багатьох росіян цікавить питання про те, куди інвестувати свої гроші та заощадження в 2022 році.

Растущие деньги

Якщо не брати до уваги способи інвестицій, що вимагають спеціальної кваліфікації як, наприклад, участь у комерційній нерухомості або торгівля цінними паперами, то можна назвати всього 4 напрямки вкладень:

  • Банківські вклади.
  • Житлова нерухомість.
  • Дорогоцінні метали.
  • Довірче управління.

Банківські вклади та інвестиції

Відзначимо, що саме банківські інвестиції – один з найбільш надійних способів інвестування коштів у 2022 році. Однак, в Росії є свою нюанси. У загальнодержавну систему страхування інвестицій РФ входить 873 Банки.

Куда вложить деньги?

Банківські вкладення або ж інвестиції в рублях дають на даний момент 4-11 відсотків річних. Так як російська банківська система проходить не найкращий етап існування, то вигідніше не інвестувати взагалі в неї гроші, оскільки дуже великий ризик потрапити в банк, який втратить ліцензію.

Важливо! Найбільш надійні банки дають найбільш низький відсоток по депозитах, і навпаки, найвищі відсотки дають ненадійні банки.

Адже навіть повне завірене Повернення депозиту в звалився банку виливається в втрати на суму інфляції, яка становить в рублевій зоні приблизно 6.5% на рік.

Инвестиции в сферу фармакологии.

Фахівці пророкують відгук до 50 ліцензій банків в 2022 році, тому визначення надійного банку-найскладніший момент, який потрібно враховувати вкладнику при виборі банківської послуги.

Вкладення грошей у дорогоцінні метали

І золото, і срібло в чому відомі як актив-притулок, тому що протягом багатьох століть виконували функцію грошових коштів. Навіть після винаходу паперових грошей золото все одно продовжувала виконувати цю роль, гарантуючи «золотий стандарт» — неодмінний обмін паперових грошей на певну кількість золота за першу ж вимогу.

У 1976-1978 рр. у світі була встановлена сучасна інтернаціональна валютна система, коли золоте забезпечення ліквідовано, золото втратило свою монетарну роль, і підлягає зверненню як простий товар, курс валюти визначається ринковим чином, в залежності від попиту і пропозиції.

Облигации для инвестиций

Хоч в наш час левова частка грошей у світі існують вже не тільки в паперовій, але і з недавніх пір в електронній формі, більшість зараз проживає в економічно розвинених країнах народу пам’ятає період, коли золото служило грошима. І багато покладають на золото дуже великі надії.

Інвестиція в нерухомість в 2022 році

Більшість росіян вважають житлову нерухомість найнадійнішим інвестуванням грошей в 2022 році. Але заробити на вкладах в готове житло сьогодні не вдасться: за минулий рік ринок в рублях виріс на 6%, а у валюті абсолютно не виріс.

Вкладення в 2022 р. грошей заради заробітку в сфері нерухомості, можуть бути вигідні лише на ринку житла, що будується. В інших секторах нерухомість вважається швидше активом заощаджує, ніж інвестиційним. Найвигіднішою інвестицією 2022 року є покупка квартири в Москві ще на етапі котловану, і її продаж перед здачею житла держкомісії.

Головним фактором на даному ринку є дотримання забудовником запланованих термінів, інакше та ж прибуток буде отримана за занадто довгий термін.

Пайові інвестиційні фонди

В РФ регулювання грошей приватних вкладників відбувається з допомогою Піфів – пайових інвестиційних фондів, які об’єднують кошти вкладників, які регулює керуюча компанія (КК). І найприбутковіші, і самі нерентабельні фонди-ПІФи акцій.

Фонд акцій може значно збільшити ваші вклади або наполовину їх. Хоч держава і тримає цей процес під контролем, ніяких гарантій повернення інвестованих коштів немає.

Варто відзначити, що в РФ плоди діяльності відкритих пайових фондів особливо не вражають. Наприклад, середньостатистичний нерентабельний пайовий фонд втратив за 2018 рік приблизно 12%, середньостатистичний прибутковий – отримав 7%.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.