UKRjizn.com
Image default
Новини

Іспит з ПДР України 2021 року

Канула в Лету старомодна система освіти не тільки звичайних навчальних закладів, а й спеціалізованих. Колишні іспити ДАІ, де головним фактором був людський, але не інформаційний, також пішли в минуле. Іспит ПДР України 2021 онлайн представляється новим типом визначення знань у майбутніх і сучасних водіїв. У нові екзаменаційні квитки включено понад 2000 питань і штатних ситуацій на дорогах, на які автомобілісти повинні дати правильні відповіді.

Іспит ПДР України

Загальні відомості

З 2017 року з нашій країні діють нові умови здачі Правил дорожнього руху. Іспити проходять в спеціальних центрах, що призвело до зменшення не тільки дорожніх аварій, а й корупції при отриманні водійських посвідчень. Виходячи з цього, сама процедура проходження тестування онлайн для будь-якої категорії водіїв стала більш прозорою і чесною, що позначається підвищенням статусу України на міжнародній арені.

Проходження тестування

У нинішньому, 2021 році, як і минулому, екзаменованим належить відповісти на 20 контрольних питань, виданих комп’ютером в довільному порядку, причому кожен з них відповідає обраній групі. Майбутньому водієві не вдасться завчити відповіді на екзаменаційні квитки і видати їх як належне, для тестування знадобиться логічне мислення виходячи з розуміння конкретної ситуації.

Не виключається, що нововведення повалить деяких індивідів в паніку, проте боятися не варто. Скласти іспити тести ПДР в Україні не так вже й складно, знадобиться всього лише нескладна до них підготовка. Кандидат на водійське крісло може купити в книжковому магазині друковану версію майбутнього випробування або, використовуючи сервісну сторінку, має право підготуватися безкоштовно до майбутнього тестування.

Відповідати на онлайн-питання можна незліченну кількість разів, опановуючи знаннями все якісніше. Тут також розбираються неправильні відповіді на питання з їх подальшим аналізом, пропонуючи автомобілісту ще раз пройти по пунктах своєрідних квитків.

Прийомом онлайн-іспитів займається головний сервісний центр країни, який запропонував водіям нову програму, що відповідає європейським стандартам екзаменаційного процесу. Раніше підготовкою автомобілістів займалися Автошколи, які і приймали тестування. Але поки курсант не вивчить всі правила, допуск на проїжджу частину за кермом йому був замовлений. Після цього слідували іспити з відсутністю конкретних ситуацій, нерозбірливими картинками, на які можна було відповідати двояко, аби не мовчати.

Зараз же використовується відмінна графіка і анімація, що дає повне уявлення можливої ситуації на дорозі, причому користувач ресурсу стежить не тільки за своєю успішністю, але і товаришами по сайту, роблячи з цього висновки. Відбувається своєрідне змагання, позитивно впливає на кінцевий результат. Завантажити іспит ПДР Україна 2021 рекомендується на наведеному сайті.

Складання офіційного іспиту

Сісти за кермо транспортного засобу дозволяється людині, що має посвідчення водія, яке він отримує після успішної здачі теоретичного і практичного курсу підготовки. Програма останньої складається з наступних випробувань-теоретичний іспит-2016 питань, основним і додатковим темам, причому перші однакові для всіх, Додаткові розбиті по водійським категоріям:

1. Основні-безпека руху, перша медична допомога, автотранспортне право, Європротокол.

2. Додаткові-пристрій кошти за категоріями, відповідальність водія, безпека.

3. Додаткові за всіма категоріями-A1-DЕ.

На 20 відповідей надається 20 хвилин, курсант може допустити тільки дві помилки. При більшій тривалості часу або скоєнні більше 2 помилок, виставляється оцінка ― не здав. На шостий день екзаменаційний процес можна повторити, причому без обмежуючої кількості разів. Практичне ж випробування допускає три помилки, з подальшою перездачею також на шостий день. Але після трьох невдалих спроб, невдачливого екзаменується направляють в автошколу для повторного навчання.

Іспит ПДР

Іспит тести ПДР 2021 в Україні

На сьогоднішній день актуальні ті правила, які діяли в минулому, 2020 році. Екзаменаційні тести містять наступні питання:

 • загальні положення;
 • права водіїв автотранспортних агрегатів;
 • обов’язки пішоходів і пасажирів;
 • вимоги до велосипедистів і мотоциклістів;
 • особливості руху гужового транспорту;
 • регулювальники та попередження;
 • початок руху, його швидкість і дистанція, зупинка;
 • обгін, стоянка і перехрестя;
 • проїзд маршрутних автобусів;
 • пішохідні переходи та залізничні переїзди;
 • перевезення вантажу і людей
 • гірські дороги та автомагістралі;
 • дорожні знаки і розмітка.

Іспит ПДР онлайн в Україні на 2021 рік може здати кожен бажаючий, а практичне водіння показати в сервісному закладі МВС з подальшим отриманням водійського посвідчення.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.