UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Італія Майже 143 тисячі випадків коронавірусу протягом доби. Найбільше смертей з квітня

За добу зробили 550 706 тестів – це найбільше з березня. 26 відсотків з них дали позитивний результат. Для порівняння, напередодні відсоток позитивних тестів становив 20 відсотків. ANSA зазначає, що кількість госпіталізацій зросла з 270 до 9724, а кількість пацієнтів, які потребують інтенсивної терапії, з 15 до 375.

У відомстві зазначають, що в понеділок коронавірус виявили у 37 756 осіб, 127 пацієнтів з COVID-19 померли. З початку пандемії в Італії виявлено 19 667 320 випадків зараження. Кількість смертей від вірусу становить 169 390 осіб.

Більше новин на головній сторінці Gazeta.pl

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебрейесус заявив у вівторок, що “пандемія ще не закінчилася”. «І до його кінця ще далеко», — додав він. За його словами, кількість заражень коронавірусом, про які повідомляє ВООЗ, зросла на 30%. за останні два тижні.

«Вірус продовжує вільно циркулювати, і уряди не розподіляють тягар хвороби якнайкраще, як це можливо, як у випадку госпіталізації у важких випадках, так і зростаючої кількості тих, хто пережив COVID, що часто називають «COVID long». “, – зазначив глава ВООЗ.

Тедрос Аданом Гебрейесус також сказав, що він стурбований тим, що збільшення кількості випадків спричинить більше навантаження на системи охорони здоров’я та працівників.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.