UKRjizn.com
Image default
Календар

Календар місяця на 2022 рік

Супутнику нашої планети в історії людської культури відводилася особлива, містична роль. За місячними фазами наші предки будували плани на найближче майбутнє, складали посівний календар, влаштовували весілля і зводили житло. У сучасній науці питання впливу Місяця на людину викликає палкі дискусії. Але навіть вчені-скептики не можуть не визнати той факт, що від позиції супутника Землі залежать морські припливи і відливи, а значить місячна енергія здатна впливати і на все живе. Якщо до скептиків ви не ставитеся, дізнайтеся, якого числа будуть зафіксовані повного місяця і молодика в 2022 році в нашій півкулі, і що вони можуть змінити у Вашому житті.

Як змінюються місячні фази?

Супутник планети Земля розташований таким чином, що постійно відбиває сонячні промені. Залежно від положення Місяця на орбіті змінюється освітленість її поверхні – стає видимою повністю або частково, або повністю занурюється в морок. Періодичне зміни характеру освітленості і є ті самі місячні фази, навколо яких будуються всі містичні і наукові теорії, пов’язані із супутником.

Календар місяця

Тривалість місячного циклу становить 29 діб – за цей час небесне тіло проходить 4 основні фази: молодик, перша чверть, повний місяць і третя чверть.

Новомісяччя. В цей час місяць не видно на небосхилі, оскільки проходить точно між Землею і Сонцем і звернена до нас своєю темною стороною. Через кілька днів на небі з’являється тоненький серп нічного світила, який прийнято називати “молодий” Місяцем.

Перша чверть. У міру переміщення Місяця по небосхилу вона починає повертатися до землі освітленої стороною. У цій фазі видно вже половина диска-в народі ця фаза називається зростаючим “півмісяцем”.

Повний місяць. Доводиться рівно на половину місячного циклу і збігається з моментом, коли видима частина диска повністю освітлена і може спостерігатися з поверхні нашої планети. Вважається, що саме ця фаза максимально впливає на все, що відбувається на землі, в тому числі поведінку і самопочуття людини.

Третя чверть. Місяць починає “спадати” – поступово її поверхня освітлюється Сонцем все менше, перетворюючись в дуже тоненький серп. Ця фаза отримала назву” старіючої ” Місяця. Триває вона до тих пір, поки земний супутник повністю не сховається з небосхилу – завершується Повний місячний цикл.

Першу і третю місячні чверті прості обивателі часто плутають, оскільки за зовнішнім виглядом вони дуже схожі – нагадують серп. Визначити найближчий повний місяць або молодик просто-досить візуально уявити собі букви алфавіту С і Р. якщо місячний диск схожий на букву С, значить місяць “старіє” – скоро буде молодик. Якщо зліва до місячного диска вдається подумки приставити паличку так, що вийде буква Р, – Місяць “росте”, незабаром очікується повний місяць.

Календар місяця на 2020-й

Календар місяця на 2022-й рік

Місячний календар-один з найдавніших на планеті, адже зміна місячних фаз видно неозброєним оком і очевидна самому непосвяченому. Астропсихологи вважають, що кожен з 29-ти днів циклу впливає на людину, оскільки володіє власною енергетикою. Розглянемо по місяцях, коли в Росії будуть повного місяця і молодика, і який вплив вони нададуть на життєвий уклад кожного з нас.

Січень

Повний місяць-10 січня о 22.41.

Рекомендується займатися домашніми справами і проводити час з сім’єю і дітьми. Особливо вдало можуть вирішитися виховні питання. А ось з’ясування відносин і суперечки краще залишити на інший день.

Молодик – 25 січня о 00.41.

Відмінний час для реалізації задуманого, але удача буде супроводжувати лише тим, хто відкине всякі сумніви і буде діяти рішуче. Хороший день для планування фізичних навантажень і переходу на дієтичне харчування.

Лютий

Повний місяць-9 лютого о 10.32.

Підвищується ризик перевитрати життєвої енергії-побережіть сили і не витрачайте їх на емоції. Намагайтеся уникати конфліктів-якщо сварка все-таки станеться, вирішиться вона нескоро. Не рекомендується ризикувати, особливо у фінансових питаннях.

Молодик – 23 лютого о 18.31.

Позбавтеся від негативної енергії-Новий Місяць сприятиме накопиченню нової, позитивної енергетики. Можлива деяка емоційна лабільність, здатна розпалити конфлікт. Тому в цей день краще побути наодинці з собою.

Березень

Повний місяць-9 березня о 20.47.

Це час спаду напруженості і підготовки до повноцінного відпочинку. Буде встановлена гармонія між собою і досягнутим результатом. Сприятливий момент для досягнення успіху в політиці та громадській діяльності.

Повний місяць-9 лютого

Молодик – 24 березня о 12.28.

Відповідна дата для швидких і рішучих дій. На цей день рекомендується планувати короткострокові справи, особливо вимагають фізичного навантаження.

Квітень

Повний місяць-8 квітня о 05.34.

У цю дату можна зав’язувати нові знайомства, ходити в гості і приймати гостей, укладати контракти і купувати нових партнерів по бізнесу. Добре піде робота, пов’язана з прикрасою навколишнього простору. А ось прийняття важливих рішень у сфері юриспруденції, соціології та психології краще перенести на інший день.

Молодик – 23 квітня о 5.25.

Період підходить для планування прибутку і вирішення фінансових проблем. Спроби зміцнення свого матеріального і соціального статусу виявляться благополучними. Можна зайнятися великими покупками-придбанням нерухомості, меблів, техніки.

Травень

Повний місяць-7 травня о 13.45.

День сприятливий для реалізації творчих проектів та вирішення судових питань. Необхідно приділити увагу інтелектуальній роботі і справах, що вимагають великої витрати енергії.

Молодик – 22 травня о 20.38.

Важкий день-починати нові справи і закривати старі питання не рекомендується. Краще займатися вирішенням поточних справ і приділити більше часу близьким людям.

Повний місяць-8 квітня

Червень

Повний місяць – 5 червня о 22.12.

День підвищеної місячної активності дозволить успішно виконати великі справи і завершити грандіозні проекти. Постарайтеся заздалегідь розпланувати свій час, щоб все встигнути.

Молодик – 21 червня о 09.40.

Кожен свій вчинок, слово і думка ретельно зважуйте – вкрай велика ймовірність зробити помилку і посваритися з оточуючими. Не дозволяйте взяти над собою верх спокусам.

Липень

Повний місяць-5 липня о 07.44.

Можливі перешкоди в справах, особливо тих, які пов’язані з вищестоящими особами. Краще зайнятися побудовою довгострокових планів і зробити те, що ви давно відкладали на потім. Невідповідний момент для надходження на нову роботу, оформлення кредитів і грошових дотацій.

Молодик – 20 липня о 20.32.

Один з найбільш критичних днів, що супроводжується підвищеною емоційністю і нервозністю. Не рекомендується починати нові справи і будувати плани – ризикуєте зіткнутися з обманом. А ось створювати домашній затишок і піклуватися про близьких дуже навіть можна.

Серпень

Повний місяць – 3 серпня о 18.58.

Сприятливий час для спілкування з однодумцями і друзями за інтересами. Остерігайтеся необережно кинутих слів-вони можуть мати для вас небажані наслідки.

Молодик – 19 серпня о 05.40.

Небажано починати нові справи-краще зайнятися прибиранням і наведенням порядку в будинку. Гарний час для кропіткої роботи, що вимагає пильної уваги, наприклад, бухгалтерії. День допоможе налагодити відносини з близькими і підвищити свою кваліфікацію.

Вересень

Повний місяць-2 вересня о 08.22.

Відмовтеся від підвищеної бізнес-активності і відвідування багатолюдних місць. Вкрай уважно і обережно ставтеся до всього, що вас оточує в цей день. Дуже вдалий час для починань-будь-яка ситуація вирішиться з блиском.

Молодик – 17 вересня о 13.59.

Гарний час для вирішення проблем, пов’язаних зі здоров’ям. Рекомендується проявити наполегливість і послідовність перед зовнішніми впливами.

Повний місяць - 3 серпня

Жовтень

Повний місяць-2 жовтня о 00.05 та 31 жовтня о 17.48.

День 2 жовтня налаштований на спокій і роздуми. Відкладіть відвідування громадських місць і проведіть час в колі сім’ї.

31 Жовтня випаде відмінний шанс для зав’язування нових знайомств і встановлення бізнес-контактів. Можна зайнятися своєю зовнішністю, загартовуванням або влаштувати дружні посиденьки.

Молодик – 16 жовтня о 22.30.

Позбавтеся від негативної енергії і постарайтеся надати підтримку тим, хто її потребує. Приглушіть свої емоційні пориви і не потурайте своїм бажанням.

Листопад

Повний місяць – 30 листопада о 12.29.

Напружений в емоційному плані день, коли підвищується ризик здійснення необдуманих вчинків. Починайте тільки ті справи, в успіху яких не сумніваєтеся.

Молодик – 15 листопада о 08.06.

Хороший момент для підведення підсумків і аналізу минулих дій. Рекомендується роздати борги, пробачити образи, позбутися від старих речей і відносин, які Вас обтяжують.

Грудень

Повний місяць – 30 грудня о 06.27.

Не варто вирушати в поїздки, відрядження і подорожі, а також займатися громадськими справами. Постарайтеся уникати галасливого натовпу-краще проведіть вечір вдома.

Молодик – 14 грудня о 19.16.

Хороший в усіх відношеннях період, але особливо сприятливий у фінансовому плані. Можна здійснювати великі покупки і планувати довгострокові інвестиції.

У списку наведені точні дати повного місяця в Москві. У скільки почнеться і закінчиться кожен з місячних циклів у вашій місцевості, ви дізнаєтеся по часовому поясу вашого регіону. Досить буде додати або відняти один або кілька годин від зазначеного часу.

Дата і час повного місяця впливає на успіх в тій чи іншій справі. У день повного місяця удача очікує в таких починаннях:

  • висаджуванні (але не пересадці і щепленню) рослин;
  • риболовля;
  • збір лікарських трав;
  • медичній діагностиці;
  • творчість;
  • благодійність.

А ось проводити хірургічні операції, брати на себе боргові зобов’язання, з’ясовувати відносини і звертатися з проханнями до начальства не рекомендується. У будь-якому випадку, в повний місяць посилюється емоційний фон кожного жителя планети, різниця лише в тому, як ставитися до цього стану.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.