UKRjizn.com
Image default
АвтоПодатки

Калькулятор розмитнення мото в Україні у 2020 році

Останнім часом питання розмитнення є одним з найбільш популярних. У зв’язку з цим постійно відбуваються зміни в законодавчій базі, наприклад, зменшується акцизний збір, а сама процедура поступово стає простіше. Водночас більша частина змін спрямовані на вирішення питань, пов’язаних саме з автотранспортом, у той час як мототранспорту приділяється набагато менше уваги. Тому любителі двоколісного транспорту все частіше цікавляться, чи позначилися на них як-то останні нововведення і скільки буде коштувати розмитнити мото в Україні у 2020 році.

розмитнення мото в Україні

Детальніше про розмитнення мототранспорту та останні зміни

Всі останні зміни спрямовані на вирішення проблем і питань, пов’язаних з розмитненням легкових автомобілів, в той час як мототехніки вони зовсім не стосуються. Саме для легковиків був зменшений основний платіж, а також дана відстрочка. При цьому мотолюбителям не варто турбуватися, тому що навіть з урахуванням обсягу сучасних двигунів суми при ввезенні транспортного засобу на територію України виходять невеликі.

Насправді розмитнення в цілому проходить не так швидко, як здається спочатку. Перш за все, треба вибрати відповідний мотоцикл і знайти продавця. Перед покупкою необхідно уточнити всі технічні характеристики мототранспорту. Залежно від ціни мотоцикла, об’єму двигуна та імпортера надалі визначатиметься вартість розмитнення.

Багато хто зневажають цією процедурою, але просто купити мото без розмитнення і кататися на ньому довгий час не вийде, тому що у зв’язку з останніми змінами правоохоронці з особливою уважністю ставляться до будь-яким транспортним засобам з іноземними номерами.

Крім покупки мотоцикла і уточнення всіх його параметрів є ще одне важливе питання, яке полягає в його транспортуванні. Доставка є окремою видатковою статтею. Тут є кілька варіантів вирішення проблеми:

  1. Транспортування за допомогою спеціального причепа з використанням власного або орендованого автомобіля.
  2. Використання послуг спеціальних служб і різних компаній, які займаються транспортуванням автомобілів, мотоциклів та інших вантажів.
  3. Перевезення мотоцикла своїм ходом.

Те, як саме доставити мототранспорт в Україну – це рішення його власника. При цьому найдешевше самому забирати мотоцикл і повертатися додому на ньому.

водитель

Як виглядає сама процедура розмитнення?

Розмитнення мото з Європи чи з будь-якої іншої країни – це певна послідовність дій, які полягають у перевірці документів та взяття на облік транспорту. Спочатку треба зняти мотоцикл з реєстрації в країні, де він купувався. Це відбувається швидко і без зайвих проблем. Далі потрібно підписати договір купівлі-продажу або ж дарчу і робити це потрібно теж за кордоном. Після цього проводиться транспортування мотоцикла, а також сплачуються всі митні збори. При сплаті зборів їх розрахунок можна проводити самостійно, але є брокерські контори, які пропонують послуги з розрахунку всіх платежів і допомогу в їх проведенні. Вся процедура розмитнення завершується отриманням митної декларації та спеціального сертифікату, за допомогою якого можна нарешті поставити мототехніку на облік в Україні.

Які податки доведеться сплатити?

Мото з Європи без розмитнення 2020 може коштувати не так дорого, але це лише частина всіх витрат. Ще чимало доведеться викласти на сплату різних податків. Сама процедура передбачає сплату ряду обов’язкових платежів. Великим плюсом є те, що на даний момент немає ніяких обмежень за віком мототранспорту, в той час як до автомобілів висувають досить жорсткі вимоги. Так що при розрахунку вартості розмитнення можна сміливо забувати про вік мотоцикла. Всього розмитнення передбачає сплату трьох податків:

  1. Акцизного збору – платіж, розмір якого встановлюється залежно від об’єму двигуна. Якщо обсяг не досягає 500 кубічних сантиметрів, то тоді ставка становить 0,062 євро. Якщо обсяг не досягає 800 кубічних сантиметрів, то в такому разі ставка вже 0,443 євро, а якщо більше цього значення – 0,447 євро. З цього можна зробити висновок, що розмитнення звичайного мотоцикла обійдеться не так дорого, а ось за спортивний байк доведеться заплатити дійсно чимало.
  2. Мита – стандартного платежу в розмірі 10% від розміру покупки.
  3. Податку на додану вартість – незмінного платежу, розмір якого становить 20% від сумарної вартості мототранспорту з урахуванням попередніх податків.

Все це в сукупності і являє собою ціну розмитнення мототранспорту. Вартість самого мотоцикла, а також його транспортування вважають окремими видатковими статтями.

Як розрахувати вартість розмитнення?

Якщо з якихось причин виникла потреба у визначенні вартості розмитнення, то в такому випадку потрібно врахувати кілька важливих нюансів. Перш за все, потрібно буде оплатити доставку, реєстраційну процедуру, а також проходження спеціальної комісії і навіть сертифікацію. Як показує практика, самостійно провести розрахунки і врахувати навіть найдрібніші витрати не так вже й просто. Часто кінцеві цифри виходять вже дуже приблизними, а допустити помилки вкрай просто.

Щоб уникнути зайвих помилок, рекомендується користуватися спеціальним калькулятором. Калькулятор розмитнення мото в Україні у 2020 році – це програма, яка дозволяє швидко і просто провести всі розрахунки, отримавши за це максимально наближені дані. Однак калькулятор не може врахувати всі супутні витрати, а тому і його не можна читати панацеєю. Щоб до копійки підрахувати всі витрати краще звернутися в одну з досвідчених брокерських фірм.

мото

За певну плату вони не тільки визначать вартість розмитнення, але й проведуть консультацію, а також допоможуть у вирішенні різних питань, пов’язаних з постановкою на облік мототранспорту.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.