UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Карпатські мольфари розповіли, що чекає на Україну в 2023 році

Карпати – магічне місце. Воно насичене чаклунством. У Карпатах рідко звертаються до лікарів, а по допомогу йдуть до мольфарів. Їх слухаються стихії та боїться вся нечиста сила. Вони знають, що завтра і можуть лікувати без ліків. Тому й шукають усіх важливих передбачень мольфарів для України на 2023 рік.

Нечай про поділ України

Михайло Нечай був найвідомішим спадковим мольфаром. Говорив він просто та точно. Свій дар він перейняв і лінією батька, і лінією матері. Він був знайомим із великою кількістю знаменитостей та політиків. Але він ніколи не допомагав у темних справах. Мольфар навіть передчував свою смерть, бо обвів дату і впустив свого вбивцю без черги.

Нечай ще 15 років тому побачив, що Україну розділять між різними країнами. Так само, як це відбувалося багато років тому. Потім знову українські землі стануть окремою незалежною державою.

Україна вже об’єднувалася один раз, але дві частини ворогували між собою. Україна – багата країна, тож проблеми та внутрішні конфлікти, її поділ вигідно для зовнішніх ворогів.

Що говорять про майбутнє мольфарки?

Особлива сила мольфара полягає у його слові. Змови, творять дива. З їхньою допомогою вони можуть призвати або скасувати бурю. Може за допомогою слова зцілити чи вбити.

Дуже часто політики вдавалися до допомоги мольфарів, щоб дізнатися про майбутнє України. Згідно з повір’ями ці люди можуть читати думки на відстані, бачать майбутнє та займаються цілительством. До них частина звертаються, щоб дізнатися про долю країни. Є добрі та злі мольфари.

Мольфарка Марія стверджує, що загрожує небезпека для президента України. Є передбачення, що війна в Україні закінчиться, коли на Зеленського буде скоєно 3 спроби вбивства. Марія передбачила, що йому не судилося добути до кінця свого часу правління. За її словами, до правління прийде жінка, яка раніше обіймала посаду. І це дасть процвітання Україні на найближчі 5 років. Закінчення війни мольфарка передбачила лише через 3 роки.

Інша карпатська мольфарка Галина передбачила закінчення війни через 2,5 року.

Прогноз мольфарів на 2023 рік для України щодо епідемії Коронавірусу передбачила таке. Мольфарка Магдалена стверджує, що не варто сподіватись, що хвороба відступила. Вірус видозмінюватиметься і багато людей не зможуть його перемогти. Він стане причиною економічної кризи і чому почнуться бунти. Магдалена передбачила, що в країні незабаром з’явиться новий політик, який спалитиме вийти Україні з політичної та економічної криз. А допомагатиме йому жінка. Ці прогнози частково збігаються з прогнозами Марії, а також болгарської ясновидячої Ванги.

Наймолодший мольфар

Орест Стафійчук є наймолодшим мольфаром в Україні. Він пояснює, що не обов’язково мати якісь здібності, щоб розуміти, чи війна на Донбасі мала за 8 років прийти до якоїсь точки чи коми. Про те, що це буде війна, було ясно, бо в церквах кровоточили ікони. Також був знак. Із собору Софії Київської впав хрест. Такий знак передував початку Другої світової війни.

За прогнозом мольфарів про те, що чекає на Україну в 2023 році, чи проходитиме ядерний вибух, Орест впевнена, що цього не буде. Він вважає, що в останню хвилину перед виконанням указу Путіна його буде скасовано або не виконано. Але буде хімічна небезпека.

Стафійчук згадав минуле пророцтво Нечая, але вважає, що йому не дано збутися. Росії не судилося об’єднатися в одну велику державу. РФ у найближчому майбутньому чекатиме криза та голодні бунти. Навіть можливо, що Росії найближчим часом не буде на карті.

Війна в Україні поєднала всіх людей, які мають здібності. Але єднання також трапилося серед нації.

Друга фаза війни відбуватиметься на сході України. У зоні небезпеки Одеса, Кременчук, Дніпропетровськ. Орест Стафійчук каже, що це буде перемога українського народу. Важливо українцям незалежно від того, в якому місті вони розповідають про жахіття, яке творять росіяни. Про обстріл гуманітарних коридорів, багатоповерхових будинків, мирних мешканців та дітей. Світ має розуміти, що окупанти руйнують не лише будинки, а й цілі міста.

Тільки таким чином Україні надаватиметься зброя для захисту рідних земель.

Найбезпечніше місце в Україні – це Західна Україна. Періодично там відбуваються ракетні удари.

Карпатський мольфар, Стефан Овен, який мешкає нині, стверджує, що Україна – це серце людства. Він вважає, що Бог береже українців. Навіть за неминучих подій таких як попадання ракети в залізничний вокзал. Але якби вона трохи змістилася в будь-який інший бік, то кількість смертей була набагато більшою.

За словами мольфара, Путін після такого жаху, який він робить обов’язково відповість.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.