UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Катрени Нострадамуса на 2020 рік

Коли в країні починаються складні часи, майбутнє народу або конкретної людини стає невідомим, багато звертаються за порадою, передбаченням до відомих екстрасенсів.

Портрет Нострадамуса

Ті, в свою чергу, використовують свої сили, щоб передбачити, що ж очікує людину, держава в майбутньому. В історії збереглися багато пророкувань від відомих пророків, провидців. В архіві також можна знайти передбачення Нострадамуса на 2020 рік для України.  

Трохи про пророка

Справжнє ім’я Нострадамуса – Сен-Ремі Мішель де Нострдам. Народився Мішель в тисяча п’ятсот третьому році, в небагатій родині.

Ще з самого дитинства його готували до кар’єри лікаря, оскільки всі в його сім’ї мали приналежність до медицини. Навчався хлопчик добре, став відомим нетрадиційними, ефективними методами лікування під час чуми. За своє життя Нострдамус також був аптекарем, придворним лікарем.

Деякий час після смерті короля Генріха, прибувши в палац королеви Катерини Медичі, він провів час у в’язниці через те, що він не бажав робити пророцтва щодо майбутнього Карла дев’ятого.

Через переслідування влади Мішель змушений був тікати. Останні роки свого життя Нострдамус провів у місті Салон, займаючи посаду придворного лікаря.

Мішель довгий час подорожував по світу, вивчаючи нові методи лікування, він хотів знайти філософський камінь. Крім фармацевтики, медицини, Мішель де Нострдам займався астрологією, він бачив картини з майбутнього по зірках.

Свої пророцтва він записував в спеціальні збірники, які потім видавав. Серед цих записів можна знайти пророцтво Нострадамуса про те, що буде з Україною.

Катрени пророка

У п’ятдесятих роках Нострадамус активно займався видавництвом альманахів зі своїми пророцтвами. Називалися ці книги катренами.

Перший том був виданий в 1555 році. Це був перший том так званих “століть”, збірок альманахів-пророкувань. Кожна глава, «Століття», відбулася з вірша з чотирьох рядків – катренів. Деякі видання збереглися до наших часів, серед них – катрени Нострадамуса на 2020 рік.

Історикам складно було розшифровувати послання пророка, оскільки катрени були написані складною мовою, що складається з чотирьох говірок того часу.

Катрены Нострадамуса

Проте, деякі події, які вже здійснилися, фахівці розшифрували. До них відноситься:

 • народження одного з великих диктаторів в історії – Гітлера;
 • початок Другої світової війни, об’єднання всього світу проти нацизму;
 • перемогу у Другій світовій війні, капітуляцію Німеччини;
 • пожежа, яка відбулася в Лондоні в 1666 році;
 • атака ядерними бомбами японських міст Нагасакі, Хіросіма) з боку Америки;
 • смерть американського президента Кеннеді;
 • катастрофа в Нью-Йорку в торговому центрі «Вежі-близнюки».

Серед його пророцтв є кілька нездійснених, серед яких відновлення Радянського Союзу з центром у Росії, які він передрік на 2018 рік, розвал Євросоюзу в 2018 році, землетрус у Сполучених Штатах Америки.

Прогноз Нострадамуса про те, що буде в 2020 році в Україні

У своїх прогнозах Нострдамус не називав конкретної дати, не згадував назву держави.

Розшифрувавши послання, історики, зіставивши факти, прийшли до висновку, що його слова відносяться саме до двадцятого року. Прогноз Нострадамуса на 2020 рік стосується таких пунктів:

 1. Релігія;
 2. Війни на Донбасі і ситуації в країні в цілому;
 3. Розвитку науки;
 4. Можливості кінця світу.

Щодо релігії Нострадамус передрік початок нового руху, який відродиться саме в Україні. Цей рух зробить християнство стабільним, без будь-яких чвар, протиріч. Це новий рух об’єднає дві різні релігії, християнство і католицизм. Це буде сильним, потужним об’єднанням, яке матиме сильний вплив у всьому світі.

Нострадамус не говорить, коли конкретно закінчиться війна на Донбасі. Кажуть, що конфлікт триватиме, тільки з меншою кількістю жертв.

У катрені сказано: новий лідер, обраний народом на виборах дев’ятнадцятого року, доб’ється миру між Росією, Україною. Також пророк пророкує погіршення економічної ситуації в країні, корупцію влади, яка призведе до безлічі мітингів, можливо, до нового Майдану.

Українці, у пошуках кращої долі, масово виїжджатимуть за межі країни.

Особливу увагу Нострадамус відвів розвитку науки. За його словами, двадцятий рік стане роком відкриттів. Люди винайдуть новий транспорт, який працюватиме на сонячних батареях, активно розвиватиметься медична сфера, буде винайдено омолоджуючі ліки, що подовжують людське життя.

В пророцтвах Нострадамуса можна також зустріти слова про можливий кінець світу, причиною якого стане масові природні катаклізми, повені, які торкнуться майже всю Європу.

У катренах також йдеться про Третю світову війну, яка почнеться з маленького держави. Історики висувають кілька версій щодо цих слів: це може бути Сирія, де вже не один рік триває конфлікт, Крим, який вже перейшов під владу Російської Федерації, Донбас, за який зараз йде боротьба.

Є в прогнозах Нострадамуса позитивні слова. За його словами, двадцятий рік стане роком справедливості. Всі, хто приніс шкоду Україні, став причиною військового протистояння, отримають своє покарання. Корупціонери, політики, які стали винними в розстрілі активістів Майдану в чотирнадцятому році, понесуть своє покарання.

Інші передбачення пророка

Пророк у своїх катренах передбачав багато природних катаклізмів, серед яких – серія ураганів в Америці, повені, які торкнуться всю Європу.

За його словами, На Середньому Сході очікується РЕЛІГІЙНА боротьба, яка може призвести до кровопролиття, збройних конфліктів, хвиль біженців, які покинуть свої будинки в пошуках нового притулку.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.