UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Катрени Нострадамуса на 2021 рік

Вже багато століть людство довіряє магам, провидцям, звертаються до людей з надможливостями за допомогою в пошуку рідної, близької людини, правителі консультуються з провидцями щодо результату підписаного документа, прийнятого закону.

Катрени Нострадамуса на 2021 рік

У сучасному світі народ також звертаються до людей з надможливостями. Адже, на їхню думку, саме екстрасенси зможуть дати питання на те, що чекає їх країну в майбутньому. Особливо з’явилося багато прогнозів після початку військового конфлікту на Донбасі, людей цікавить, коли ця війна закінчиться, і який результат очікує український народ.

Незважаючи на те, що в Україні є багато хороших екстрасенсів, більшість вірить словам пророків, яких вже немає в живих. Серед найвідоміших пророків можна виділити Нострадамуса, передбачення якого досі обговорюють у всіх країнах. Нещодавно в архіві було знайдено передбачення Нострадамуса на 2021 рік для України, яке описує ситуацію на Донбасі, передбачуваний результат військових подій.

Кілька фактів про життя і діяльність пророка

Справжнє ім’я Нострадамуса-Мішель де Нострдам. Народився майбутній провидець, астролог в паризькому місті Сен-Ремі-де-Прованс в 1503 році. Мішель отримав медичну освіту.
Коли у Франції почалася епідемія чуми, Мішель активно почав шукати ліки від цієї недуги, почав подорож по населених пунктах Нарбонна, Каркассона, Тулуза, Бордо з метою проведення профілактики захворювання. Через три роки Нострадамус повернувся в Монпальї, завершив освіту, отримав ступінь доктора, почав працювати викладачем на кафедрі. Через нетрадиційні методи лікування чуми, пророка стали підозрювати в застосуванні магії. Щоб уникнути в’язниці Нострадамус починає подорожувати по Європі, два роки пророк змушений був жити в монастирі.

Вперше біографія Нострадамуса зустрічається в кулінарних книгах, де пророк розповідав не тільки про рецепти приготування варення з меду, цукру, вина, а й про свої подорожі, успіхи в медицині.
Перші віщування Мішель дав ще в дитинстві, передбачивши, якого долю порося.

Приблизно в сороковому році з’явилося вийшло дві збірки пророцтв – «Пророцтво Філіпа Оліваріуса«, “Пророцтво Орваля, записане Філіпом Оліваріусом”, в яких говорилося, що в недалекому майбутньому чернець Феліче Перетті стане татом, це передбачення збулося, чернець став татом п’ятим. Ці передбачення приписували Нострадамусу. Потім Нострадамус видав ще кілька книг – » передвістя«,» Знамення«,» тлумачення ієрогліфів Гораполлона«,»тлумачення снів”.

Найпопулярніші, відомі його роботи – » астрологічний альманах«,» центурії”, які були видані в 1555 році. Збірник містив триста п’ятдесят три катрена. Саме ці видання наробили багато шуму, через які Нострадамус був змушений тікати з Парижа в Салон-де-Прованс, потім в Італію.

Предсказания Нострадамуса на 2021 год

Після того, як Мішель покинув Францію, через деякий час він напророкував смерть Генріха другого, це передбачення збулося через рік. У 1561 році сестра Генріха Катерина Медічі вимагає передбачати майбутнє її чоловікові Карлу Дев’ятому, через три роки Мішель стає придворним доктором, астрологом. За час перебування при дворі Нострадамус видав десять збірок «центурій», в яких містилося дев’ятсот сорок два катрена. У цих катренах всі передбачення були зашифровані, у них не було конкретики, не вказувалося назви країни, конкретної дати. Саме серед цих видань, за словами істориків, були знайдені катрени Нострадамуса на 2021 рік.

Відомі передбачення Нострадамуса: що вже збулося

Всі передбачення Нострадамуса мають одну особливість-у них ніякої конкретики, дат, хронології подій, назв країн. Тому багато поколінь з року в рік приписують слова пророка до свого часу і подій, що відбуваються.

Зі слів пророка багато чого збулося щодо Російської Федерації, ситуації на Сході України. Стало також відомо, що Майдан чотирнадцятого також передбачав Нострадамус.

Збулися також деякі світові передбачення, що залишилися далеко в історії:

  • ядерний вибух в Хіросіма і Нагасакі в 1945 році;
  • «Лондонська пожежа ” 1666 року, яка тривала три дні, За цей час забрав кілька людських життів, спалив десятки будівель;
  • прихід до влади Німеччини Адольфа Гітлера, початок Другої світової війни;
  • перемога на американських виборах 2016 року Дональда Трампа.

Нострадамус також говорив про початок Третьої світової війни, яка почнеться з маленької держави. Деякі вважають, що це може бути Кримом, інші стверджують, що мова йде про Сирію або Іран. Раніше інші екстрасенси спростували чутки про можливий початок Третьої світової війни.

чи буде кінець світу

Передбачення, коли закінчиться війна на Донбасі

Як вже було сказано раніше, в прогнозах Нострадамуса немає конкретних дат, тому точного часу закінчення війни на Донбасі в пророцтвах не вказано. Проте, історикам вдалося за спеціальною формулою розшифрувати катрени, дізнатися пророцтво Нострадамуса про те, що буде з Україною.

Послання свідчать: війна не закінчиться в двадцять першому році, вона триватиме ще кілька років. Але обстріли частково припиняться, настане тимчасове перемир’я. У період з дев’ятнадцятого по двадцять перший рік Україна, весь світ зіткнеться з іншою, більш страхітливою проблемою, яка забере життя мільйона людей.

Нострадамус також стверджує, що, починаючи з дев’ятнадцятого року, покарання отримають ті, хто намагався завдати шкоди цілісності України, хотів розділу країни, був винуватців у розстрілах на Майдані чотирнадцятого року.

Можна також подивитися відео передбачення Нострадамуса для України на каналі Ютуб.

Передбачення для Росії і всього світу на 2021 рік

Прогноз Нострадамуса на 2021 рік для світу не дуже втішний. За словами пророка, в двадцятому, двадцять першому році Іран спробує вторгнутися на чужі території, зокрема на острови Фарос, Мітілена, а також Туреччину, Єгипет. Це може стати початком нового конфлікту.
Один з катренов говорить, що в одного з арабських народів зміниться влада, що може привести до негативних наслідків, залучити недоброзичливців.

Конфлікт зуміє запобігти одна сильна європейська країна, яка має в своєму арсеналі потужні підводні військові судна. Існують думки, що цією країною може виявитися Росія або Америка.

Є кілька катренів, що передрікають розкладання інституту церкви. Це процес, який стане причиною релігійних протистоянь, почнеться приблизно в двадцятому році, продовжиться в двадцять першому році.

Існує припущення, що двадцять перший рік внесе позитивні зміни для Росії. У цей період країна вступить в новий, вигідний союз.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.