UKRjizn.com
Image default
Освіта

Київські вищі навчальні заклади у 2022 році

Кількість вищих навчальних закладів з кожним роком збільшується, що ускладнює вибір абітурієнта. Саме від правильного вибору освітнього закладу залежить майбутнє студента, його кар’єрні сходи і можливості. Тому багато абітурієнтів в першу чергу розглядають кращі київські вищі навчальні заклади в 2022 році.

Київські вищі навчальні заклади

Саме столиця характеризується великою кількістю освітніх установ, які входять у списки кращих закладів як України, так і Європи. Незважаючи на таку кількість, не багато з них можуть дати студентам необхідні знання та навички, тому при виборі установи варто звертати увагу на його популярність і загальний рейтинг.

Державні та недержавні вузи Києва 2022 року. Рейтинг

Рейтинг ВНЗ Києва створюється на основі результатів вступної кампанії минулого року. Даний рейтинг складають експерти для абітурієнтів, щоб ті могли адекватно оцінити свої можливості і вибрати заклад по своїх силах і бажаннях. В першу чергу слід звернути увагу на прохідний бал і кількість людей на одне місце, після чого грамотно розставити пріоритети.

Державні вузи Києва 2022 року ретельно підготувалися до нового потоку студентів. Саме на них припадає найбільша кількість студентів, що пояснюється не тільки високим рейтингом, а й репутацією, множинами досягнень. До кращих державних вишів належать такі:

 1. Київський національний університет ім. в. і. Франка. Тараса Шевченка – даний університет очолює список кращих вузів в Україні вже котрий рік за рахунок високих вимог до студентів і викладачів.
 2. Київський політехнічний інститут ім. в. і. Франка. Ігоря Сікорського – один з найбільших вищих навчальних закладів України, який займається підготовкою і випуском фахівців у різних напрямках. До складу Інституту входять 18 факультетів, більше 10 науково-дослідних інститутів і наукових центрів.
 3. Національний медичний університет ім. Богомольця – один з найстаріших університетів України, який випускає кращих медичних працівників: стоматологів, акушерів, хірургів, сімейних лікарів та інших.
 4. Національний університет «Києво-Могилянська академія» – історичне навчальний заклад Києва, випускниками якої стали Пилип Орлик, Іван Скоропадський, Михайло Ломоносов та інші відомі люди.
 5. Національний авіаційний університет-Вища навчальна установа, яка навчає студентів за наступними профілями: інженерний, економічний, юридичний, екологічний та інші.
  Всі ці навчальні заклади з року в рік можуть займати різні місця в рейтингу, але це не впливає на якість навчання, тому абітурієнт може сміливо вибирати те місце, яке йому сподобалося найбільше.

Рейтинг кращих недержавних ВУЗів

Недержавні вузи Києва приймають абітурієнтів і студентів тільки на платну форму навчання. Більшість з них повністю відповідають всім вимогам і можуть забезпечити якісне навчання студентів. До кращих з них відносять такі установи:

 1. Київський університет культури (КУК) – сучасний університет, який працює в напрямку академічної мобільності. По закінченню освітньої програми «Подвійний диплом» студенти отримують два дипломи – український та європейський, що дозволяє знайти роботу в країнах Європи.
 2. Академія праці, соціальних відносин і туризму (АТСОТ) – єдиний вищий навчальний заклад, який навчає студентів спеціалізації соціологія праці, організацій та управління.
 3. Університет економіки і права “КРОК” – один з перших приватних вузів України, який займається навчанням і випуском майбутніх підприємців, а також фахівців в галузі прикладних наук і технологій.
 4. Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) – найбільший внз України, який спеціалізується на гуманітарних та економічних науках, а також професійно займається проблема менеджменту і бізнесу.
 5. Київський міжнародний університет (КиМУ) – приватний університет, який веде співпрацю з вищими навчальними закладами Європейського Союзу. Він також здійснює програму «Подвійний диплом», по закінченню якої фахівці отримують європейський диплом.

Вищеперелічений рейтинг вищих навчальних закладів дозволить зробити правильний вибір кожному абітурієнту, однак не надасть докладної інформації про ВНЗ. Тому майбутнім студентам рекомендується відвідувати дні відкритих дверей у вузах Києва. Це дозволить уточнити всі нюанси навчання: тривалість, вартість і можливість паралельного навчання.

Киевский национальный экономический университет

Ціни на навчання в столичних вузах України

Вартість навчання у вузах Києва в 2022 році буде збільшена, що також відіграє важливу роль при виборі місця навчання. Найбільш дорогим і престижним столичним вузом вважається Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Рік навчання в цій установі коштуватиме приблизно 30000 гривень.

Друге місце займає Києво-Могилянська Академія. Вартість навчання в даному закладі становить від 15000 до 22000 гривень на рік. Найбільш дорогими спеціальностями вважаються Економічна та юридична.

На третьому місці знаходиться Національний університет ім О. Богомольця. Отримати освіту в медичному вузі коштуватиме студенту від 15000 до 25000 гривень. Найбільш дорогим факультетом вважається стоматологічний. Крім того, що студенти щорічно платять за навчання, вони ще оплачують всі свої пропуски. Існує ціла тарифна система з оплати пропусків занять.

Четверте місце посідає Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана. Навчання на економіста, фінансиста, менеджера обійдеться приблизно в 15000 гривень.

Киевские высшие учебные заведения

П’яте місце між собою ділять Національний авіаційний університет та інші торгово-економічні університети столиці. Навчання в них обійдеться в 14000-15000 гривень на рік.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.