UKRjizn.com
Image default
Календар

Китайський календар визначення статі дитини на 2022 рік

Плануєте стати батьками у наступному році і зробити події очікуваними, вам допоможе китайський календар визначення статі дитини на 2022 рік. Науковими методиками зробити це неможливо, оскільки вони показують стать малюка починаючи з 20 тижня вагітності. Іноді, ця інформація може стати розчаруванням. Щоб такого не сталося, пропонуємо скористатися китайським календарем.

китайський календар визначення статі

Історія китайського календаря

З початком 2022 року настає рік Тигра, тварини, яка зробить будь-які зусилля, щоб події були вдалими. Щодо народження дитини в цьому році можна сказати, що він буде сильним, самовпевненим, взяти над ним верх буде дуже важко. Це люди, здатні виживати в будь-яких умовах.

Згідно з традиціями Китаю, кожна сім’я бажала, щоб в ній народився хлопчик. Це стать, гарантія підтримки сім’ї після 17-річного віку, що приносить в будинок гроші. Народжені в Китаї дівчатка повинні були себе всім забезпечувати самостійно. Вони не були здобувачами, тому створювали багато проблем в сім’ї. Зазначений переказ вперше було знайдено в одному з саркофагів управителів Пекіна.

Сьогодні ситуація змінилася докорінно. Народжені в Китаї дівчатка і хлопчики улюблені батьками сім’ї. Малюки 2022 року можуть розраховувати на владу і заступництво богів. Вони можуть бути керівниками і стояти біля витоків нової влади. Щорічно жителі держави користуються китайським календарем для визначення статі і долі майбутнього дитя. Завдяки йому в сім’ях з’являються діти, що володіють особливим даром, улюблені батьками і шанують в суспільстві.

Як виглядає місячний календар?

Це звичайна на перший погляд таблиця, в якій лівосторонні стовпці – показник віку жінки. У китайському календарі він починається з 18-річного віку. У верхній частині знаходяться графи, що визначають місяць народження. Щоб визначити стать майбутньої дитини досить знати скільки було повних років майбутньої матері на момент зачаття малюка. Згідно з китайськими повір’ями вік дитини потрібно розраховувати трохи раніше 9 місяців.

Статистичні дані показують, що калькулятор китайського календаря визначення статі дитини 2022 не завжди є достовірним. Лише в 90% випадків дозволяє передбачити стать малюка. У більшості випадків помилки трапляються через те, що багато незнайомі з традиціями держави. Слід розуміти, що в Китаї, Новий рік не завжди може початися в січні. Це може статися в лютому або березні.

Що потрібно зробити, щоб правильно обчислити стать дитини?

Спочатку необхідно ознайомитися з традиціями держави та інструкціями до календаря. Для правильних обчислень необхідно:

 • вказати повну кількість років матері на момент зачаття малюка;
 • знайти відповідну цифру в таблиці;
 • визначити період народження відповідно до верхньої графою, що позначає місяць;
 • проведіть прямі від віку матері до моменту зачаття.

Якщо в місці перетину ліній буде стояти літера “Д”, значить, слід очікувати дівчинку, буква» М ” відповідно говорить про народження хлопчика.

Візуально таблиця виглядає наступним чином:

таблица

Думка користувачів китайського календаря показує, що в більшій частині випадків він дає довгоочікуваний результат, і прогнози збуваються в дійсності.

Доля дитини, зачатого в 2022 році

Передбачення китайців свідчать, що долю дитини можна передбачити в залежності від місяця і року народження. Пропонуємо ознайомитися з деякими відомостями:

 • січень 2022 – народжений малюк буде сильною особистістю, однак, для нього буде властиво постійно конфліктувати з друзями і родичами;
 • лютий 2022 – діти відрізняються сентиментальним і дружнім характером, легко знаходять своє місце в суспільстві;
 • березень 2022– при плануванні народження дитини в березні не рекомендовано ЕКО; при натуральному зачаття малюк може займати високі керівні посади;
 • квітень 2022 – квітневі дітки буде надто болючими, тому, батькам, варто запастися терпінням;
 • травень 2022-бажаєте пізнати, що таке гіперактивність, пропонуємо стати батьками в травні;
 • червень 2022-народжені діти буде володіти тягою до знань і серйозних дисциплін;
 • липень 2022 -дитина, народжена в липневу спеку і в рік Тигра буде обдарованим і замкнутим одночасно;
 • серпень 2022 – приготуйтеся до неприємностей, ви почнете відчувати їх починаючи з раннього віку довгоочікуваного малюка;
 • вересень 2022 – що таке завзятість і цілеспрямованість батьки дізнаються при народженні немовляти у вересні;
 • жовтень 2022 – ці діти знають все, що їм нудно, пояснення батьків і друзів не принесуть їм новин;
 • листопад 2022 -малюки, народжені в грудні, є особистостями з сильним характером, яких переконати в чомусь буде дуже важко;
 • грудень 2022-в цей період народжуються або керівники, або кар’єристи.

Зазначена інформація допоможе передбачити долю і побудувати майбутні плани.

Що думають про китайський місячний календар медицина та наука

Лікарі не бачать нічого поганого в тому, що батьки намагаються будь-якими способами вгадати стать новонародженого до його зачаття. Це не заборонено наукою. Процедура повністю безпечна і не несе шкоди здоров’ю. Китайський календар визначення статі дитини, таблиця якого розміщена в Інтернет-ресурсах є одним з методів генетичного прогнозування. При цьому лікарі впевнені, що зачаття малюка жодним чином не пов’язане з можливими патологіями.

На замовлення народити здорову дівчинку або хлопчика неможливо. Мати і батько повинні бути здоровими, вагітність і пологи повинні бути контрольованими. Тільки таким чином можна сподіватися на здорове потомство.

діти

Численні відгуки про китайський календар визначення статі дитини на 2022 рік свідчать, що таблиця полегшує процес впізнавання статі дитини, а не здоров’я і патології майбутнього немовляти. Саме з цих причин вчені рекомендують перебігати до медичного обстеження, яке перед зачаттям дитини дозволяє передбачити можливість генетичного захворювання.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.