UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Китайський Новий рік в 2022 році

Китайський Новий Рік завжди безпосередньо залежить від сонячно-місячного календаря. Початок даного періоду випадає на різні дати, але закономірністю є той факт, що святкування Китайського нового року 2022 пройде в проміжку між 12-тим і 27-им лютого.

Коли настає Китайський Новий рік 2022? Якщо покладатися на існуючий місячний календар, то наступ наступного року за китайським календарем випадає на 12 лютого. Саме торжество приходить вночі, так що народ може зустрічати період часу вже з ранку. Зазначений період пройде під проводом Тигра. Ця тварина володіє неординарним складом розуму і особливими характеристиками. Колірна гамма року буде в білих тонах, а стихія зазначеної тварини позначена металом.

На першому місці опиняться ті представники знаку, які зможуть швидко приймати рішення, будуть діяти тут і зараз та не чекатимуть якогось особливого моменту. Попри робочі завантаження, не забувайте приділяти увагу саморозвитку та щодня дізнаватися щось нове та корисне для себе.

Китайський Новий рік

Символіка китайського нового року 2022

Чому кожному році передує який-небудь символ у вигляді тварин? Легенда даної події така, що в найдавніші часи, коли Будда вирішив покинути тлінну землю, Він покликав до себе всіх тварин. Але тварини не поставилися до даного прохання уважно і залишилися в своїх притулках. Але деякі все ж з’явилися на зустріч до Будди, всього таких звірів було 12. На честь подяки Будда вирішив віддати кожному з гостей, що прийшли за роком правління. Таким чином, утворився часовий цикл, в якому кожним роком править будь-яке з 12-ти тварин. Вони один за одним змінюють свою владу, а в часовий проміжок вносять свої власні риси характеру.

Коли настане Китайський Новий рік 2022, дати початку цієї події визначені місячним календарем. Правителем року стане Тигр Які його характеристика? Що можна очікувати від даного часового проміжку?

Символ майбутнього року відноситься до добродушним і емоційним істотам, але йому не чуже підступність, хитрість і егоїзм. Ці негативні якості можуть значно вплинути на життя людей. У наступаючий період часу не можна будувати будь-яких планів, так як символ року самостійно вносить корективи в їх рішення. Але засмучуватися не потрібно, за китайським гороскопом наступаючий період буде в більшій частині позитивним і добродушним. Не можна відторгати деяких неприємних сюрпризів, але закінчитися все цілком благополучно.

Тигр поважає людей, в чиїх серцях живе щире і ніжне почуття. Можна сподіватися, що символ року стане благодійником в любовних справах. Самотнім людям можна сподіватися на те, що незабаром вони обов’язково зустрінуть свою другу половинку. Сімейні люди теж не залишаться осторонь. Якщо почуття їх справжні, то господиня року допоможе подружжю зміцнити і увічнити шлюбний союз.

Символіка китайського нового року

Коли китайський Новий рік в 2022 році Тигр вступить в свої права, то людям слід остерігатися непередбачених ситуацій. Не завжди дані сюрпризи будуть грати негатив, в деяких випадках ненавмисні сюрпризи стануть щасливими і вдалими. Символ року допомагає тим, хто прагне домогтися багато чого тільки своїми власними зусиллями, не покладаючись на чужу або несподівану допомогу.

Що стосується здоров’я, то символ року несе в собі серйозну небезпеку в тому, що не береже своїх мешканців. Звідси можуть прогресувати інфекції і віруси. Ті хворі, які мають будь-які хронічні захворювання, повинні звернути особливу увагу на профілактичні заходи від рецидиву даних захворювань.

Як залучити удачу або традиції святкування Китайського нового року

У китайців святкування Китайського нового року 2022 триває рівно 15 днів. За цей зазначений час вони намагаються всілякими способами залучити удачу і приголубити символ наступаючого року. Які ж нам слід перейняти традиції, щоб удача супроводжувала в справах весь рік?

По-перше, перед самим початком китайського нового року слід ретельно підготуватися до майбутньої події. Обов’язково необхідно зробити прибирання в будинку, постаратися викинути зі свого житла всі старі і непотрібні речі. Добре прикрасити будинок або квартиру, зробити це можна за допомогою яскравих ліхтарів. За традицією вважається, що яскраві фарби обов’язково повинні залучити удачу. Символу наступаючого року дуже подобаються яскраві і красиві наряди, тому, щоб він поставився до вас благодушно, необхідно розвішати в будинку якомога більше барвистих прикрас.

Дата китайського нового року в 2022 році випадає на 5 лютого. Даний час вже відрізняється від сильної морозної холоднечі. Святкування даного торжества необхідно організувати так, щоб символ року був максимально задоволений від привітності господарів.

Коли прийде час початку нового китайського року, необхідно знову почистити своє житло. Важливо не допустити, щоб в будинку залишався сміття або яка-небудь бруд. Такі обставини можуть досить негативно вплинути на подальший перебіг року, так як брудний будинок позначає неповагу до гостей і до символу року.

Господарі повинні надіти на свято новий одяг. Це допоможе набути впевненості в тому, що попереду почнеться нове життя. Новий одяг також означає достаток і багатство в майбутньому.

святкування Китайського нового року

Що поставити на святковий стіл? Зрозуміло, необхідно взяти в особливу увагу той факт, який стосується переваг Тигр. Дана тварина любить траву, тому господині необхідно подбати про те, щоб їх велика різноманітність була присутня на столі. Так як настає Китайський Новий рік, то важливо поставити на стіл і страви китайської кухні. Якщо на святковому столі будуть присутні смачні страви з рису, то господарям можна сподіватися на матеріальне благополуччя. У тому випадку, коли на столі з’являються різні страви з риби, то вони обіцяють процвітання.

Коли настає Китайський Новий рік 2022?

Традицій святкування даного торжества величезна кількість. Важливо пам’ятати, що вітати Тигр можна не тільки в перший день китайського нового року, але і весь зазначений період. А скільки триває Китайський Новий рік 2022? Часу, щоб задобрити господаря року предостатньо, адже Китайський період часу триває практично 12 повних місяців, а точніше, до настання наступного нового року за сонячно-місячним календарем.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.