UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли буде Чорна п’ятниця в 2022 році?

Любов людей до знижок давно набула широкого поширення, її взяли на озброєння всі грамотні маркетологи. Керуючись бажаннями споживачів, магазини і торгові мережі заснували такий особливий день, як Чорна п’ятниця.

Це поняття включає в себе заходи, присвячені глобальної розпродажу особливо затребуваних товарів.

Плакат Черная пятница с воздушными шариками

Коли буде Чорна п’ятниця в 2022 році?

 Колосальна розпродаж випадає на період, який настає відразу після Дня подяки, оскільки і сама традиція прийшла з Америки. Там Чорна п’ятниця відкриває сезон на різдвяні покупки.

Ідея проводити такі дні з’явилася в місті Ланкастер, звідки з 19 століття поширилася по американським просторам.

Плакаты с наличием скидок

Зазвичай, датою настання торжества для покупців вважається четверта листопадова п’ятниця. У 2022 році, в Росії вона настане 27 листопада. Коли сезон розпродажів стартує, розмір знижок досягає просто неймовірних висот. Це робиться в ім’я максимального залучення клієнтів, і помітною реклами Чорної п’ятниці.

Знижуючи вартість товарів на 70%, досвідчені бізнесмени забезпечують своїх торгових точок наплив постійних покупців на весь рік.

Великі знижки і розпродажі

Слід зазначити, що Black Friday – не має статусу державного свята, правда, багато росіян вважають за краще брати відгули, щоб не втратити можливість придбати товари з гігантською знижкою. Ажіотаж доходить до такої міри, що люди займають чергу буквально з ночі.

Толпа покупателей в супермаркете

Російські супермаркети, на відміну від Штатів, не змінюють графіка роботи, і не відкривають двері ночами і на світанку. Є ймовірність зміни цього принципу в 2022 році, адже такий підхід є прибутковим. В Чорну п’ятницю продавці раді будуть запросити клієнтів і рано вранці, ведучи конкурентну боротьбу. Першим прийшов нададуть найбільші переваги.

Сезон розпродажів не закінчується аж до самого католицького Різдва, тобто до 25 грудня. Ефектне і вражаючий початок Чорної п’ятниці забезпечується активністю інтернет-майданчиків, які не потребують займати чергу. Запропоновані вигідні умови детально розписані на сайтах з товарами, і можна встигнути придбати все за низькою ціною.

Список найпопулярніших покупок очолюють товари для оздоровлення та краси, побутова техніка, одяг і взуття. Новини про прийдешні акціях поширюються вже на початку осінніх місяців, щоб підігріти купівельний інтерес. Розпродажі в Чорну п’ятницю дозволяють вибрати неймовірно корисні речі за сущі копійки.

Женщины с большим количеством покупок в Черную пятницу

Як вигідніше купувати в Black Friday?

 Понад 20 мільйонів російських громадян по достоїнству оцінили переваги Чорної п’ятниці, і щорічно беруть участь в акціях з великим ентузіазмом.

За даними статистики, минула хвиля покупок принесла магазинах приблизно 30 мільярдів рублів. При цьому, майже всі куплені виявилися у нових власників спонтанно, без попереднього планування. По суті, люди, залучені привабливою рекламою, набували абсолютно не потрібні предмети і речі, та ще й за завищеними цінами.

Щоб не робити помилки в Чорну п’ятницю 2022 року, важливо підійти до шопінгу грамотно.

Скласти список

Уникнути незапланованих покупок допоможе старий добрий список, складений до виходу з дому. Та й сам процес вибору речей і техніки стане простіше, зникне ризик щось забути.

На листку паперу слід написати найменування бажаного предмета, а поруч із кожною позицією вказати дві ціни: без акції, і в Чорну п’ятницю. Не маючи такого списку, в день розпродажу 27 листопада 2022 року, можна повірити обіцянкам нечесних продавців, і придбати масу дорогого непотребу.

Перевіряти ціни

Давно відомо, знижка є прибраній націнкою, адже торговці спочатку завищують ціну, а потім просто прибирають накрутку.

Має сенс заздалегідь детально вивчити прейскурант, порівняти цінові різниці з іншими магазинами. Актуально уточнювати інформацію в Інтернеті, і робити це до настання Чорної п’ятниці.

Діяти активно

Зволікання в періоди розпродажів не рекомендується, інакше можна втратити можливу вигоду. Більшість фірм, дійсно, пропонують товари зі зниженими цінниками, але обсяг цих речей строго обмежений.

Також ставка робиться на те, що запізнилися скуповуватимуть все на загальній хвилі, не звертаючи уваги на реальні ціни .

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.