UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли буде День Арафат в 2022 році?

При ознайомленні з різними релігійними традиціями можна багато чого довідатися про культуру та особливості віросповідання тієї чи іншої релігійної конфесії. Залежно від того, що у народу вважається праведним, судять про глибину його духовності.

День Арафа

Для мусульман також існує ряд певних пам’ятних дат, в які відбувалися або відбуваються особливо важливі події, одним з яких є святкування священного Дня Арафат. Ми пропонуємо вам ознайомитися з датою святкування останнього дня Хаджу в 2022 р і з основними традиціями цієї події (свята).

Коли буде День Арафат в 2022 році?

 Відповідно до мусульманським календарем, це свято щорічно відзначається в один і той же день. Але через різницю нашого літочислення доводиться постійно звірятися і дізнаватися точно, коли буде відбуватися ту чи іншу подію в європейському літочисленні щодо ісламського календаря.

Цитаты о Дне Арафа

У 2022 році, свято Дня Арафат (Арафа) припадає на четвер, 30 липня, і триватиме одну добу, тобто завершиться ввечері 31 липня – в п’ятницю.

Справа в тому, що мусульмани живуть не за сонячним, а за місячним календарем. Відповідно, початок і кінець кожного місяця у нас не збігаються. В середньому місяць в ісламських країнах триває 29 діб.

День починається ввечері – з появою першої зірки. Щороку календар зміщується щодо нашого на 11 днів, тому дізнатися, коли буде День Арафат в тому чи іншому році можна, ознайомившись з особливостями мусульманського календаря.

Мусульмане во время молитвы

Суть і традиції свята

Для мусульман святкування даного пам’ятної події – не просто приємне проведення часу, а святий обов’язок. У цей день люди, які заслужили повагу і мають відносно стабільний достаток, відправляються в паломництво на священну гору Арафат.

Слід зазначити, що дана гора знаходиться приблизно в двадцяти кілометрах від Мекки, і саме тут була виголошена остання проповідь посланником Аллаха. Там же, якщо вірити Священному Писанню, перший чоловік і перша жінка зустрілися після того, як потрапили на землю.

Мусульмане на молитве

Кожен мусульманин за своє життя повинен відвідати це місце. Зробити це – значить очиститися від гріхів і заслужити прихильність Аллаха.

Пост в останній день Хаджу

Не всі можуть дозволити собі настільки довгу подорож, адже дозволяється відвідувати священну гору тільки при дотриманні певних умов. Ті, хто не може зробити цього, постять.

Також слід пам’ятати, що будь-яка добра справа, зроблена в ці важливі пам’ятні добу без корисливого наміру, матиме на небі велику силу, як, власне, і будь-який зле діяння. Саме тому мусульмани намагаються провести це свято – День Арафат, не тільки в молитвах і пості, але і в праведних справах, допомагаючи ближнім і нужденним.

Хто може здійснювати паломництво:

  • Це може зробити тільки людина – прихильник мусульманського віросповідання. Всі, хто сповідує іншу релігію, на гору Арафат допущені не будуть, адже це опоганює священне місце.
  • Жінки можуть приходити сюди тільки в супроводі чоловіків-поводирів.
  • Паломник має бути повнолітнім.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.