UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли буде День народної єдності в 2020 році?

У сучасному російському календарі святкових і пам’ятних дат, існує одне торжество, значення якого усвідомлює далеко не кожен росіянин – це День народного єднання.

Нарисованный плакат с представителями разных народов

Однак для освіченого сучасної людини соромно не знати історії своєї держави, тому ми поспішаємо вам розповісти про історію, традиції та суті одного з наймолодших, але при цьому важливих свят сучасної Росії.

Коли буде День народної єдності в 2020 році?

Слід зазначити, що це державне свято РФ не залежить від зміни календарних періодів, адже його дата чітко зафіксована і ніколи не змінюється.

Щорічно 4 листопада всі регіони Російської Федерації відзначають цей знаменний свято, і майбутній рік не стане тому виключенням. Таким чином, в 2020 році День народної єдності доводиться на середу – 4 листопада.

Карта и флаг РФ

У зв’язку, з тим що дане свято припадає на середину тижня, у багатьох росіян, природно, виникне питання, а як будемо відпочивати в листопаді 2020 року, будуть чи переноси і скільки в цілому буде вихідних? Відповідь на це питання дивіться нижче …

Трохи про традиції та історію

Так як свято спрямований в основному на підняття патріотичного духу, то і спосіб його відзначення відповідний. Прийнято влаштовувати мирні ходи і мітинги, покладати квіти до пам’ятників значущих історичних постатей, солдат. У 2005 році в Нижньому Новгороді відбулося відкриття пам’ятника Мініну і Пожарському.

Нарисованный плакат Я люблю Россию

Для молодого покоління створюються тематичні фестивалі, виставки, конкурси, які допомагають звикати до історії рідної держави і більше дізнатися про минуле свого народу.

Свято День народної єдності присвячений одному з найважчих періодів, які переживала наша країна. Події, про які піде мова нижче, пристосовуються до сімнадцятого століття, коли на нашій рідній землі відбувалися важкі події, що отримали назву Смутного часу.

Крім політичних чвар, що розривають країну, на Росію обрушилася ще одна біда – голод і неврожайні роки. Протягом декількох років практично не було продуктового збору з полів, люди вмирали цілими селами, були виснажені і виснажені.

В цей час на престол прийшов Лжедмитрій Перший, який виявився польським інтервентом, які намагається обманом внести російські землю в право володіння своєї держави. Довгий час країна перебувала в тяжкому стані, поки народне ополчення на чолі з Мініним і Пожарським поки ми покладемо край політичній розладу і не встановило новий період для російського народу.

Як відпочиваємо на 4 листопада, офіційні вихідні

Саме свято вперше з’явився в нашій країні тільки в 2006 році і відразу став до ладу з найважливішими і цінними подіями, які відбилися на історії держави. Було б дивним, якби такий захід було звичайним буденних днем.

Щоб люди змогли відчути всю значущість цього свята, Уряд РФ вирішив зробити День народної єдності громадським вихідним.

Це означає, що в честь свята в 2020 році у нас буде тільки один офіційний вихідний – середа 4 листопада, при цьому 3.11 (вівторок) буде скороченим днем.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.