UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли буде День підприємця в 2022 році?

Всього лише в 13-й раз, в нашій країні відзначатимуть таке свято, як День Підприємця. Але це унікальне торжество набирає з кожним днем ​​більш неймовірні обороти.

Доллары

Всі святкові заходи вирішено проводити не тільки на рівні регіонів, але і в масштабах федерації. Винуватцями події є все діячі, які здійснюють підприємницьку діяльність в різних областях. Всі вони мають потужний вплив на економіку країни, і вносять свій внесок в народний добробут.

Коли буде День підприємця в 2022 році?

Свято, як і більша частина професійних заходів, має закріплену дату, і з кожним роком не переходить на інше число. Від дня тижня подія теж не залежить, і відзначається регулярно 26 травня, не буде винятком і рік 2022.

В кінці весни слід вітати всіх бізнесменів і тих, хто має безпосереднє відношення до приватної діяльності.

Табличка ИП в руках предпринимателей

Хоч підприємці і мають свій день з державним статусом, це не робить його офіційним вихідним. У 2022 році, День підприємця в Росії, випадає на вівторок, 26 травня. А ось в Україні, це свято відзначатиметься 6 вересня. Оскільки, це буде будній день, то в звичному робочому ритмі, багатьох російських бізнесменів, ніщо не повинно змінитися.

Але в своєму щільному трудовому графіку необхідно відшукати час для походу по розважальних заходів. А ввечері підприємці, швидше за все, віддадуть перевагу влаштувати застілля в колі сім’ї та друзів.

Вибір святкової дати не є випадковим і спонтанним, адже саме з 26 травня в нашій державі почалася офіційна підприємницька ера. В СРСР в 1968 році відбулося підписання закону «Про кооперацію», що стало поштовхом для нового економічного спрямування та розвитку.

Трохи про історію свята

Офіційне затвердження свята підприємців відбулося в 2007 році. В цей час президент РФ Володимир Путін підписав відповідний указ. Але з тих пір масштаби веселощів тільки збільшуються, і до дати додаються все нові заходи.

До того ж, географія святкування теж розширюється, охоплюючи все більше міст і регіонів. А адже зародження підприємництва почалося ще в далекому минулому, за багато століть до 21-го століття! Про перші торговців згадується ще в папірусах з Стародавнього Єгипту.

Предприниматель весь в делах

Вже тоді всім нечесним підприємцям загрожувало суворе покарання, і з цього приводу було прийнято строгий закон, який диктує стратити шахраїв. А вже форми приватної власності існували в усі часи, в багатьох державах.

Російська Імперія була багата на купців, найвідомішими з яких можна виділити братів Демидових. Вони виступили засновниками першої фабрики, що виробляє імперське зброя.

Створення СРСР не гарантувало ніякої приватної власності, але громадяни все одно примудрялися здійснювати операції, і незаконно торгували товарами, надавали нелегальні послуги.

Легалізувати бізнес вдалося лише в кінці 80-х, початку 90-х, коли влада підписала необхідний закон. З тих пір пройшло вже чимало часу, і за минулі роки бізнесмени стали надійним фундаментом для державної економіки. Якщо раніше ставлення до підприємців було, м’яко кажучи, презирливим, то сьогодні ця професія вважається неймовірно престижною.

Більш того, трудитися цим активістам доводиться без вихідних, і в умовах жахливої ​​конкуренції. Навіть в своє свято їм необхідно йти на ризики, підписувати вигідні контракти.

Традиції святкування

День підприємця прийнято відзначати широко, з обов’язковим проведенням специфічних заходів. До них відносяться: майстер-класи, презентації, конференції та інші.

На цих урочистих зборах кращі фахівці розповідають свої історії успіху, розкривають деякі секрети ведення ділових переговорів, проводять консультації, відповідають на питання. Все частіше стали проводити в це свято технологічні виставки, що демонструють досягнення та інновації сучасності. Наприклад, в Санкт-Петербурзі щороку влаштовується Міжнародний економічний форум.

Комерсанти всіх рангів збираються на цьому заході, до них приєднаються іноземні гості, російські чиновники і парламентарії, успішні економісти. На форумі прийнято вирішувати фундаментальні питання, підписувати контракти, необхідні для зміцнення економіки Росії.

Регіональна влада в честь свята проводять нагородження кращих бізнесменів, які стали прикладом в різних номінаціях. Їм прийнято урочисто вручати гранти, сертифікати, грамоти, дипломи та інші призи.

Чиновники вимовляють вітальні промови, після чого проходить концертна програма. У фіналі влаштовується фуршет, на якому всім винуватцям торжества підносять похвали.

Цікаві факти про підприємців

Свято всіх підприємців – хороший привід дізнатися багато цікавого:

  • За статистикою з 18 чоловік на планеті 1 є економічними діячами.
  • А найбільше цих активістів проживає в Уганді, де їх масова частка складає майже 30% від загального числа населення.
  • Більше третини всіх світових підприємств знаходиться у володінні жінок.
  • А найкомфортніші умови для ведення справ відзначаються в Америці, хоча Штати займають лише 42 місце в рейтингу діячів.

Серед усього розмаїття масштабних свят молодим і цікавим виступає День Підприємця. Установа цього торжества відбулося в 2007 році, а ось найпершими комерсантами вважаються стародавні єгиптяни

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.