UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли буде День працівника торгівлі в 2022 році?

У всі часи люди торгували між собою, і виникла необхідність в таких фахівцях, як продавці.  Вони здійснювали діалог з покупцями, відпускали товар, в загальному, торгували. 

Девушка работница торговли

Але лише в сучасності заснували таке свято, як День торгівлі.  Його відзначають не тільки жителі Росії, але і представники інших національностей. 

Коли буде День працівника торгівлі в 2022 році?

 Це свято не має зафіксованої дати в Росії, його відзначають щороку по плаваючим графіком.  Незмінним залишається завжди місяць торжества – липень. 

Що стосується 2022 року, то в цей період День працівника торгівлі припадає на 25 липня (субота).  Як годиться, заходи пройдуть в четверту липневу суботу.  Актуальним свято було і залишається для республік колишнього СРСР: Молдови, Азербайджану, України, Вірменії та Казахстану.  У цих державах торжество збереглося не тільки в святковому календарі, йому присвоєно державний статус. 

Плакат о работниках торговой сферы

Зміни торкнулися лише в питанні дати.  Наприклад, українці і білоруси в 2022 році святкуватимуть День торгівлі останнім липневе неділю. 

Трохи історії

Будь-яке цивілізоване царство і князівство в стародавні століття не мислило своєї економічної і соціальної політики без успішної торгівлі. 

Завжди були купці, готові реалізовувати свій товар, і незабаром торгова професія стала однією з найбільш затребуваних.  До установи свята було ще далеко, але прихід ринкових відносин змінив положення торговців. 

Продавщица во времена СССР

У Старому Світі торгувати стало не просто вигідно, а ще й престижно.  Правда, до занять середньовічним бізнесом допускалися виключно чоловіки.  Але з приходом нової ери рівності статей освоювати професію продавців почали і жінки. 

Історія затвердження Дня працівника торгівлі в нашій країні, має витоки ще починаючи з 1966 року.  Саме тоді в СРСР Верховна президія затвердила Указ, присвячений всім представникам торгової професії. 

Офіційна дата свята була призначена на останній липневе неділю.  Сама назва «День торгівлі» затвердили в 1988, призначивши урочистим днем ​​третій березневе неділю.  Після розвалу Союзу, коли утворилася РФ, актуальність свята не знизилася, навпаки, вона отримала більш високий статус.  Президент підписав указ, який зафіксував у календарі нове святкову подію. 

Особливості професії

Щодня, а хтось і по кілька разів на день, росіяни відвідують торгові мережі, магазини і різні кіоски.  Але з зворотним боком професії продавця знаком лише малий відсоток населення.  А адже торгувати – непросте завдання, і даний святковий день – лише мале визнання людського героїзму. 

Сфера торгівлі являє собою великий штат фахівців: касири, менеджери, торгові представники, маркшейдери, мерчендайзери і багато інших. 

Вони проводять приймання товару, його перевірку, та інші маніпуляції.  Дорога в професію бере старт в профільних училищах або ВНЗ, звідки виходять дипломовані фахівці. 

У будь-якому магазині необхідні експерти та консультанти, що надають повну інформацію про продукцію.  Щоб стати відмінним знавцем, і відзначати День торгівлі, потрібно отримати безліч корисних знань, володіти навичками психолога в спілкуванні з оточуючими. 

Комунікативність – ключове якість, необхідне всім працівникам торгівлі. 

Ідеальний торговий фахівець – працівник сумлінну, відповідальний, організований і креативний.  Від діяльності торговців залежить благополуччя компанії, прибуток підприємства, оборот товарів.  Свято ніколи не втратить важливості, оскільки потреба в грамотних продавців не зникне ніколи. 

Праця цих працівників важко переоцінити, адже від їх старанності залежить, наскільки добре будуть укомплектовані полки в магазинах, і який сервіс отримають покупці.

Традиції святкування в Росії

Свято має ряд особливостей, і щорічно прийнято дотримуватися важливі традиції.Найчастіше, День торгівлі відзначають разом з близькими, у вузькому сімейному колі.  Традиційно накриваються святкові столи, а на підприємствах проводять вітальні заходи.  Винуватцям торжества підносять подарунки, виписують грошові премії, вручають цінні грамоти. 

Серед колег прийнято обмінюватися сувенірами і кумедними листівками.  Прийнято влаштовувати корпоративи, і всілякі вечірки, спрямовані на зміцнення відносин усередині колективу.  Рівень святкування доходить і до високих державних позицій.  Тематичні заходи проходять у багатьох російських містах. 

Найяскравіші і масштабні Дні працівників торгівлі влаштовують в Московських гіпермаркетах.  Для співробітників тут засновують день з суперзнижки, щоб всі могли придбати техніку та парфумерію за низькою ціною.  У Кремлі вшановують чиновників з Мінпромторгу, всім видають почесні премії. 

Торгувати люди почали з давніх часів, на самій зорі цивілізації.  І завжди за цей важливий процес відповідали люди, які вміють рахувати гроші, і які вміють знаходити спільну мову з покупцями. 

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.