UKRjizn.com
Image default
Державні свята

Коли буде День російського прапора в 2020 році?

 Росія – країна величезна, багатонаціональна, з багатою і різноманітною культурою, на території якої згуртувалися і живуть разом велику кількість народностей.

Девушка в одежде цветов флага РФ

Всі вони мають щось спільне, а й різняться також в чималих питаннях, однак, це не заважає їм залишатися російськими людьми, шанують свою державу і відносяться з великою повагою до її історії.

Щоб згуртувати людей, що проживає на території нашої країни, і дарувати їм єдине почуття гордості своєю державою, був заснований свято День державного прапора Російської Федерації, який відзначається щорічно, не стане винятком і 2020 рік. Дізнайтеся про особливості даної важливої ​​червоної дати календаря з нашої статті.

Коли буде День російського прапора в 2020 році?

 Починаючи з 1994 року, наша країна щорічно відзначає День прапора Росії в одну і ту ж дату, встановлену урядом РФ після розвалу Радянського Союзу і появи нової країни – такою, якою ми її знаємо тепер.

История флага РФ

Ця дата визначається як 22 серпня, і наступаючий 2020 р не стане винятком з цього правила. Таким чином, в 2020 році, святкування Дня прапора РФ пройде 22 серпня, в суботу.

Незважаючи на те, що дана подія має масштабний характер, воно не відноситься до державних неробочих днів. Однак це не може перешкодити росіянам відзначення даного дня по-особливому, з огляду на той факт, що ця дата буде суботнім днем.

Традиції святкування

Це державне свято – досить стриманий, адже спрямований на шанування одного з найбільш явних і шанованих символів нашої держави – її прапора. Він позначає відразу кілька сторін життя і особливостей російського народу.

Что означает флаг?

Що ж означають кольори російського прапора – давайте з’ясуємо:

  1. Білий колір уособлює благородство і відкритість. Ми пишаємося своєю історією, почитаємо предків і намагаємося з повагою ставитися до пам’яті, проносячи її через час і з гордістю згадуючи заслуги попередніх поколінь. Одночасно з цим, російські люди відкриті, благодушно і доброзичливі. Ми любимо гостей і з радістю і миролюбно зустрічаємо їх на своїй землі.
  2. Синій – це колір чистоти і вірності. Немає більш явного визначення патріотизму, ніж вірність своїй Вітчизні. Саме тому даний колір знаходиться в центрі російського триколора, адже ця риса особливо цінується в нашій країні.
  3. Червоний символізує гордість, силу, цілеспрямованість, якою пишаються всі російські люди.
Флаг - государственный символ

Росіяни люблять свою країну. Саме тому в честь Дня державного прапора 2020 року, будуть організовуватися концерти і виступи, які неодмінно супроводжуються поздоровленнями від найшанованіших осіб нашої держави.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.