UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли буде Година Землі в 2022 році?

Екологія – найважливіша сфера людського життя, що визначає безпеку і надійність знаходження на планеті Земля. Однак, антропогенний вплив на природу настільки згубно, що незабаром може відбутися екологічна криза.

60 минут - час Земли

Бачачи страхітливе становище з надмірним споживанням електроенергії, активісти вирішили влаштовувати особливе свято, яке проходить щорічно по всьому світу.

Коли буде Година Землі в 2022 році?

 Не варто шукати дату цієї події в календарі, оскільки число не є фіксованим. Єдине головне правило для визначення дати, це остання субота в місяці березні. Коли березневий місяць добігає кінця, і до кінця залишається одна субота, вона і стає днем для такої години. Час доби завжди вечірній, і випадає на період з 20:30 по 21:30 за місцевим часом.

У 2022 році Година Землі випадає на 28 березня, на суботу. Відповідальне ставлення до природи може бути зовсім простою справою, якщо кожен землянин візьме за правило зберігати енергію, економити воду, і допомагати в сортуванні сміття.

Особливо важливо підтримувати таке екологічний рух, як Годину Землі, і вимикати світло хоча б на 60 хвилин в останню суботу березня.

Трохи історії

Не всі росіяни взагалі чули про Годину Землі, а вже про його історію і зовсім знають одиниці. Але ж свято відзначають у великій кількості країн світу! Урочистий день визначає ставлення людей до планети, дбайливе використання ресурсів. Таким чином, людство намагається зменшити рівень забруднення.

Цю акцію можна вважати зовсім юним заходом, який не встиг зібрати багато ювілейних рубежів. Так в 2017 році екологічна акція зазначила перше десятиліття, і на цьому організатори не мають наміру зупинятися.

Акция в поддержку Часа Земли

Передумовами до появи Години Землі були проблеми, що виникають у країн, щедро витрачали енергію. Ініціатива зі створення свята виходила від Всесвітнього фонду дикої природи.

Йшов 2007 рік, і спільно з газетою «Сідней Морнінг» екологи провели першу акцію, названу Годину Землі. Тим самим вони прагнули привернути увагу громадськості до проблем екології, і захистити природу.

Своєю появою торжество допомагає вирішити деякі завдання: зниження енергоспоживання, зниження викидів в навколишнє середовище. Також зростає рівень екологічної освіти серед пересічних громадян. Залучення уваги до реальних неприємностей і катаклізмів дозволяє уникнути згубних наслідків.

Что такое час Земли и когда он проходит?

У чому суть події ?

Символом заходу названо число 60+, що позначає, що година без світла може бути збільшена за бажанням будь-якої людини. І суть кампанії не тільки у відключенні світла, скільки в єдності народів проти руйнування планети.

Година Землі-основа, своєрідний фундамент для інших акцій і ходів, пов’язаних з природою. Постановка питання економії енергії стає ключовою, проводяться різні конференції та лекції на цю важливу тему. Дивіться також: Стрітення Господнє в 2022 році світло в цю годину відключають на всіх культурних об’єктах, і в суспільно значущих місцях.

Звичайно, щоб енергія при цьому економилася, але набагато важливіше знизити рівень шкідливих викидів. Адже в процесі вироблення електроенергії спалюється тверде паливо, а продукти горіння потрапляють в атмосферу. Вимикати світло нікого не примушують, і участь в акції-особиста справа кожного.

Мешканці багатоквартирного будинку, власники офісів та інші громадяни можуть просто вимкнути світло на одну годину. З кожним роком до даної події намагаються приєднатися все більше країн і народів. Ейфелева вежа – сама освітлена в світі-теж вимикає свої вогні в Годину Землі.

Эйфелевая башня в час Земли

Єдиними об’єктами, що не гаснуть в цю годину, залишаються пожежні пости, поліцейські ділянки, світлофори та інші місця, що забезпечують безпеку.

Заходи і правила

Стати частиною величезної справи дуже просто, досить відвідати сайт Всесвітнього фонду дикої природи, і ознайомитися там з усіма вимогами. У мережі можна оформити віртуальну заявку на участь, і отримати іменний сертифікат. Звичайно, всі папери носять освітній характер, і не мають на увазі ніяких грошових винагород. Ця символічна акція покликана об’єднати між собою людей, і акцентувати увагу на екології.

Лозунг Выключи свет

В рамках програми влаштовуються мітинги за охорону заповідників, акції по переробці та сортуванню сміття та інші тематичні заходи. Адміністрація Години Землі закликає змінювати самих себе, і через правильні вчинки зберігати благополуччя Землі.

Земна куля потребує персонального внеску кожного громадянина. Якщо все людство буде дотримуватися простих правил, то навколишнє середовище буде набагато безпечніше. Купуючи продукти, слід вибирати товари з мінімумом упаковки.

https://www.youtube.com/watch?v=E6m22gX2cQo

Вода не повинна текти безконтрольно, її слід відкривати лише при необхідності. Папір повинен використовуватися економно, адже його роблять з деревини.

Тварини і птахи – друзі людини, а продукти краще купувати фермерські. Акція закликає брати участь в озелененні парків, відновлювати чисельність диких звірів, сортувати сміття.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.