UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли буде Йом Кіпур в 2022 році?

Святкування релігійних свят для кожного народу є відповідальною і важливою частиною життя. Для євреїв існують свої святкові дні, а одним з найбільш цінних для даного народу є свято Йом Кіпур або Судний день.

Наименование Йом Кипур

Іудеї шанують і бережуть свої традиції, щорічно відзначають улюблені свята і пам’ятають їх зміст і історію.

Але коли ж буде в 2022 році святкуватиметься свято Йом Кіпур? Дізнайтеся про це, а також про сенс і традиціях даної події з нашої статті. 2022Але коли ж буде в 2022 році святкуватиметься свято Йом Кіпур? Дізнайтеся про це, а також про сенс і традиціях даної події з нашої статті.

Коли буде Йом Кіпур в 2022 році?

 Слід зазначити, що єврейський і європейський календарі сильно відрізняються один від одного. Через те, що європейці звикли відраховувати добу, спираючись на сонячний цикл, а євреї – на місячний, з’являються постійні зміщення, чому непросто обчислити дату тієї чи іншої події в конкретний рік.

Правоверные евреи во время молитвы

Благо сучасні місячні календарі, як і сонячні, будуються на багато років вперед, тому вже сьогодні нам відомо, коли буде відзначатися Йом Кіпур в різні роки.

 Іудеї відзначають дане торжество на десятий день місяця тішрея. Таким чином, в 2022 році, єврейське свято Йом Кіпур, буде відзначатися 28 вересня, в понеділок. Доба в даному календарі починаються не з півночі, а з моменту появи на небі другий-третій зірки. Саме тому будь-яку святкову подію у іудеїв в сутінках починається і закінчується ввечері іншого дня.

 У чому суть Судного дня?

 Раз на рік на небесах відбувається якийсь підрахунок добрий і злих справ, які зробив той чи інший чоловік протягом останніх 365 діб.

Расписание действий на Йом Кипур

Саме в Судний день, вищі сили визначають, скільки часу людині судилося жити на білому світі і в яких умовах він буде існувати. Для тих, хто вів себе праведно, був щедрим і йшов обраної дорогою безпосередньо до поставленої мети, готується солодка і безтурботне життя.

Інші ж будуть покарані хворобами, злиднями і іншими життєвими бідами. Не дивно, що євреї в цей день намагаються вести себе правильно, не лихословити, дотримуватися посту і допомагати бідним.

В історії кожного народу існують не тільки веселі й радісні дати, але і такі дні, коли вся нація згадує якісь неприємні, а часом і гіркі події, які забрали багато людських життів. Для іудеїв – це день Йом Кіпур.

У 1973 році на Ізраїль напали єгипетські та сирійські війська, в результаті чого багато іудеїв загинули. Інші ж, виходячи прямо з синагоги, відправлялися на поле бою і захищали свою батьківщину і віру. З тих пір Йом Кіпур в пам’яті кожного іудея асоціюється з днем ​​скорботи і втрати.

Традиції єврейськогоЙом Кіпур

На честь цієї події в країні не працює жодна служба, мовчать радіовежі і телевізійні станції, ніхто не радіє. Люди намагаються відвідати синагогу і повернутися додому, де в мовчанні проведуть весь день, переосмислюючи власні вчинки.

У цей день працюють тільки невідкладні служби. Йом Кіпур супроводжується постом, в який забороняється пити і є до появи третьої зірки. Розговляються євреї легкою їжею – дієтичним м’ясом, фруктами .

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.