UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли буде Суккот в 2022 році?

Кожна культура береже свої особливі, святкові і урочисті дні, які об’єднують людей і передають звичаї та традиції, згуртовуючи покоління. Наприклад, для іудеїв символом єдності стало свято Суккот, що носить глибокий сенс і має ряд цікавих єврейських традицій.

Праздник Суккот

Щоб визначити, коли буде відзначатися Суккот у високосному 2022 р слід звернутися до іудейським календарем.

Коли буде Суккот в 2022 році?

 Так уже повелося, що багато свят в єврейському календарі мають фіксовану дату, але через різницю нашого європейського літочислення і іудейської традиції вони постійно переносяться.

З року в рік Суккот, який називається ще святом Кучок або ж збору врожаю, доводиться на тиждень, що починається 15 тішрея, відповідно, завершується він 22 числа цього ж місяця. У 2022 році, свято Суккот буде відзначатися з 3 по 9 вересня включно.

Поздравления с праздником Суккот

Про багатьох інших єврейських святах і про дати їх святкування, які будуть відзначатися в 2022 р, Ви можете дізнатися, подивившись в єврейський календар.

Суть свята

 Всякий древній народ, який веде осілий спосіб життя, зазначав початок і кінець сезону збору врожаю, адже для людей з давніх-давен ці події були доленосними. У культурі іудеїв святом, що підводить підсумки року, що минає літнього періоду, став саме Суккот, який часто так і називають – святом врожаю.

У цей час слід дякувати Богові за те, що він дарував можливість працювати і збирати урожай, достатній для виживання сім’ї. Для багатьох євреїв, це торжество, нагадує їм про те, що необхідно усвідомлювати слабкість будь-якої людини, і при цьому важливо зберігати віру в божественну сутність, яка завжди оберігає всіх нас від різних негараздів.

Символ праздника Суккот

Традиції святкування

Перед настанням даної святкового періоду, єврейська родина готує курінь. Раніше його збирали виключно з дерев і гілок, але зараз можна зустріти на вулицях міста кущі з металевим каркасом. До сировини для виготовлення куреня ставляться з великою повагою: його не прийнято викидати.

Зберігають необхідні для святкування курені в розібраному вигляді, що не переламуючи гілки і навіть на них не наступаючи. Святкування єврейського Суккота триває цілий тиждень. При цьому, перші два дні вважаються найбільш важливими.

Когда празднуется Суккот?

Цей період святкування сім’я повинна провести в будові з гілок. Дах роблять таким чином, щоб вночі через неї можна було побачити небо.

Господиня накриває стіл всередині приміщення, пригоститися стравами якого може будь-який перехожий. Багато мандрівники і донині, яким пощастило перебувати в Ізраїлі на Суккот, приходять в безкоштовні житла, ночують і вечеряють там разом з євреями.

Перебуваючи всередині приміщення, не прийнято лихословити і підвищувати голос. Не допускається лайка, і навіть злі думки повинні бути відкинуті. Протягом усієї святкової тижні не дозволяється працювати на власне благо.

Іудеї здійснюють тільки життєво важливі вчинки, а в решту часу веселяться і гуляють. Єврейські школярі і студенти в цей час перебувають на канікулах, і навіть деякі заклади, які не сильно поспішають дотримуватися традиційних релігійних канонів, працюють тільки в половину сили.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.