UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Коли четверта доза вакцини? Міністр охорони здоров’я оголосить рішення у четвер

У МОЗ запевняють, що готові ввести другу бустерну дозу для людей старше 60 років. В даний час його можуть приймати люди старше 80 років і люди зі зниженим імунітетом.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Адам Нєдзєльський в програмі 3 Польського радіо, команда вакцинації та рада COVID-19 запропонували дотримуватися рекомендацій Європейського медичного агентства (EMA). Офіційне рішення з цього приводу міністерство оголосить у четвер. Проведення конференції заплановано на 10.

Більше подібної інформації читайте на домашній сторінці Gazeta.pl >>>

Глава МОЗ повідомив, що на другу бустерну дозу направлятимуть людей віком 60-79 років, а облік вестиметься, як і раніше – телефоном або через Інтернет. Він додав, що інтервал між щепленнями ще належить визначити.

Нєдзельський заохочував прийняти наявні зараз вакцини, оскільки невідомо, коли з’являться наступні версії цих препаратів.

За даними МОЗ, у середу, 20 липня, зафіксовано 2853 нових зараження коронавірусом. 2424 випадки були новими інфікуваннями, а решта 429 – повторними інфікуваннями. Померли 11 людей – двоє лише від COVID-19 і дев’ять із супутніми захворюваннями.

За останній тиждень (14-20 липня) у Польщі підтвердили 12 762 випадки коронавірусу. Померли 22 людини, 15 з яких мали й інші захворювання. Для порівняння, минулого тижня (7-13 липня) було зафіксовано 7569 заражень SARS-CoV-2. Детальніше в тексті нижче:

Новий звіт показує, що минулого тижня найбільше випадків підтверджено в Мазовецькому воєводстві – майже 2,5 тисячі. Зараз у лікарнях перебувають 1157 хворих на COVID-19. Тижнем раніше їх було 694.

***
Допоможи Україні, долучайся до збору. Ви можете сплатити гроші на pcpm.org.pl/ukraina >>>

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.