UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Коли поліції підвищать зарплату в Україні в 2020 році?

Починаючи з 2014 року, державні службовці пережили безліч потрясінь, у вигляді низьких заробітних плат і скорочень. Зазначені зміни не обійшли стороною працівників силових структур. Зміни, що торкнулися, змусили залишитися на своїх посадах стійких і відданих державі особистостей. Тому питання: коли поліції підвищать зарплату в Україні 2020, актуальне сьогодні як ніколи.

поліція

Підвищення зарплати поліцейському в Україні 2020 – очікування

Законодавчі зміни, що регулюють діяльність поліції торкнулися головного нюансу-винагороди за працю. Починаючи з 2014 року, зарплати працівників правоохоронних органів зросли на 13%. Надалі підвищення здійснювалося ще кілька разів. Наступаючий 2020 рік не є винятком, зміна розміру окладу відбудеться кілька разів: разом із збільшенням мінімалки і нововведеннями в законодавстві.
Зростаючий оклад поліцейського призводить до того, що кількість осіб, які бажають служити силових структурах країни, збільшується з кожним роком. Підвищення зарплати поліцейському в Україні залежить від багатьох факторів, головними з яких є звання, стаж роботи, досвід, вислуга років.

У минаючому 2019 році мінімалка поліцейських-початківців склала 2073 грн. Для отримання великих виплат працівникові правоохоронних органів необхідний стаж і просування по службових сходах. Наприклад, оклад головного полісмена держави становить 100 тис. грн., офіцерів з 15-річним стажем – 42 тис. грн., працівників спецслужб – від 21 тис. грн.

Сучасні реалії служби показали, що важливе значення відіграє територіальний фактор служби. Виконання службового обов’язку перед державою на лінії зіткнення або в інших небезпечних регіонах урядом винагороджується ще великими виплатами.

таблица

Як нараховується зарплата поліцейським у 2020 році?

Служба в силових структурах країни показує, що нарахування виплат проводиться не так, як в інших державних установах. Зарплата поліції України 2020 та її розмір залежить від наступних виплат:

  • оклад-основна складова грошової винагороди, розмір якої залежить від займаної посади та розряду;
  • доплата – служба поліцейського увазі роботу в нічний час, святкові та вихідні дні (зі свого боку країна обіцяє доплати у вигляді грошової винагороди);
  • надбавка – на отримання надбавки за професійні навики може розраховувати далеко не кожен поліцейський (гідна зарплата передбачає вдале проходження атестації на предмет підтвердження необхідних навичок і знань);
  • коефіцієнт-найвищий коефіцієнт праці у співробітників, діяльність яких проводиться на передовій або в іншому небезпечному регіоні;
  • інші види надбавок – ризики, складності виконання поставлених завдань оплачуються державою по максимуму.

Крім зазначених нарахувань співробітникам поліції здійснюються доплати за звання та стаж роботи. Останні новини Про індексацію зарплати поліції України показують, що виплати будуть великими і гідними.

Основні положення про виплату зарплати поліцейським України

Згідно з нормами законодавства силовикам крім окладу нараховуються надбавки в такому процентному вираженні:

  • за вислугу років від 1 року і більше – 10%;
  • 3 роки і після – 15%;
  • 5 років і після – 18%;
  • 10 років і після – 25%;
  • 35 років і після – 50%.

Нарахування у вигляді 0,02% проводяться за кожну годину при роботі співробітника в бойовій готовності. При травмуванні, нанесенні каліцтва, що спричинило недієздатність поліцейського, співробітнику виплачується допомога в розмірі річної або 3-річної заробітної плати.

Чи будуть звільнені працівники поліції в 2020 році?

Багато силовики стурбовані майбутніми змінами. Представники уряду кажуть, що їхні побоювання не марні. Скорочення поліції в 2020 році в Україні відбудеться обов’язково. Причина таких дій полягає у створенні штату професіоналів і перерозподілі співробітників по важливих регіонах держави. На посадах залишаться особи, які володіють знаннями професійної етики, здатні до прийняття правильних рішень, які вміють відстояти власну правоту і застосувати наявні навички в потрібному руслі.

Поставлений перед правоохоронними органами план дозволить грамотно перерозподілити співробітників по міністерствах та інших установах. Передбачається, що деяка кількість співробітників будуть спрямовані для подальшої діяльності у виконавчі органи влади. Зміна роду роботи дозволить оптимізувати структуру і навести порядок в інших державних установах.

Прийом молодих поліцейських

На проведення поліцейської реформи державою було витрачено 26 млрд. грн. У 2020 році знадобиться ще 30 млрд. грн. Зазначена цифра не є остаточною, залежить від політичної та економічної ситуації в країні.

Більша частина зазначеної суми піде на виплату заробітної плати, решта – на обмундирування та матеріально-технічне забезпечення. Поряд з цим держава посилила вимоги по відношенню до молодих полісменам. Престижна робота вимагає відповідних знань і досвіду. Тепер потрапити на службу в поліцію і отримувати гідні виплати – не так просто.

Мінімальні вимоги до молодого співробітника припускають наявність ідеального здоров’я і стійкої психіки. Головне, щоб молодий поліцейський міг володіти зброєю, вмів битися і при необхідності зміг віддати відсіч злочинцям. Аналіз ситуації, вміння тверезого мислення та оперативне реагування начальством поліції вітається. Отримання освіти у ВУЗах на сьогоднішній день не обов’язково.

 поліції підвищать зарплату

На завершення

Наступаючий 2020 рік порадує працівників правоохоронних органів підвищенням зарплати і можливою індексацією. Поряд з цим посиляться вимоги до особистісних показників полісменів. Відсутність професіоналізму, навичок і знань можуть відбитися на розмірі заробітної плати і просуванні по службових сходах.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.