UKRjizn.com
Image default
Зарплата

Коли пожежникам підвищать зарплату в Україні?

Справжню економіку не можна назвати процвітаючою. Введення карантину негативно відбилося на всіх сферах діяльності, що спричинило зменшення надходжень до державної скарбниці. Поряд з цим країна піклується про своїх громадян, регулярно виплачуючи зарплату. Коли пожежникам підвищать зарплату в Україні, питання, гостро стало серед рядових і при званні службовців. Складна ситуація вимагає грошових вливань. Інакше, ряди пожежників стануть рідкісними.

Коли пожежникам підвищать зарплату в Україні?

Трохи про реформування-зарплата пожежного України

Майже всі реформи, які зараз впроваджуються в Україні, були створені за участю провідних європейських фахівців, аналітиків та експертів. Винятком не стала і Державна служба надзвичайних ситуацій. Завдяки якісно розробленій реформі вже відбулося чимало важливих змін, але найголовніше ще попереду. Планується повністю привести ДСНС до європейського зразка.

Більше того, реформа передбачає, що поступово зростатиме заробітна плата представників цієї служби і сама професія стане більш престижною. Саме тому службовці цікавляться термінами зміни грошового забезпечення. Вперше про реформу стало відомо в 2017 році, саме цей період пізнав масу змін.

Особлива увага в новому періоді буде приділятися:

  • кваліфікації працівників, їх вмінню, фізичній підготовці;
  • первинним і загальним знанням з надання медичної допомоги, пожежогасіння, тощо.

Все це повинно поступово сприяти підвищенню ефективності всієї служби. Більш того, додатковим стимулом стане чимала заробітна плата. Планується, що зарплата ДСНС в 2020 році в Україні буде кілька разів збільшена. Також політики сподіваються, що під час завершення періоду впровадження реформи зарплата пожежного України кожного працівника становитиме мінімум 15-20 тисяч гривень на місяць.

Реформа не є кінцевою, протягом усього терміну впровадження вона може доповнюватися новими положеннями і пунктами, а тому згодом можливі нові основоположні зміни.

Коли пожежникам підвищать зарплату

Скорочення пожежників у 2021 році в Україні

Останнім часом в підрозділах і частинах служби відбувалися певні скорочення штату. Важливо, що скорочення пожежників у 2021 році в Україні відбуватиметься також. Справа в тому, що протягом багатьох років в державі було сформовано чимало частин, які з часом почали просто простоювати. Однак на них все одно виділялися кошти з державного бюджету, які просто йшли в нікуди. Саме тому відбуватиметься злиття частин або відділів ДСНС або їх ліквідація.

Більш того, час від часу буде проходити атестація всіх працівників. Ті працівники, які покажуть хороші результати і матимуть достатні навички, знання зможуть претендувати на вищі посади. Також під час загального скорочення частини їм буде запропоновано місце в іншому підрозділі.

Особи, які не зможуть пройти атестацію, будуть звільнені з роботи. Такі перевірки планується проводити планово хоча б раз на кілька років. Пізніше подібні перевірки повинні стати звичайним і постійним явищем. Що стосується зекономлених коштів, то вони підуть саме на впровадження положень реформи, збільшення заробітних плат, закупівлю нової техніки та обладнання.

Грошова допомога співробітників Служби 2021

Що стосується грошового забезпечення співробітників служби і чи буде індексація зарплати пожежникам України в 2021 році точно не скаже ніхто. Перш за все, зростання відбуватиметься завдяки збільшенню прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати. Більше того, впроваджуватиметься індексація зарплати працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні.

Але що стосується додаткових підвищень, то політики поки не дають однозначної відповіді на цей рахунок. Деякі депутати кажуть, що підвищення зарплати пожежникам в Україні 2021 можливе за умови стійкого і швидкого економічного розвитку, яке створить нові можливості для всієї української економіки. Що стосується приблизного рівня додаткового грошового забезпечення, то воно повинно скласти близько 10 тисяч гривень. Для нових співробітників ця сума буде менше, але для працівників, які займають досить високі посади вона складе набагато більше.

Нововведення в службі

Порядок роботи змінився. Вже сьогодні скасовуються інспекції по боротьбі проти корупції. Оскільки інспектори перестали заважати компаніям і організаціям своїми хабарами, новий механізм проведення перевірок дав певні результати.

Введене обов’язкове страхування стало основною причиною того, що підприємці та різні організації стали рідше порушувати пожежні вимоги. Справа в тому, що обов’язки і повноваження у сфері забезпечення пожежної безпеки та інших сферах майже повністю були переведені на плечі страхових служб. Але служби не дають страховку неблагонадійним компаніям, адже потім їм доведеться оплачувати страхові випадки. Це ще одна європейська методика, яка дозволила ефективно боротися з низкою проблем і загроз.

Певні повноваження також будуть перекладені на плечі добровільних груп, які надаватимуть допомогу у разі надзвичайної ситуації на закріпленій за ними території. Що стосується співробітників ДСНС, то вони будуть відправлятися на більш серйозні і важкі виклики.

Оскільки на таких викликах існує велика загроза здоров’ю та життю службовців, було вирішено провести підвищення окладів ДСНС в Україні.

Головна ідея полягає в тому, що грошове забезпечення повинно повністю відповідати тяжкості праці, необхідним знанням і навичкам, тощо. Саме тому вони будуть виходити більш серйозну підготовку, постійно відвідувати курси підвищення кваліфікації. Але деякі простіші заходи будуть доручені добровольцям, щоб трошки знизити загальне навантаження і зробити процедуру контролю суспільним завданням. Тому дотримання норм безпеки має стати загальнонародним обов’язком.

Резюме

У новому періоді зарплати працівників ДСНС стануть іншими. Наскільки вони виростуть стане відомо після прийняття бюджету. Сьогодні відомо, що праця працівника стане складнішою ніж було раніше, а, отже, і винагорода.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.