UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли відзначають Міжнародний День друзів у 2022 році?

Міжнародний День друзів в 2022 році буде широко відзначатися більшістю населення планети. Дружба-це те, що ніколи не виходить з моди і постійно в ціні. Місяць, коли кращі друзі поспішають принести привітання-Червень.

Міжнародний День друзів

Коли відзначають Міжнародний День друзів у 2022 році?

Не дивно, що час, коли відзначають День друзів-літо. Це той період, коли всі, хто пов’язаний міцними узами дружби, часто зустрічаються, спілкуються, організую веселі пікніки і поїздки за місто.

Дата Міжнародного дня кращих друзів-9 червня. Свято не відноситься до офіційних, не є вихідним днем. У 2022 році це буде середа – робочий день.

Коли відзначається День Друга, Громадські організації влаштовують цікаві акції, організовують розважальні заходи. Мобільні оператори нагадують про цю дату, роблячи розсилку на телефони абонентів.

Активний обмін привітаннями відбувається в соціальних мережах-кожен поспішає сказати пару приємних слів приятелям, як реальним, так і віртуальним.

Історія свята

День друзів в США почали відзначати в 1935 році. Було вирішено хоча б раз на рік нагадувати близьким по духу людям, наскільки важливо надавати підтримку, пам’ятати тих, хто допоміг і виручив у важку хвилину. Спочатку дата не була відзначена в календарі, традиція вшановувати друзів просто передавалася з вуст в уста. Якого числа святкували американці знаменний день до його офіційної появи-не відомо.

Пропозиція відзначати подібне свято по всьому світу надійшла в 1958 році. ООН активно підтримала занесення в календар нової дати. Позитивно відреагували на можливість святкувати День дружби і пересічні громадяни.

У Росії, як і в світі, не існує певного сценарію, за яким проходить святкування. За кордоном турботливі батьки можуть влаштувати дітям сюрприз, запросивши в гості приятелів їхнього дитинства, зв’язок з якими давно обірвався. Росіяни на 9 червня намічають зустрічі з колишніми однокласниками, однокурсниками.

Традиція

Кожен сам вирішує, як привітати приятелів і повеселитися. Особливого регламенту проведення заходів в день, присвячений друзям, не існує. Люди просто збираються разом, близьким колом, згадують минуле, будують плани на майбутнє.

Популярність свята, що відзначається 9 червня, щорічно зростає. Про цей день активно нагадують громадянам Інтернет-провайдери, мобільні оператори, пости та акції в соціальних мережах.

 День друзів в Росії

Не залишаються осторонь Громадські організації, благодійні установи: проводяться акції, концерти, конкурси, творчі зустрічі. На таких святах можна не тільки зустрітися зі старими приятелями, а й завести нових.

Цікаво про дружбу

З поняттям друзів, дружби пов’язано чимало цікавих фактів:

 • Дружити дано не тільки людям, але і всім високоорганізованим тваринам. Згідно з останніми дослідженнями вчених, навіть акули здатні проявляти по відношенню один до одного теплі почуття, симпатію.
 • Американські фахівці підрахували: для того, щоб між людьми зав’язалися дружні стосунки, необхідно мінімум 200 годин довірчого спілкування.
 • Час, проведений в компанії близьких по духу людей, надає на людину такий же позитивний ефект, як відвідування кваліфікованого психоаналітика.
 • Один з астероїдів Сонячної системи носить ім’я, яке в перекладі означає «Дружба».
 • У Росії День друга можна відсвяткувати 3 рази: крім міжнародного 9 червня, росіяни відзначають 26 вересня День зустрічі старих друзів, 27 вересня – День дружбана.
 • До дружби більше розташовують незграбні, незручні особистості, ті, кого вважають злегка «не від світу цього» – оточуючих розчулюють дивацтва їх поведінки.
 • Шкільна дружба, якою прийнято пишатися, рідко у кого з людей триває більше року після випускного.

Як відзначати День друзів?

День друзів запам’ятається надовго і буде гріти приємними спогадами, якщо підійти до його організації з фантазією: скласти невелику програму з конкурсами, віршами, розіграшами.

Подарунок

Відмінно підійдуть презенти, які допоможуть приятелям ще більше часу проводити в загальній компанії:

 • квитки на кіносеанс;
 • КОЛЕКТИВНЕ відвідування боулінгу;
 • пригода в квест-кімнаті;
 • веселощі в аквапарку.

Спільне дозвілля ще більше зміцнить теплі почуття між давніми знайомими.

Непоганий варіант подарунка-фотоальбом зі спільними знімками всередині, колаж, фотокалендар.

Творчі натури записують відеозвернення зі зворушливою розповіддю про дружбу. Можна перемежувати слова з відеосюжетами спільних вечірок, походів, посиденьок.

Традиційні подарунки теж в ходу-зазвичай це те, що відповідає інтересам обдаровуваного (спінінг – рибалці, книгу – інтелігенту, нитки для вишивання – рукодільниці, і т.д.).

Конкурс

Варіанти конкурсів, прекрасно вписуються в свято, присвячене дружбі:

 • Пісенний. Учасники діляться на дві команди, кожна по черзі називає пісні про дружбу. Той, у кого відповіді закінчені, вважається переможеним.
 • Танцювальний. На папері ведучий записує частини тіла (лікоть, кисть, голова, живіт і т.д.). Учасники тягнуть записки, їх завдання – під ритмічну музику «станцювати» тільки тією частиною тіла, яка їм дісталася за жеребом. Коли всі виступлять, переможець визначається глядацьким голосуванням.

Тост

Промови, проголошення тостів в день, коли приятелі збираються за одним столом, – обов’язкова частина програми. Привітати присутніх варто проникливими словами про дружбу:

“Над істинною дружбою не владний час. Вона не зменшується з кількістю пролягають між людьми кілометрів. Друг-той, хто завжди поруч, навіть якщо він далеко. Піднімемо келихи за тих, хто сьогодні тут зібрався!».

“Як добре, що є вірні, надійні друзі! Ті, з ким можна поділитися потаємним. Ті, до кого завжди можна звернутися за допомогою. Ті, хто готовий підтримати і в горі, і в радості. І всі вони сьогодні зібралися за одним столом. Нехай після цього келиха наша дружба стане ще міцніше!».

“Друзів ми починаємо заводити ще в дитячому садку, але надовго в нашому житті залишаються лише обрані. Зате саме вони-ті самі, ким можна пишатися: перевірені часом, загартовані випробуваннями. Саме за таких людей я зараз піднімаю келих і прошу мене підтримати!».

Привітання З Днем друзів у віршах

Оригінальніше привітання в прозі можуть бути тільки вірші, прочитані від душі в теплій компанії однодумців:

*** ***

Я сьогодні З Днем друзів

Всіх вас вітаю!

Життя я своєї без вас

Вже не уявляю.

З вами не страшна біда,

Горе і негоди.

Я бажаю вам завжди

Радості і щастя!

*** ***

Дружби немає нічого важливішого –

Не розбити її, не зламати.

Я привітати хочу друзів,

Що зі мною зібралися знову.

Мені словами не передати,

Як же радісно бачити вас!

Побажаю вам бід не знати,

Побажаю щасливих очей.

Нехай у кожного будинок, сім’я,

Нехай робота гризе часом,

Збирайтеся частіше, друзі,

Дуже радісно бачити вас!

*** ***

День друзів в 2022 році-очікувана подія для всіх, хто знає, що таке підставити плече, прийти на допомогу, пронести почуття солідарності через роки і відстані. Літній день 9 червня все частіше стає важливою датою в календарі людей усього світу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.