UKRjizn.com
Image default
Свята

Коли відзначають свято День Молоді в Росії в 2022 році?

День Молоді в 2022 році-торжество школярів старших класів і студентів. Взагалі молоддю вважають осіб до 24 років, але у нас прийнято зараховувати до молоді людей з 14 до 30 років. Виходить, що це свято стосується близько 33 млн.чоловік.

День Молоді в Росії

Традиціям цього торжества вже більше шести десятків років. Якого числа буде проходити свято? Коли відзначають в різних країнах і які особливості святкування в Росії? Дізнаєтеся далі.

Коли відзначають свято День Молоді в Росії

Дата торжества незмінна – 27 червня. У 2022 р торжество випадає на останню неділю червня. Свято пройде в 63-й раз. За ці роки встигли сформуватися свої особливості святкування.

Як в СРСР з’явився День молоді?

У Радянському Союзі стали святкувати з 1958 р дату конкретну не вибирали, вирішили, що остання неділя червня – ідеальний час: якраз всі заліки та іспити пройшли, навчальний рік підійшов до кінця, можна і відзначити. Хоча сенс у торжества був скоріше ідеологічний, ніж розважальний. По всій країні проводили збори, організовували змагання, влаштовували фестивалі і проводили конкурсні програми. А ввечері всі збиралися в парках на танці.

Попередником радянського торжества був Міжнародний юнацький день. З 1917 по 1945 рр. свято відзначалося в кінці літа-на початку осені.

Постійну дату сучасне свято отримало тільки в 1993 р Тоді ж змінилося і назва. З соціального він трансформувався в національний.

Як проходить День молоді зараз

Святкування проводиться на офіційному рівні. Влада на місцях виступає спонсорами громадських заходів. Студентам вручають грамоти та премії за досягнення в різних сферах і напрямках.

Громадські організації проводять паради, мітинги і збираються на конференції. Піднімаються соціальні питання, що стосуються навчання, роботи, житла та інших проблем молодих людей.

У наші дні це веселе і яскраве торжество, коли всі цікаво проводять час. У містах проходять флешмоби, танцювальні батли, караоке-конкурси, фотовиставки, квести, змагання з комп’ютерних ігор, концерти, дискотеки і в завершенні дня салют. Загалом, свято повністю осучаснилося. Учасники свята розважаються і веселяться по повній.

Часто з подачі молодих активістів проводяться якісь благодійні заходи: ярмарки або Фестивалі. Отримані гроші передають хворим або нужденним дітям.

Міжнародний День молоді

Зрозуміло, ідея святкування зовсім не Радянська, його відзначали і відзначають по всьому світу. В Україні і в Білорусії свято відзначається в останню неділю червня. Азербайджанці святкують 2 лютого, в’єтнамці – 26 березня, жителі Тайваню – 29 березня, таджики – 23 травня, узбеки – 30 Червня, а населення Киргизстану – 10 листопада. У цих країнах точно такі ж традиції, як і в Росії.

Турки відзначають 19 травня: проводяться змагання в різних видах спорту, марафони і показові авіа-шоу.

У пар відзначають 16 червня і, на жаль, у торжества сумна нотка. Африканці вшановують пам’ять жертв розстрілу 1976 р.

Китайці відзначають 4 травня. Зазвичай у них проходять численні мітинги Компартії.

У Замбії святкують 12 березня. Жителі цієї південноафриканської країни проводять спортивні змагання і суботники, облагороджуючи території і висаджуючи молоді деревця.

День Молоді

Є і Міжнародний День молоді, а також Всесвітній день католицької молоді. Ідея у цих урочистостей схожа-впоратися з проблемами молодих людей, а також залучити нове покоління до участі в політичному і соціальному житті країни.

Міжнародний День молоді проводиться під заступництвом ООН і займає важливе місце в списку глобальних свят. Святкують у всьому світі 12 серпня. Щороку в ООН визначаються з головною темою, яка стане лейтмотивом у заходах цілого року. Таким чином, організація змушує уряди всіх країн звертати увагу на ту чи іншу проблему.

Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ) стала ініціатором створення свята – Всесвітнього дня солідарності молоді, яке відзначають 24 квітня. Захід спрямований на акцентування уваги громадськості всього світу на всебічному захисті молодого покоління.

Ще одне свято для молодих людей, яке також заснувала ВФДМ на честь свого заснування в Лондоні-Всесвітній день молоді. Незважаючи на те, що свято не отримало офіційне визнання і вже багато років проходить неофіційно, він все ж користується популярністю. 10 листопада 1945 його провели перший раз і з того часу він проходить щорічно.

Також ця Федерація ініціювала створення Всесвітнього фестивалю молоді та студентів, який проходить не щороку, зате в різних країнах. Перший фестиваль відбувся в 1947 р. в Празі, а в жовтні 2017 р.19-й за рахунком фестиваль проходив в Сочі. Щорічно в заході беруть участь десятки тисяч людей з усього світу.

Католицька церква встановила Всесвітній день католицької молоді. Заходи проходять не щороку, а раз в пару років, постійної дати торжество теж не має. Відзначають великим фестивалем, головною темою стає один з віршів Старого Завіту.

День Молоді в 2022 році – одне з найулюбленіших свят для молодих людей і в нашій країні, і по всьому світу. Метою свята служить не тільки веселе проведення часу, а й привернення уваги мас до проблем сучасної молоді.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.