UKRjizn.com
Image default
ВідпочинокНовини

Концерти «Rammstein» у 2020 році

Концерти «Rammstein» у 2020 році відбудуться в різних країнах Європи, і, щоб потрапити на один з них, потрібно з’ясувати розклад туру, а також особливості продажу квитків.

Продовження туру

У 2019 році стартував так званий стадіонний тур німецької рок-групи «Rammstein», який охопив багато міст європейських країн і порадував відданих фанатів. І попит на квитки виявився настільки високим, що місць вистачило не всім бажаючим. З цієї причини «Рамштайн» вирішила зробити те, чого раніше не робила: продовжити «Europe Stadium Tour».

Концерти «Rammstein»

Новина про рішення продовжити легендарний стартував в 2019-му році тур була 26-го червня поточного 2019-го року опублікована на офіційному сайті групи (адреса в інтернеті – https://www.rammstein.de/en/). І така подія відбулася вперше в історії існування групи.

Важлива інформація для фанатів! Учасники рок-групи в інтерв’ю повідомляли, що тур, який пройде в 2020-му році, стане останнім на найближчі три роки.

Чи чекати «Rammstein» в Росії?

Чи приїде “Рамштайн” до Росії? Відповідь на це питання дуже хвилює всіх російських фанатів рок-групи. У минулому році музиканти вшанували своєю присутністю цінителів їх творчості в Москві (в «Лужниках»), а потім відвідали і Санкт-Петербург, де виступили на «Газпром арені».

У розкладі стадіонного туру майбутнього 2020 року російських міст, на жаль, немає. Але фанатам з Росії це не повинно перешкодити насолодитися улюбленими піснями і живим звуком, адже можна придбати квитки на концерти в будь-які європейські країни, які приїде «Rammstein», в тому числі в найближчі сусідні.

Корисно знати! Як видно, найбільшу кількість стадіонних концертів пройде в Німеччині: так «Rammstein» висловлюють повагу своїй країні і фанатам-співвітчизникам. Ніякої дискримінації в цьому немає, адже найбільше шанувальників творчості розглянутої рок-групи дійсно проживає саме на батьківщині «Рамштайн», а шанувальники з інших країн залюбки їздять сюди.

«Rammstein» в Росії

Як придбати квитки?

Як купити квитки на «Рамштайн»? Зробити це можна декількома способами:

  • У касах стадіонів, на яких концерти проходитимуть. Про старт продажів буде повідомлятися на стійках інформації. Якщо у стадіону є офіційний веб-ресурс, то, ймовірно, відвідувачам буде надана можливість онлайн-покупки. Але такі опції доступні не завжди.
  • На офіційному сайті. Слід зайти на сторінку з адресою https://www.rammstein.de/de/tickets/ і вибрати з розкладу потрібну локацію. Сіра клавіша з написом «TICKETS» означає, що місця на захід ще є. Якщо навпроти країни, міста і стадіону ви побачите кнопку червоного кольору “AUSVERKAUFT”, то всі квитки онлайн-способом розпродані. На сайті ж можна розглянути схеми стадіонів для підбору кращих місць. А час вказується в часових поясах конкретних держав. Старт продажів стався 5 липня о одинадцятій годині ранку. І через буквально два тижні онлайн-продаж квитків в деяких містах вже була недоступна.
  • Через офіційний фан-клуб рок-групи, який називається «LIFAD». Члени цього клубу отримали унікальну можливість придбання навіть раніше старту продажів через веб-сайт «Рамштайн» (з одинадцятої ранку третього липня за такий же час наступного четвертого липня). Покупки шанувальниками здійснювалися через інтернет-ресурс eventim.com (це єдиний офіційний авторизований розповсюджувач), але кількість встановлений ліміт, так що заповітними квитками обзавелися не всі фанати, які є членами «LIFAD».

Через інших розповсюджувачів, які не є офіційними і авторизованими. Таких по всьому світу чимало, але далеко не всі дійсно поширюють справжні квитки, мають правову силу. І якщо виникне конфліктна ситуація при наявності двох або кількох претендентів на одне місце, то власники квитків, куплених у не мають акредитації розповсюджувачів, не зможуть довести свою правоту, тобто в підсумку просто не потраплять на концерт.

Придбати квитки бажають багато, але щоб не наткнутися на обман і потрапити на концерт, слід брати до уваги наступні моменти:

  • Не варто купувати квитки у не мають авторизації розповсюджувачів: вони можуть виявитися недійсними і позбавленими правової сили.
  • Бажано якомога швидше придбати квиток після його попереднього бронювання.
  • У деяких державах квитки персоніфіковані, тобто зв’язуються з особистістю особи, яка їх придбаває. І для кожної країни, що практикує персоніфікацію, встановлюються квоти для кожного покупця. Наприклад, у Німеччині один громадянин має можливість придбати лише шість квитків на свою персону. Причому перепродати їх він не зможе, як і передати іншій третій особі: пред’являти квиток повинен лише його власник. Але не в усіх країнах діє таке правило: уточнюйте можливість перепродажу в організатора в державі, в яку вирушаєте на концерт.

Можливе повернення квитка при неможливості відвідування концерту. Він здійснюється за правилами розповсюджувача і організатора.

Концерти Rammstein пройдуть в майбутньому 2020 року в різних містах європейських країн в рамках продовженого рок-групою туру «Europe Stadium Tour». Ви зможете придбати квиток, якщо своєчасно подбаєте про це і зробите покупку одним з доступних способів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.