UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Конкурси на Новий Рік 2022

Свято надовго залишається в пам’яті, якщо добре продумана розважальна частина. Тому вже зараз можна підібрати конкурси на Новий Рік 2022. Новорічні ігри та розваги можуть зробити вечір унікальним.

Конкурси на Новий Рік

Підготовча частина

Для того, щоб новорічні торжества вдалися на славу, необхідно заздалегідь проаналізувати всі деталі свята. Це стосується місця проведення, чисельного складу учасників, а також – чи будуть на святі діти.

Якщо зустріч Нового року буде проходити в офісі або в кафе в присутності товаришів по службі, то вибираються одні жарти і розваги. Для сімейного кола підійдуть інші конкурси та ігри.

Дітей розвеселить зовсім інше. Серед колег по роботі жарти повинні бути більш стримані, ніж в колі близьких. Зате на корпоративі можна організувати більше рухливих ігор і конкурсів.

У колі сім’ї можна придумати розваги прямо за столом або на вулиці, якщо вечірка проходить в заміському будинку. Розваги для малюків потрібно вибрати з урахуванням віку.

Підготовка до конкурсів на Новий Рік

Буде добре, якщо в дитячих забавах візьмуть участь і дорослі. Це може згуртувати сімейні та родинні узи. Придумуючи конкурси, потрібно не забувати, що тотемом майбутнього року буде бик. Чим більше ви і ваші друзі будуть згадувати про покровителя 2022 року, тим успішніше і благополучніше будуть наступні 12 місяців.

Готуючись до організації святкової програми, не варто забувати і про фінансову сторону. Як відомо, будь-які конкурси закінчуються нагородженням переможців. Подарунки можуть бути не обов’язково дорогими. В якості презенту послужать якісь корисні дрібниці. Для дітей підійдуть солодощі або іграшки. Не варто забувати і про реквізит. Він може виготовлятися з підручних або дешевих матеріалів.

Розваги та конкурси для корпоративу

Новорічний подіум

Кожному учаснику видається записочка, на якій написаний один з новорічних персонажів. Це може бути: сніговик, олень, заєць, Снігуронька, Дід Мороз і т.п. конкурсанти повинні ходою показати свого персонажа. Перемагає той, хто артистичніше всього зобразив свого героя, і глядачі відразу впізнали його.

Розбудити годинникаря

Символом нового року є годинник. Завести їх може годинникар, який чомусь заснув. Привести в себе його може тільки міцну каву, але кавомолки поруч не виявилося. Кожному учаснику видається по 12 зерен напою, що бадьорить. За командою старт вони повинні подрібнити зерна якомога дрібніше.

Гра Розбудити годинникаря

Для цього можна використовувати будь-який спосіб, який тільки прийде в голову. Перемагає той, хто за лічені хвилини швидше і якісно подрібнив каву.

 Замок Снігової королеви

У змаганні бере участь дві команди по 5 осіб. Кожній команді видається по відру льоду. За одну хвилину по старту ведучого учасник повинен внести свою лепту в будівництво крижаного замку. Перемагає команда, у якої вийшов самий барвистий і оригінальний замок.

Зайчик-зайчик сіренький під ялинкою скакав

Учасники діляться на дві команди по рівній кількості учасників. Кожен з них по команді ведучого за одну хвилину повинен зібрати на ялинці максимальну кількість подарунків. Складність полягає в тому, що пересуватися можна на одній нозі.

Самий різнобарвний шар

Конкурсанти розбиваються на три команди з декількох чоловік. Їх завданням є зробити з підручних матеріалів самий барвистий і велика куля. У хід можуть йти одяг і прикраси учасників і гостей свята. На завдання даються лічені хвилини. Переможцем ставати команда, у якої вийшов найбільший і яскравий куля.

Гра різнобарвний шар

Новорічні зайчики

Кожному з учасників видаються заячі вушка на гумці і тарілку з декількома морквинами. Гравці повинні за короткий проміжок часу з’їсти якомога більше овочів. У пошуках маски конкурсанти отримують набір пазлів. При їх складанні виходить певна тварина. По закінченню складання, необхідно знайти маску цієї тварини в залі. Хто швидше впорається із завданням, той і переможець.

Домашні новорічні розваги

Ситний новорічний стіл і алкоголь викликає сонливість і зовсім несвятковий настрій. Для того, щоб відчувався веселий настрій, необхідно трапезу розбавляти всілякими розвагами. Ними можна зайнятися прямо за столом.

Все навпаки

Ведучий задає кожному з присутніх питання, відповіді на які очевидні і знають всі. Завдання учасників відповісти неправильно. Гра відбувається в швидкому темпі, щоб у гостей не було часу думати. Хто не зіб’ється в неправильних відповідях, той і переможе. Смачного

Гра “Їстівне / неїстівне” полягає в тому, що ведучий говорить кожному учаснику слова упереміш з маловідомими. Гість повинен відповісти їстівне це чи ні. На роздуми дається дуже мало часу. Якщо відповідь правильна, присутні кажуть: “смачного!».

Новорічний аукціон

Ведучий називають букву, на яку має починатися слово. Всі присутні називають по черзі слова, які знають. Незабаром слова-іменники на зазначену букву закінчуються. Переможцем стає той, хто назвав найбільше слів. Гра супроводжується стуком молотка ведучого і тому схожа на аукціон.

Новорічний аукціон

Наливай, а то піду

Ведучий запасається різним посудом: чаркою, блюдцем, банкою, ковшем, дитячим відерцем, каструлею, графином, ложкою, склянкою і т.п. гості повинні по черзі говорити тост, а ведучий наливати напої на свій розсуд. Коли гравець бачить посуд, з якої йому доведеться пити алкоголь, він повинен вимовити фразу: “Наливай, а то піду!».

Новорічні ігри для дітей

Малюки люблять різні конкурси та змагання. На Новий рік вони повинні бути барвистими і обов’язково з подарунками. Для організації розваг для дітей потрібно заздалегідь подумати про реквізит і презентах.

Для самих маленьких підійдуть такі розваги: Намалюй Новий Рік всім дітям лунають аркуш паперу і олівці або фломастери. Вони повинні, наприклад за 3 хвилини, намалювати предмети, які асоціюються з новорічним святом.

Це може бути:

  • сніжинки;
  • ялинка;
  • Дід Мороз;
  • Снігуронька;
  • сани;
  • мішок з подарунками;
  • ялинкова іграшка і т.п.

Той, хто найбільше намалює таких предметів, той і переможе в цьому змаганні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.