UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Коронавірус. Кількість випадків зростає. Епідемічні обмеження повернуться? Відповідає речник уряду

МОЗ оголосило у вівторок, 5 липня, про найвищий за довгий час баланс по епідемії коронавірусу – зареєстровано 1075 інфікованих SARS-CoV-2. Раніше результати понад тисячу фіксували у квітні. Тенденція продовжується. У четвер, 7 липня, за добу дослідження підтвердило 1068 хворих на COVID-19, у тому числі 144 повторних, 9 людей померли. Адам Нєдзельскі в ефірі Polsat News, однак, підкреслив, що не кількість випадків, а кількість госпіталізацій є вирішальною в контексті запровадження будь-яких обмежень.

Більше інформації зі світу та країни можна знайти на головній сторінці Gazeta.pl.

Речника уряду запитали журналісти про ситуацію з COVID-19. Пьотр Мюллер підрахував, що завдяки щепленням і більшим знанням про коронавірус увесь світ набагато краще підготовлений до потенційного зростання заражень у майбутньому.

– Поки що варіанти обмежень, пов’язані з COVID-19, не обговорюються. Однак ми обговорюємо в основному медичну інфраструктуру, тому що ми можемо вплинути на це набагато раніше, – сказав він у четвер, 7 липня, у Сеймі.

Мюллер також згадав про тести на COVID-19. Наразі, за його словами, немає необхідності, щоб вони були такими масовими, як раніше.

Речник уряду також нагадав, що у п’ятницю, 8 липня, прем’єр-міністр Матеуш Моравецький розмовлятиме з членами Ради щодо COVID-19 щодо поточної епідемічної ситуації в країні.

– Ми обговоримо ці варіанти, щоб переконатися, що обговорюються всі можливості, що ці непередбачені найгірші сценарії також підготовлені, зокрема для лікарень, інфекційних або потенційних відділень, хоча я сподіваюся, що в цьому не буде необхідності – місця походження тимчасові лікарні – повідомив Пйотр Мюллер.

Як ми писали в Gazeta.pl, професор Кшиштоф Сімон, керівник кафедри інфекційних хвороб і гепатології Вроцлавського медичного університету, в ефірі Polsat News заявив, що в Польщі варто очікувати «гіршого сценарію» щодо повернення Епідемія COVID-19, ніж це місце в країнах з вищим рівнем імунізації. За словами медика, «потрібно без зайвих емоцій розглядати» повернення деяких обмежень і обов’язку носити маски. Однак він не вважає, що є необхідність вводити загальнонаціональний жорсткий карантин.

Допоможи Україні, долучайся до збору. Ви можете сплатити гроші на pcpm.org.pl/ukraina.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.