UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Коронавірус. Матеуш Моравецький анонсує повернення «до цих м’яких рекомендацій»: дистанція, маски

Хоча уряд поки не запровадив жодних обмежень у зв’язку з черговою хвилею випадків коронавірусу, заяви Матеуша Моравецького показують, що незабаром це може змінитися. – Дистанція, маски, дезінфекція. Це те, що нам сьогодні рекомендують усі спеціалісти, – сказав прем’єр-міністр у четвер, якого цитує tvn24.pl.

Читайте більше інформації з країни та світу на домашній сторінці Gazeta.pl

Під час прес-конференції в Лагевніках у четвер прем’єр-міністра Матеуша Моравецького запитали про дії уряду у зв’язку з наступною хвилею зараження COVID-19. Експерти наголошують, що через вихід з карантину та інших обмежень неможливо точно простежити перебіг пандемії в останні місяці в Польщі. Відомо, однак, що останніми тижнями хворих стає все більше.

Моравецький запевнив, що уряд стежить за розвитком ситуації. «Ми підходимо до того, що показує нам тенденція захворювання, з великою скромністю», — сказав він. Як впоратися з цією ситуацією? Прем’єр зазначив “повернення до цих м’яких рекомендацій, тобто дистанції, масок, дезінфекції”. – Це те, що нам сьогодні рекомендують усі спеціалісти, – наголосив він.

Посилаючись на слова міністра охорони здоров’я Адама Нєдзельського, прем’єр-міністр зазначив, що кількість випадків незначно впливає на кількість госпіталізацій. Проте мав звернення до поляків. – Стережіться цього через усі правила, які ми розробили – дистанція, дезінфекція, маски. Так рекомендує Всесвітня організація охорони здоров’я. І ми готуємо відповідні плани щодо можливого збільшення госпіталізації в ситуації, коли необхідна посилена госпіталізація, – сказав Моравецький.

Раніше міністр охорони здоров’я заявив, що поки чекати повернення санітарного режиму не варто.

– Поки ми не маємо чіткої ескалації госпіталізації, включно з тими госпіталізаціями, пов’язаними з важким станом здоров’я, (…) ми не будемо робити жодних, якщо я можу це описати, істеричних рухів, – сказав Адам Нєдзельскі.

******

Допоможи Україні, долучайся до збору. Ви можете сплатити гроші на pcpm.org.pl/ukraina.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.