UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Коронавірус. Уряд Німеччини працює над планом на осінь і зиму. Маски повернуться, але не локдаун

– Треба дуже серйозно поставитися до того, що нас чекає восени та взимку. Ми ґрунтовно до цього готуємося, – заявив міністр юстиції Німеччини Марко Бушманн в інтерв’ю, опублікованому на порталі Waz.de.

Він додав, що наприкінці місяця має бути складений план, який потім буде обговорено з федеральними землями в серпні. – А у вересні ми внесемо в парламент поправку до закону про захист від інфекцій. Ми не втрачаємо часу, – сказав Бушманн.

Більше вмісту можна знайти на домашній сторінці Gazeta.pl >>>

– Ефективність кімнатних масок безперечна. Тому певна форма носіння масок у приміщенні обов’язково відіграватиме роль у нашій концепції. Ми вже працюємо над вимогами до масок у місцевому громадському транспорті, – зазначив очільник Мін’юсту.

Заяви Бушманна також показують, що можливі локдауни, закриття шкіл і комендантська година в Німеччині не розглядаються. За словами німецького політика, це були б «непропорційні інструменти».

У середу офіційно повідомлено про майже 1,45 мільйона нових випадків зараження коронавірусом у всьому світі. Це найбільше з березня.

Деякі країни через зафіксовані підвищення вирішують відновити ковідні правила чи обмеження. Наприклад, минулого тижня Кіпр повернувся до принципу носіння масок у приміщеннях. Зобов’язання поширюється на осіб старше 12 років.

Маски також знову діють для відвідувачів деяких британських лікарень. Канада повернулася до випадкового тестування пасажирів в аеропортах Торонто, Ванкувера, Калгарі та Монреаля.

У суботу вранці МОЗ Польщі повідомило про понад 2,1 тис. нові інфекції. Польська влада не очікує посилення чинних рекомендацій.

– Доки ми не матимемо чіткої ескалації госпіталізації та тих госпіталізацій, які пов’язані з важким станом здоров’я, а не необхідністю введення препарату, ми не будемо виконувати жодних, якщо я можу це описати, істеричних рухів, – сказав міністр охорони здоров’я Адам Нідзельського цього тижня.

***

Допоможи Україні, долучайся до збору. Ви можете сплатити гроші на pcpm.org.pl/ukraina >>>

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.