UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Коронавірус в Польщі. МОЗ про 1840 нових заражень

Згідно з даними, оприлюдненими в четвер, 14 липня, на сайті уряду, за минулу добу в Польщі було підтверджено 1840 нових випадків коронавірусу, з яких 299 повторних інфекцій і 1541 нових випадків інфікування. За останню добу від COVID-19 померло четверо людей, троє з яких мали супутні захворювання.

У середу, 13 липня, міністерство повідомило про 1647 заражень і шість летальних випадків. Від початку епідемії COVID-19 у Польщі, яка почалася 4 березня 2020 року, коронавірус виявили у 6 027 974 осіб. Однак від цієї інфекції померли 116 468 осіб.

Найбільше заражень зафіксовано в Мазовецькому (381) і Силезському (238) воєводствах. Найменше випадків діагностовано в Любуському та Опольському воєводствах – там відповідно 32 та 35 заражень.

За даними уряду, у середу, 12 липня, у лікарнях Польщі перебувало 694 хворих на COVID-19. За тиждень з 7 по 13 липня було підтверджено 7569 випадків, понад 1000 з яких були повторними. За цей час від COVID-19 померли 24 людини.

Детальніше про епідемію коронавірусу читайте на головній сторінці Gazeta.pl.

– Ми знаходимося на тому моменті, коли є певні механізми для запобігання поширенню ковіду, тому що маємо великий масштаб імунізації. Наше дослідження показує, що це понад 90 відсотків. У нас також період канікул, а це означає, що діти не ходять до школи (…), і все ж нам доведеться мати справу зі збільшенням кількості інфекцій, тому що версія BA.5 омікрон, з якою ми маємо справу зараз дуже заразливий, – сказав Адам Нідзельскі на останній прес-конференції.

Міністр охорони здоров’я додав, що, на його думку, немає потреби вживати заходів щодо зміни політики тестування чи відкриття ковідних відділень. — Ще не той час. За нашими прогнозами, під час літніх канікул на піку захворювання буде близько 7 тисяч людей. на добу, – зазначив очільник МОЗ. Рішення щодо щеплення четвертою дозою людей віком від 60 до 79 років має бути оголошено до кінця липня.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.