UKRjizn.com
Image default
Коронавірус

Коронавірус. Заступник голови МОЗ озвучив кількість нових випадків зараження. «Збільшити на 60%»

– Минулої доби виявлено 3038 нових випадків коронавірусу, – повідомив заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска в ефірі Польського радіо 24. Він підкреслив, що міністерство постійно моніторить кількість нових випадків COVID-19.

– Сьогодні 3038. Ми бачимо, що це ще один день із зростанням за тиждень майже на 60%. Ми бачимо, що випадків стає все більше, – сказав він.

Він також підкреслив, що «суспільство має імунітет на 90 відсотків». – У нас є антитіла, якщо ми хворіємо, то хворіємо легко. Звичайно, зараз ми звернули увагу на групу ризику, тобто людей старше 60 років. Тому з сьогоднішнього дня ми запровадили другу бустерну дозу вакцин для цієї групи, – сказав він.

На запитання, чи ефективна наступна доза вакцини від COVID-19, він відповів, що “це вже доведено”. Він посилався на дослідження в Ізраїлі, яке проводилося на вибірці понад 40 тис. люди старше 80 років.

– Прийом другої бустерної дози знизив ризик інфікування майже на 34%, ризик госпіталізації – на 67%. і, головне, ризик смерті на 72%. – Він сказав. Детальніше про це дослідження ми писали тут:

Стаття оновлюється.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.