UKRjizn.com
Image default
НовиниФінанси

Кращі пакети Київстар 2020

Достатня кількість мобільних операторів на українському ринку доводить розвиненість інфраструктури. Компанія Київстар займає гідну лідируючу позицію. Найдешевші тарифи Київстар 2020 підлаштовані під фінансові можливості українців різного достатку. Саме з цих причин мобільний оператор вважається популярним і затребуваним на всій території України.

пакети Київстар 2020

Київстар – кращий мобільний оператор України

Статистика та аналітичні дані експертів свідчать, що кількість клієнтів оператора мобільного зв’язку зростає з кожним роком. Популярність обумовлена такими особливостями:

 • зв’язок характеризується надійністю та якістю покриття, вона доступна в різних куточках України, в тому числі і у віддалених;
 • запропоновані тарифи та пакети Київстар здатні підлаштовуватися під потреби клієнтів, пропонуючи якісні та максимально гнучкі послуги;
 • наявні пропозиції відрізняються індивідуальністю, здатні задовольнити бажання кожного користувача;
 • при виникненні проблем користувачам гарантоване безкоштовне консультування у вигляді технічної підтримки та інша професійна допомога;
 • використання інноваційних технологій дозволяє зробити зв’язок і передачу даних якісними.

Зазначені особливості роблять послуги економічно вигідними на українській території.

Вигода клієнтів при дзвінках за кордон з Київстару

Важко знайти українця, у якого родичі не живуть за межами країни. Практика показує, що дзвінки родичам обходяться в копієчку. При цьому не кожен знає, що існують тарифи роумінгу Київстар за кордоном 2020, які передбачають мінімум 10 безкоштовних хвилин спілкування.

Детальне вивчення тарифу Київстар дозволяє зробити висновок, що є умовний поділ вартості послуг на 4 групи:

 • перша – відноситься до абонентам РФ, Америки, Ватикану, Ізраїлю та інших країн, передбачає підключення вартістю 20 грн. і безкоштовне спілкування протягом 20 хв. (зайва трата хвилин обійдеться користувачеві в 5 грн./хв.);
 • друга розрахована на 5 хвилин безкоштовного спілкування;
 • третя за 20 грн. має на увазі хвилину безкоштовного спілкування;
 • четверта, вартість якої становить 60 грн. розрахована також на хвилину безкоштовного спілкування.

Детальніше ознайомитись з тарифами Київстар при здійсненні дзвінків за кордон, можна з офіційного сайту мобільного оператора.

Прості і стандартні пакети Київстар 2020

Зовсім недавно відбулися зміни в наданні послуг мобільним оператором. В результаті пакети без абонплати стали недоступні користувачам. При цьому компанія створила нові тарифи, які стали вигідніше в зіставленні з іншими тарифами.

Безлім розмови

Тарифний план економічно вигідний користувачам, які спілкуються в мережі Київстар. Вартість пакету становить 55 грн. Оплата рахунку передбачає надання таких послуг:

 • 500 Мб 4 G інтернету;
 • безкоштовне спілкування з користувачами мережі протягом півгодини;
 • доступ до Інтернету передбачає безкоштовне користування додаток і соціальними мережами.

На сьогоднішній день це найвигідніші тарифи на стартові пакети Київстар для пенсіонерів. Звичайно, багато хто з літніх людей засмучені, що в наступному році не передбачається пакетів без абонплати. Але дана ситуація не є критичною, оскільки щомісячні оновлення та нововведення роблять послуги мобільного оператора Київстар ще більш вигідними.

Безлім Соцмережі

Другий пакет економічно вигідний для активних користувачів соцмереж. Тариф класичний Київстар, вартістю 75 грн. передбачає 300 Мб безкоштовного Інтернету і годину спілкування в мережі мобільного оператора. Вибір зазначеного пакета передбачає безкоштовне користування соцмережами, додатками і телеграм.

Дізнатися який найдешевший тариф Київстар на 2020 рік без інтернету можна на офіційному сайті мобільного оператора.

киевстар

Безлім Відео

Враховуючи особливості пакету можна вважати, що його вартість демократична – 95 грн. Його покупка гарантує надання 6000 Мб безкоштовного користування інтернетом, 160 хв. безкоштовних дзвінків абонентам мережі, 150 смс-повідомлення без оплати. При цьому користувачеві стане доступним можливість використання безлічі платних сервісів. Відео Безлім передбачає безліміт при перегляді Ютуба та інших сервісів. Користувач зможе насолоджуватися переглядом улюблених програм без остраху нарощення ліміту трафіку.

Максимальний Безлім

Не зовсім дешевий тарифний план вартістю 155 грн./місяць. Передбачає відсутність обмежень в інтернеті, безкоштовні дзвінки абонентам Київстар і 5 годин безкоштовного зв’язку на абонентів інших операторів. Крім цього, користувачі зможуть насолодитися 300 безкоштовними смс.

При необхідності, абонент може скористатися послугою «інтернет-пара», яка передбачає використання додаткової сімки з таким же номером. Вона може бути використана в якості входу в інтернет, який не має обмежень.

Тарифи на контрактній основі

Для покупки пакета користувач повинен самостійно з’явитися в офіс для підключення тарифу. Ціна стандартного пакту состаляет 95 грн. При цьому користувачам гарантований безкоштовний доступ до інтернет-ресурсів, 150 вмп. безкоштовного спілкування в мережі інших операторів і 15 безкоштовних смс. Купівля та укладення контракту передбачає виконання наступних вимог:

 • повний контроль над витратами;
 • об’єднання всіх рахунків;
 • індивідуальне обслуговування та інші переваги.

Київстар 4G Extra

Пакет вартістю 155 грн. передбачає поєднання домашнього інтернету зі звичайним. В результаті абоненту гарантована економія витрат. Користувачеві гарантовано 300 хв. безкоштовного спілкування в мережі і 300 безкоштовних смс.

Київстар 4G Ultra

Пакет вартістю 275 грн. призначений для самодостатніх особистостей. З ним можна все що завгодно: сидіти в Інтернеті, користуватися додатками, відсилати смс і ін.

пакеты Киевстар

Київстар 4G Business VIP

Пакет для особливої категорії клієнтів, вважається найдорожчим. Ціна тарифного плану 1000 грн. Крім безкоштовних СМС і дзвінків на операторів в мережі тариф пропонує користувачам 100 безкоштовних хвилин за кордон. Головною особливістю є можливість безперешкодного користування Microsoft Office 365. На сьогоднішній день не існує іншого мобільного оператора, які зміг запропонувати зазначений вид послуги. При цьому постійним клієнтам гарантовано оновлення та удосконалення послуги.

Тарифи Улюблена Країна 2020

Пакет доступний у вільному продажу. Гарантиует споживачам масу приємних сюрпризів, Корисний тим, хто живе або часто буває в декількох країнах. Тарифи Улюблена Країна 2020 передбачають установку декількох напрямків (які вигідні клієнтам).

Зміна країна/держави є платною послугою. При підключенні до РФ, номери Білайн встановлюють власну тарифікацію, яка становить 50 коп., а дзвінки іншим операторам буде коштує 1,50 грн. При цьому Користувачеві дана ще одна можливість: підключення до двох інших країн.

Підключаючи тариф улюблені країни в Київстарі, дзвінки в Польщу коштуватимуть 80 коп. / хв., Німеччину-1 грн.для зміни плану тарифікації достатньо скористатися послугою самообслуговування, пропонованою оператором мобільного зв’язку Київстар.

Зручність користування тарифом Улюблені країни полягає в тому, що користувачі можуть дзвонити в інші країни за вигідною вартості. Плата за з’єднання становить 2 грн. Оплата хвилини розмови здійснюється посекундно.

Процедура зміни кожної наступної держави становить 5 грн. Кожне внесення додаткової країни також коштує 5 грн.

Останні новини про мобільного оператора Київстар

До кінця 2020 року мобільним оператором планується покриття 52 станцій Києва послугою 4G. Питання тривалості погодження договору залежить від сторін угоди. Поки що вона знаходиться в процесі обговорення.

Керівництво впевнене, що майбутній проект обіцяє появу деяких складнощів, головними з яких є: залучення кількох операторів і технічні обмеження. Для досягнення поставлених цілей працівникам обох сторін доведеться працювати вночі, коли поїзди знаходяться в «депо». Першими про зміни дізнаються три популярні київські гілки. Які, поки що це залишається маленьким секретом. Щорічні удосконалення всередині мережі оператора Київстар свідчать, що тарифи є популярними серед споживачів з різними фінансовими можливостями.

Не знаєте, який пакет купити або сумніваєтеся в особливості тарифного плану, пропонуємо зв’язатися з нами прямо зараз. Мобільний дзвінок цілодобовому оператору вирішить проблемні питання і дасть можливість отримання безкоштовної професійної допомоги.

телефон в руке

На завершення

Кілька років тому вважалося, що мобільний оператор затребуваний виключно в західній і центральній частим України. Сьогодні ситуація змінилася кардинальним способом.

Оновлення та удосконалення тарифних планів привернуло додаткову кількість клієнтів, серед яких пенсіонери та самодостатні особи. У продажу є бюджетні і дорогі варіанти пакетів, кожен з яких володіє своїми особливостями. Як правило, це безліміт інтернету, велика кількість безкоштовних см з і можливість безкоштовних телефонних дзвінків за кордон.

Детальніше ознайомитися з вигідними пропозиціями, дізнатися про тарифікацію допоможе дзвінок оператору або відвідування офіційної сторінки мобільного оператора Київстар.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.