UKRjizn.com
Image default
Новини

Кращі пакети Київстар 2021

Пропозиції від провідного українського оператора мобільного зв’язку відрізняє продуманість, широкий асортимент знижок, бонусів і додаткових видів послуг. Це – не єдина перевага-саме цей провайдер забезпечує покриття в будь-якій точці країни, щорічно вкладає величезні кошти в удосконалення і відповідність найсучаснішим стандартам. Найдешевші тарифи Київстар 2021 в Україні розраховані на людей з різними потребами, фінансовими можливостями, варіабельних вікових категорій.

Тарифи Київстар на 2021 рік

Передоплата

Тарифи і пакети Київстар, як і було анонсовано раніше, оновлювалися в період з січня по березень 2021 року. Немає нічого дивного в підвищенні розцінок-про це попереджали фінансові аналітики. Київстар, як один з найбільших платників податків в країні, зі зростанням цін на інновації, обладнання, енергоносії та оподаткування, був змушений підняти ціни на послуги, оновити або відправити в архів застарілі пакети.

Вибрати найдешевші тарифи Київстар 2021 можна на офіційному сайті мобільного оператора, деякі варіації можуть визначатися регіоном проживання абонента, тоді актуальна інформація буде підбиратися з урахуванням його географічного розташування:

 1. “Комфорт” позиціонується, як найдешевший і зручний з тарифів поточного року. У ньому безлімітне спілкування всередині мережі мобільного оператора, півгодини на спілкування з іншими абонентами, 100 Мб Інтернету. За 3 грн. можна відправити 10 СМС-повідомлень, абонентська плата – всього 75 грн. в місяць.
 2. “Смачний Безлім”, вже за 100 грн., надає не тільки 30 хв. на дзвінки іншим операторам, а й необмежене використання всесвітньої інформаційної мережі. СМС-повідомлення, після закінчення пакетного кількості, будуть коштувати користувачеві по 30 коп. за штуку.
 3. “Спілкування без кордонів”, за 125 гривень (не місяць, а рівно 4 тижні), дозволяє протягом години дзвонити за кордон і на номери інших мобільних операторів;
 4. “Розваги без кордонів” припускають 12 тис. Мб, 120 хвилин дзвінків за кордон, безлімітне спілкування всередині мережі і кілька інформаційних каналів без додаткової оплати, і всі ці бонуси – за 175 гривень/4 тижні;
 5. “Дзвінки для батьків” тепер коштують 60 гривень, в них є 100 Мб Інтернету і безкоштовне спілкування всередині мережі мобільного оператора не обмежене за часом.
Тариф "Дзвінки для батьків"

Найдешевший тариф Київстар на 2021 рік без Інтернету для пенсіонерів, за деякими джерелами, у компанії відсутній, за іншими скасований, за третіми пропонується взяти документи (паспорт та ідентифікаційний код) і з’явитися в офіс, щоб підписати контрактну угоду. Така можливість надається тільки тим абонентам, які користуються послугами компанії не менше 3 місяців. У тарифі» дзвінки для батьків ” закладені щоденні 100 Мб Інтернету, але він доступний тільки для тих, кому вже виповнилося 60 років.

Є подібна пропозиція – “Київстар сім’я”, яка дозволяє заощадити на внутрішньосімейних переговорах, але вона коштує 100 гривень на місяць і включає 6 тис.Мб Інтернету. Зате це дозволяє дивитися телеканали (цілих 55 від Київстар ТВ), безкоштовно дзвонити протягом години на інші номери (і за кордон теж), без тарифікації спілкуватися в месенджерах і соціальних мережах.

Роумінг

Мобільний зв’язок за кордоном став менше затребуваний в умовах пандемії і пакет послуг тепер можна придбати прямо в день старту використання послуг. Київстар диференціював Всі країни на три групи:

 1. Перша-затребувані напрямки, на які найбільш часто відбуваються дзвінки, обходиться користувачеві в 30 грн. за чверть години. Це-Росія, Німеччина і деякі інші країни.
 2. Друга-вже дорожче, тут 15 хвилин коштують 60 гривень. До неї увійшли США, країни Прибалтики, Філіппіни і Шрі-Ланка. Більш детальний перелік є на офіційному сайті.
 3. Третя-країни, куди українці телефонують нечасто, це-найдовший список, дзвінок тут обходиться в 30 грн. за 1 хвилину розмови.
 тарифи роумінгу Київстар

У пакет послуг входить 100мб інтернеті або 50 (для третьої групи країн), на перші дві групи по 25 СМС по 25 грн., у третій-одна СМС-ка обходиться від 8 гривень. Якщо людину цікавлять тарифи роумінгу Київстар за кордоном 2021, інформація доступна за окремим безкоштовним номером. Є окремі коди для перевірки кількості використаних хвилин, додаткові відомості можна отримати в довідковій Київстар, номер якої знайомий кожному абоненту.

Економія на дзвінках за кордон

Ідеальний варіант для тих, хто не збирається їхати, але хоче спілкуватися з друзями і родичами. Для цього існує тариф» улюблені країни ” в Київстарі, розрахований на абонентів бізнес-, корпоративного та контрактного сегмента. Тут теж є окремі розцінки, найдешевші дзвінки – по країнах СНД, в тому числі, в Росію і в Грузію.

Одночасно їх може бути три, але відразу все підключати не обов’язково, це може бути одна або дві країни. Безсумнівна вигода – коли використовуються тарифи» Улюблена Країна ” 2021:

 • відсутність плати за кожне з’єднання;
 • посекундна тарифікація;
 • немає різниці у форматі набору номера – можна дзвонити через код або +.

Особлива зручність в підключенні популярного тарифу-кілька варіантів, через які його можна також перевіряти, міняти або відключати – через клієнтський центр, відділ по роботі з бізнес-абонентами і Мій Київстар. Абсолютно демократична абонентська плата залежить від кількості підключених країн, але вона практично не відчутна, тому що знімається невеликими частинами щодня.

Найбільш затребуваний

У 2021 році статистичні дослідження показали, що найбільш затребуваним є тариф класичний Київстар. Це-вигідна пропозиція, яку гідно оцінили численні абоненти. Основними перевагами вважається можливість використання на всій українській території, але є й інші бонуси:

 • всі розмови всередині мережі по 11 копійок, а у вихідні і зовсім безкоштовно;
 • на інших операторів можна дзвонити по 90 коп., з мінімальною вартістю з’єднання;
 • інтернет обійдеться всього 5 гривень за 10 КБ.

Однак у мережі з’явилися повідомлення, що незабаром доведеться вносити 75 грн. за 4 тижні. Умови збережуться-всередині мережі дзвінки коштуватимуть 0 копійок. Поки остаточні умови не опубліковані, але пропонується дізнаватися на офіційному сайт компанії дешеві тарифи на стартові пакети Київстар для пенсіонерів. Новини про введення інших тарифних планів пропонується дізнаватися за різними джерелами інформації, яких у цієї кампанії предостатньо.

Додаткові бонуси

У квітні 2021 року Київстар розширює можливості безкоштовних послуг, що надаються клієнтам, які потрапили в складне становище:

 1. Раніше, при нестачі грошей, можна було 8 разів протягом місяця використовувати Послугу» Передзвони мені”, якщо у абонента не вистачає грошей на рахунку. Тепер СМС-повідомлення з таким змістом, можна відправляти три рази на день, причому на будь-якого оператора мобільного зв’язку в Україні.
 2. Розширилися можливості послуги» Поповни мій рахунок ” – замість 4-х разів на місяць нею можна користуватися двічі на день, на контрактних і передоплатних тарифах.
 3. В цей же день, 9 квітня 2021 року стане безкоштовною послуга під назвою «довірена особа». Раніше кількість запитів про стан рахунку була необмеженою, але платною. Тепер десяток в день можна відправляти за рахунок мобільного оператора.
Можливості від Кіевстар

Складна фінансова обстановка в країні, необхідність перманентного удосконалення обладнання, що дозволяє обходити конкурентів в нелегкій боротьбі за споживчий ринок і надавати більш якісні послуги своїм абонентам, підвищення податків – все це змушує затребуваного мобільного оператора підвищувати розцінки на послуги. Але це не означає, що він не думає про зручність і комфорт своїх постійних абонентів.

Трохи інформації

На початку 2021 року з’явилися численні повідомлення про те, що три провідних українських оператора мають намір підвищити свої розцінки. В Україні це відбувається щодня, і не вина провайдерів, що вони не можуть самостійно впоратися з підвищенням податків і цін на енергоносії. Вся необхідна інформація про оновлення та скасування застарілих тарифів буде надходити до абонентів не пізніше, ніж за тиждень до майбутніх подій.

Найдешевший тариф на сьогоднішній день – це “дзвінки для батьків”, який коштує 60 гривень на місяць. Він доступний літнім людям, що перевалили за 60-річний рубіж. Київстар залишає за своїми абонентами можливість самостійного вибору тарифу. У найбільшого мобільного оператора країни є покриття на всій території і пропозиції, розраховані на будь-які потреби.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.