UKRjizn.com
Image default
ВідпочинокНовинки

Кращі українські фільми 2020, які вже можна подивитися

Режисери України вносять великий внесок в кіно. Для кінолюбителів сформована унікальний списку найбільш касових, захоплюючих стрічок вітчизняного «голлівуду», які з’являться в прокаті в 2019 році. Не пропустіть відмінну можливість дивитися українські фільми року новинки які вже вийшли!

Кінокамера, хлопавка, поп-корн

“Зустріч однокласників”

Основні ролі в даній комедії втілили лідер в групі “Друг Ріка” Валерій Харчишин та інші відомі артисти. Комедійна постановка від відомого, креативного постановника повідає про те, як, через багато років, зустріти шкільних приятелів.

Актори фільму "Зустріч однокласників"

Три давніх приятелі зустрілися через чверть століття після останнього дзвоника в школі, щоб насолодитися спогадами юності. Всі герої сильно змінилися, знайшли себе в житті. Щоб підняти настрій перед «посиденьками», друзі вирішили піти «потусити». Що ж трапиться з героями далі?

“11 дітей з Моршина”

Нові українські фільми 2020 року вже вийшли і які можна дивитися поповнила весела історія «земляка» режисера Аркадія Непиталюка, в якій зніматися безпосередню участь беруть імениті вітчизняні зірки і діви шоу-бізнесу.

Однойменне поселення сформувалося на місці, де давно впав метеорит. Тут у величезній кількості міститься рідкісний ферросодержающий елемент – осмій.

Плакат фільму 11 дітей Моршина

Захотівши по швидкому заробити грошенят, співробітниця Сніжана придумала обдурити і опанувати дорогоцінним об’єктом. Але на її шляху виникли 11 малюків Моршина. Зібравшись заради спільної мети, герої вирішують боротися за справедливість. Чим завершаться цікаві сюжети і чи вийде Сніжани втілити в життя свій план – про все про це оповідає фільм.

“ВІДДАНА”

Дії кінофільму “Віддана” починаються в Станіславі (сьогодні Івано-Франківськ) у другій половині 19 століття. Лікар Ангер втрачає дружину при пожежі, але йому вдається врятувати двох маляток-власну дочку Аделю і дочку покоївки Стефанію. Лікар береться виховувати їх разом.

Через 25 років Аделя заміжня, але дівчатка також нерозлучні. Стефа управляє будинком і пристрасна до кулінарії. Дівчата досі не знають, хто вони один одному: сестри і подружки, або служниця і власниця. Але все ж грань між дійсністю і вигадкою безповоротно пропадає.

Афіша фільму Віддана

Творець кінофільму “Віддана” – FILM.UA Production, а підтримку надали уряд і Міністерство культури України. Прокат кінофільму забезпечує організація “Вольга Україна”.

Зйомки фільму відбулися в квітні поточного року і тривали 30 днів. Процес зйомок здійснювався на 4 чотирьох територіях: у Києві, у Чернівцях, Білій Церкві та селі Ніжиловичі під Києвом.

Велика кількість та справжність місць, справжніх і спеціально облаштованих, дозволили найбільш точно передати дух і атмосферу описаного часу.

“Давай танцюй”

Кращі українські фільми 2020 які вже можна подивитися поповнилися картиною «Давай танцюй», вона розповідає про життя людини, який залишив Малу батьківщину і кращого майбутнього в столиці.

Актори фільму Давай танцюй

Особливих старань вимагало участь у Dance-конкурсі, який принесе славу, відкриє дорогу на сцену і цінний матеріальний приз. Так як брат героя важко хворий, і хлопцеві необхідні гроші для оплати операції. Але немалою перешкодою для героя виявляться нові знайомства з друзями, колегами по «цеху» і звичайно, з дівчиною.

“Продюсер”

У новому фільмі зібрана неймовірно талановита команда акторів, режисерів і постановників. Тут залишили “своїй слід” в кінематографі такі величини, як Олексій Дурнєв, Даша Астаф’єва, Павло Зібров.

Афіша фільму Продюсер

Комічна історія “Продюсер” – це вітчизняна версія традиційного американського жанру роуд-муві, Це означає, що глядач буде спостерігати низку пригод головних героїв, що відбуваються на автодорозі.

Основний герой, який грає режисера в кінострічці, зобов’язаний своїми силами відшукати значну суму грошенят своїми силами привезти акторів на зйомки. Незвичайні захоплюючі і навіть комічні ситуації, смішні життєві уроки долі чекають на шляху всіх учасників, а заодно изрителей.

“Захар Беркут”: Протистояння монголам

Події кінофільму покажуть у всій красі шанувальникам цього жанру особливості 1241 року, коли вершники монголів на чолі проводом хана дісталися до незлочинних і гордих Карпат. Їх мета проста – спалити селища, забрати людей в рабство, показати свою міць і силу.

Кадр з фільму Захар Беркут

На шляху встає маленька група непокірних, яких веде за собою Захар Беркут. Зйомки відбувалися в Карпатах і біля озера Синевир. Незважаючи на незабутні краси, панорами, були і труднощі, через воєнізовану ситуацію в країні, всі зарубіжні гості на зйомці перебували з «бодігардами».

“Довбуш”: Все, що ніхто не знав про повстанців!

На сьогоднішній день вже існує чимало картин, що оповідають про життя і героїчні будні Олеся Довбуша. Режисер Олесь Санін має своє бачення нової картини, і прийняв рішення зняти ще один фільм про Довбуша, в якому, базуючись на спільних даних. Кінострічка гідно демонструє непрості будні і боротьбу Олеся за життя свого народу.

Зйомки фільму Довбуш

“Останній крок”: Українські пейзажі і гладь Синевира

Об’єднаний українсько-французький кінофільм, виконаний у жанрі розжарюючого трилера, психологічної драми. У стрічці відмінно зіграли актори з двох різних країн. Історія оповідає про вбивці Генрі (Рено), який волею долі оселився після виходу на пенсію біля невеликого озера в Канаді. Несподівано на порозі з’являється молода дівчина, яка дивом вижила після аварії на снігоході. І людина, яка завжди вбивала, в перший раз рятує життя.

Жан Рено у фільмі Останній Крок

Більшість зйомок відбувалася в Україні на озері Синевир. Незважаючи на непрості кліматичні умови на період зйомок зірка “Леона” був захоплений природою Карпат.

Сучасні цікаві, захоплюючі Українські фільми новинки 2020 року російські цікаві багатотисячній аудиторії, останнім часом отримали велику популярність серед співвітчизників.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.