UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Крем людської крові! Жінки хочуть його

Кров відіграє надзвичайно важливу роль у нашому організмі. Він переносить кисень або поживні речовини, без яких ми не можемо функціонувати. Хоча ми асоціюємо це в першу чергу з порятунком життя, воно також використовується в інших цілях. Його досягають і на кухні, і навіть в … ексклюзивних салонах краси. Але не тільки. Ось найдивніші способи використання крові.

Вигляд крові в одних викликає огиду, у інших збуджує. У народних уявленнях крові надавали магічну силу. Вважалося, що він лікує і навіть покращує плідність. Хоча більшість таких історій – звичайні народні казки, є багато людей, які все ж бачать у своїй крові щось надзвичайне.

Вампірська підтяжка обличчя, чи що?

Велика група жінок жахається плином часу. Вони можуть зробити багато, щоб зупинити це. Деякий час т. зв вампірська підтяжка обличчя. Це косметичне лікування, яке використовує т.зв фактор росту тромбоцитівякий міститься в крові кожної людини (відповідає, зокрема, за регенерацію шкіри). Кров, яка використовується під час процедури, надходить від самого пацієнта та проходить відповідну обробку перед тим, як її «здати» йому.

Спочатку еритроцити відокремлюються від багатої тромбоцитами плазми. Тільки приготовлений таким чином препарат вводять під шкіру чола, навколо очей, носа, підборіддя, щік або шиї.

Сама процедура займає максимум 45 хвилин. Цей метод розгладження зморшок рекомендований в першу чергу людям, які страждають алергією на класичні засоби (наприклад, ботокс), які використовуються для заповнення зморшок.

Варто зауважити, що кров у косметиці не є чимось новим. Косметолог Барбара Штурм створила дуже оригінальний крем. Специфіка створюється на основі крові пацієнта. Зібраний зразок крові відправляють в інкубатор, де зберігають при 37 градусах Цельсія протягом 6 годин. Після закінчення цього часу білок, що випав в осад, знімають і додають його в кремову основу. Через добу можна починати використовувати.

Ліки від усього?

Чарівним ліками від усього мала бути менструальна кров (особливо незаймана). Вважалося, що він успішно впорається головний біль, подагра або бородавки. Незважаючи на відсутність наукових доказів цього, все ж є люди, які дотримуються такої точки зору.

– Таке мислення випливає з наших культурних умов. Адже жінки були богинями. Їм молилися, приносили їм жертви, в храмах влаштовували оргії. Цілком природно асоціювати кров із фертильністю. Жіночність – це кров, а кров – це плідність, – каже в інтерв’ю Fakt24.pl доктор Ізабела Йодерек, сексолог.

Парадоксально, але століттями менструація була темою табу. Під час місячних жінки були ізольовані і не могли спати в одному ліжку зі своїм партнером. На щастя, за ці роки багато що змінилося, і цей період перестав бути табуйованою темою.

Чи може кров бути афродизіаком?

Кров, особливо менструальна, вважається одним з найсильніших афродизіаків. — У цьому немає нічого дивного. Це абсолютно нормальна і здорова еротична поведінка. Дуже часто опір відчувають самі жінки. Вони не люблять своє тіло під час місячних, тому що це пов’язано з болем, – каже доктор Ізабела Йодерек. Для багатьох людей (як чоловіків, так і жінок) вид крові є дуже сильним подразником.

– Важко відповісти на запитання, чому одних менструальна кров стимулює, а інших – ні. Іноді буває так, що вид крові в нашому хвилюванні змушує нас так реагувати назавжди. У цьому немає нічого дивного. Відчувати збудження при вигляді крові чи інших виділень організму – це абсолютно нормально, каже сексолог.

Щось випити?

Більшість із нас може асоціювати вживання крові вампіризм. Виявляється, в деяких частинах світу в напої додають кров. В’єтнамці дуже люблять горілку з додаванням зміїної крові. Вживання такого напою повинно надати сили і сил. Але це не єдина причина, чому цей напій подобається чоловікам. Місцеві міфи та повір’я свідчать, що кров кобри (саме її додають у напій) покращує потенцію. Віра в ефективність напою настільки сильна, що його вважають ліками від усіх хвороб.

Для мистецтва

Художники охоче тягнуться до крові. 52-річний Томмі Маєр, родом із Франкфурта, підготував надзвичайну колекцію картин, написаних його власною кров’ю. Ця ідея прийшла у артиста після операції з видалення поліпів. Після процедури художник боровся з частими носовими кровотечами. Одного разу під час роботи над картиною з носа раптово потекла кров і забруднила полотно. Так народилася ідея малювати кров’ю. В одному з інтерв’ю митець зізнався, що його завжди захоплювало інше в мистецтві. На його роботах зображені диявольські істоти, вимазані кров’ю.

Дивіться також:

Здавати кров варто – це факт!

>>> У вас така кров? На цьому можна заробити

>>> Хочеш стати батьком? Відмовтеся від такої білизни

>>> Ви любите яйця? Вони болять, як сигарети

Кім Кардаш'янБики

Кім Кардаш'янБики

вампірська підтяжка обличчя Instagram

Агнешка Влодарчик Instagram

шматок ВІДСУТНІСТЬ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.