UKRjizn.com
Image default
Відпочинок

Куди поїхати на відпочинок в лютому 2022 року?

Більшість туристичних фірм скажуть вам, що лютий відноситься до низького сезону, тобто до такого часу, коли виїзд за кордон здійснює вкрай мале число людей. Проте досвідчені туристи і мандрівники дуже люблять цей останній зимовий місяць за низькі ціни майже у всіх напрямках та небагатолюдність.

У цій статті ми дамо вам кілька порад, про те, куди поїхати на відпочинок в лютому 2022 року, щоб отримати максимум задоволення від подорожі і добре відпочити.

Пляжний відпочинок в лютому 2022 року

ОАЕ

В цій країні в лютому місяці буде дуже зручно поїздити по місцевих визначних пам’ятках. А ось для того, щоб зануритися в море, Емірати навряд чи підійдуть, оскільки море в останній зимовий місяць неспокійне і прохолодне.

Куди поїхати на відпочинок

Таїланд

Найчастіше в зимовий період, багато росіян летять саме туди, адже місцевий колорит завжди навіює масу вражень і заряджає своєю незвичайною енергетикою на весь рік. У цій країні весь лютий тепло – до +33 C, а море прогрівається аж до +29 C.

Індія

В даній країні лютий пройде більш ніж повноцінно: ви зможете і покупатися в морі, і оглянути місцеві визначні пам’ятки. В Індії дуже дешева їжа, відносно недороге знімне житло і доступні ціни на екскурсії.

Тенеріфе

Це місце знаходиться на Канарських островах і є найбільш відомим і улюбленим для російськомовного туриста курортом. Якщо ви давно мріяли побувати на Канарах, то Лютий 2022-найкращий час в році, коли і ціни низькі, і туристів мало.

Куди поїхати

Також цьому місяці, для відпочинку можна вибрати для себе Південноафриканський напрямок, адже інші облюбовані туристичні місця ще не готові зустріти туристів. Для тих, хто володіє засобами, так само можна порадити напрямок на Карибські острови. Там відпочинок ніяк не можна назвати бюджетним, але і сервіс на кілька рівнів вище.

Екскурсійні тури в лютому 2022 року

По всьому світу в лютому 2022 р. будуть проходити різні заходи і фестивалі, а також у багатьох країнах будуть відзначатися відомі свята, які характерні саме для певних регіонів. День бабака — свято відзначається в США, хоча і в багатьох європейських і навіть російськомовних країнах його визнають.

В цей день визначають, як скоро настане весна. Для цього потрібно подивитися на бабака, який вилазить з норки. Якщо він відкидає довгу тінь, значить, зима ще довго буде панувати. В іншому випадку – чекайте скоро наближення весни. Побачити цю незвично милу подію, що супроводжується народними гуляннями ви можете 2 лютого 2022 року. 8 лютого – Віденський бал. Бальний сезон у Відні триває більше трьох місяців. Відвідати його, значить, отримати масу вражень.

Дана подія відноситься до особливо шанованим не тільки на батьківщині цього заходу, але і в усьому світі.

У лютому 2022 року пройде традиційний карнавал в Барселоні, після чого святкування переміщаються-в Мадрид. По всьому світу 14 лютого відзначатиметься День святого Валентина. Головні святкові заході, за традицією, припадуть на Францію – символ любові і романтики.

20-29 лютого – в Берліні пройде всесвітньо відомий Берлінський кінофестиваль, на якому мріє побувати кожен кіноман. Якщо ви вирішите злітати в Китай в січні-лютому 2022 року, то ми рекомендуємо Вам вибрати проміжок часу з 25 січня по 9 лютого, саме в цей період, жителі Китаю, будуть відзначати один з найбільш важливих місцевих свят Китайський Новий рік 2022.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.