UKRjizn.com
Image default
ПрогнозФінанси

Курс євро в 2020 році

Економісти з різних ділових сфер, державні фінансисти і навіть прості громадяни періодично стежать за змінами світових валют. Особливу увагу коливанням курсу приділяють інвестори і просто власники певних грошових знаків, які бажають зберегти свої заощадження або примножити їх.

Часто в якості таких знаків виступають долари або євро, звичні нашим співгромадянам. Прогноз курсу євро на 2020 рік буде цікавий всім перерахованим особам, до того ж із цією валютою не все так гладко, як хотілося б людям.

Банкноти евро

Зміна курсу євро і фактори впливу

Часто далекі від фінансової сфери обивателі впевнені, що вартість євро до рубля залежить тільки від вагомості останнього. Такі особи припускають, що курс європейської валюти в Росії може зміниться виключно через падіння самого рубля.

Це зовсім не так, коливання вартості валют залежить від різних факторів.

  • Поведінка європейської та світової економіки.
  • Інфляційні показники і контроль їх значень.
  • Процентна ставка європейського Центробанку (ЄЦБ).
  • Будь-які публічні заяви представників ЄЦБ.
  • Особливості значень макростатистичних показників.
  • Економічне стимулювання з використанням пом’якшень.

Безумовно, на підсумкову вартість євро впливатиме і загальносвітова ціна національної валюти. Тому недавнє невелике зміцнення рубля вплине на його співвідношення з євро. Це скоро відіб’ється в різних графічних відображення вартості.

Іноді марно дивитися графік курсу валюти, адже вже є кілька припущень, що говорять про зліт або майбутнє падіння вартості. Графік ж відображає лише поточну дійсність, хоча може бути корисний тим, хто розбирається в нюансах піків курсу, що дозволяють робити достовірні короткострокові припущення.

Припущення Ощадбанку, Газпромбанку і ВТБ

Співробітники ВТБ озвучили свої прогнози на курс євро.

На думку аналітиків цього банку в березні-квітні варто очікувати виражений стрибок ціни європейської валюти. За їхніми прогнозами на 1 € даватимуть 87-90 Рублів у ці місяці. Далі курс буде падати, досягнувши до грудня значення в 68,9-71,3 р.

Ощадбанк висловив дуже схожу думку — навесні стрибок вартості з подальшим падінням до 69 рублів за одиницю євро. У майже ідентичності прогнозів немає нічого особливого. Ці банки є умовно контрольованими державою і мають схожі принципи набору персоналу навіть в аналітичний відділ.

Також найбільшою фінансовою організацією країни є і Газпромбанк. Загальна тенденція прогнозу на курс євро така ж, як і у 2 попередніх банків. На березень-квітень 86-88 рублів за 1 € з подальшим падінням курсу. На кінець 2020 року аналітики цього банку озвучили ціну в 64,49 р за євро.

Прогнози від Россельхозбанка, Бінбанку і Уралсиба

Фахівці Россельхозбанка також дотримуються прогнозу з весняний стрибком курсу. Динаміка коливань вартості від цієї фінансової структури не настільки помітна-максимум ціни Євро покаже в квітні 88,9 р за одиницю, а мінімум буде досягнутий в кінці грудня 65,2 рубля.

Курс євро до рубля від Уралсиба більш щедрий — пік вартості очікується у той же період часу, але ціна за одиницю перевищить 90 р. За квітень і травень у сукупності євро втратить більше 8% від вартості, до початку червня опустили в ціна до 82,3 рубля за 1 €. За винятком невеликого підйому ціни в серпні, євро буде падати і далі. До кінця грудня співробітники Уралсиба пророкують курс євро менше 70 рублів за одиницю.

Слідом за попередніми фінансовими організаціями думку висловлює і не дуже відомий в ряді міст Бінбанк. Ця компанія пророкує зростання курсу євро в перші 3 місяці року з досягненням максимуму в 90,51 р за 1 €.

Аналітики Бінбанку також як і інші економічні структури країни говорять про підсумкове падіння вартості до кінця року. У грудні 2020 року варто очікувати ціну на євро в районі 72,7 рубля з подальшим опусканням до 70,4 р.

Версії від Російського Стандарту, банків, Траст і Відкриття

Російський стандарт став одним з найоптимістичніших банків, готових припустити ціну за 1 € більше 91 рубля. Це прогнозовані розцінки кінця березня-початку квітня.

Курс іноземних валют в Україні

У першій половині травня вартість європейської валюти імовірно буде близько 87 р за одиницю. До кінця року представники Російського стандарту прогнозують ціни не вище 73,4 рублів за євро.

За один євро банк Відкриття в квітні прогнозує 90,35 рублів. До кінця червня вартість впаде до 80 рублів, продовжуючи опускатися до кінця року.

В останні дні 2020 року аналітики банку пророкують падіння курсу нижче 70 рублів за 1 Євро. Банк Траст демонструє дуже близьку позицію, озвучуючи весняну вартість 90,09 і грудневі 69,07 рублів за 1 €.

Передбачувана динаміка курсу євро буде неповною без вивчення думки різних мережевих ресурсів, що спеціалізуються на аналізі різних валют або на інвестуванні коштів. До того ж їхня думка може відрізнятися від точки зору банків, акредитованих ЦБ.

Прогнози від великих інтернет-порталів

Сайт «CoinLeo» використовує математичну модель прогнозів, що дозволяє виявляти закономірності в курсі світових і цифрових валют. При цьому аналітики порталу говорять про те, що дані припущення, що стосуються ціни євро, носять загальний інформативний характер, не маючи міцної зв’язку з інвестиційними розробками.

Фахівці цього порталу вважають, що максимальна ціна європейської валюти буде в діапазоні 78 рублів на самому початку 2020 року. Пізніше ціна почне падати, досягнувши мінімуму в серпні, коли за 1€ буде покладатися близько 62,5 рублів. Слідом відбудеться невеликий стрибок курсу, але до грудня один євро імовірно буде оцінений в 65-67,5 р.

Агентство прогнозування економіки Апекон ділиться в мережі своїми аналітичними даними більше 10 років. Вони припускають більш позитивний сценарій курсу євро по відношенню до рубля.

Передбачається, що найбільш стриманими цінами будуть представлені 2 місяці 2020 року.

Коливання ціни в районі 70 рублів за євро буде відбувається в січні і травні. Також відносно низьку вартість продемонструє валюта в березні, досягнувши 71,6 р.

На відміну від попереднього порталу, фінансисти Апекон пророкують зростання курсу в кінці 2020 року. На думку аналітиків цього агентства, в листопаді і грудні вартість 1 євро буде коливатися в районі 75 рублів, що на 10 р. більше прогнозів CoinLeo.

Допомогти оцінити ситуацію з курсом валюти може допомогти якась зведена таблиця, що містить середні результати з різних джерел.

Зведений звіт даних з різних банків

Інтернет-портал Прогнозекс висунув свої усереднені припущення, засновані на аналізі даних декількох банків і специфічних розрахунків місцевих методистів. Це не можна назвати прогнозом самого агентства, зате можна побачити середні значення, що дозволяють зрозуміти хоча б загальну тенденцію.

Курс евро в Україні

Такий середній курс дає приблизні орієнтири, найбільш важливі тим, хто намагається зберегти величину заощаджень, не розраховуючи на особливий розмір доходу від вкладень.

Вивчення зведених даних по місяцях дозволяє відстежити перспективи зростання валюти. Тільки не варто спиратися на такі середні значення за відсутності хоча б мінімальних навичок інвестування з метою отримання доходів.

Інвестиційні перспективи євро

Багато порталів, присвячені вкладенню коштів з метою отримання доходу, стверджують, що європейська валюта занадто нестабільна для довгострокового інвестування. Ситуація виходу Великобританії з Євросоюзу дестабілізує економіку багатьох країн.

Окремо варто відзначити і те, що європейський Центробанк прогнозує збереження негативних тенденцій в парі євро-рубль. Відбувається одночасне здешевлення однієї валюти при невеликому, але помітному зростанні іншої.

Євро падає по відношенню до рубля, до того ж ЄЦБ дав невтішний економічний прогноз по Європі в плані темпу зростання ВВП. Передбачається, що за підсумками 2019 року зростання складе всього 1,1%, а в 2020 досягне тільки 1,5%. Цього недостатньо, щоб забезпечити міцну позицію спільної європейської валюти.

Прогноз курсу євро на 2020 рік не можна назвати однозначним, дає розуміння майбутнього розвитку подій. При цьому європейську валюту не варто повністю скидати з рахунків», прибираючи з інвестиційних портфелів.

Водночас важливо пам’ятати про якусь нестабільність Євро, намагаючись не вкладати в ці грошові знаки занадто великі кошти.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.