UKRjizn.com
Image default
Спорт

Квитки на Євро 2020

Континентальна європейська футбольна першість проходить один раз на чотири роки. З першого погляду здається, що це занадто рідко. Однак футбольне життя Європейської асоціації УЄФА досить насичене. Тому чотирирічного циклу для проголошення нового чемпіона достатньо.

Хлопчик Скиллзи з білетом на евро

Жеребкування відбіркового турніру ЧЄ 2020 вже пройшло. Збірні готуються до ігор. Кожна команда до кінця буде зберігати надію вийти у фінальну частину змагань.

Формат турніру

Європейська першість 2016 у Франції став першим, коли в головному турнірі зіграли 24 команди, практично половина країн-членів UEFA. Це дозволило асоціації та організаторам значно розширити зацікавлену аудиторію і заробити на квитках і телетрансляції.

Загальна відвідуваність французьких стадіонів склала трохи більше 2,3 мільйонів чоловік. Шість мільярдів людей дивилися матчі по телевізору. З них два мільярди були тими, хто вперше спостерігав за футбольними баталіями по ТБ.

Для УЄФА 2020 рік є особливим. Це рік шістдесятиріччя проведення першої європейської першості. Тому зрозуміле бажання європейських футбольних чиновників зробити Euro-2020 унікальним.

У 2012 році виконком УЄФА ухвалив організувати турнір по всій території Європи, в найбільших містах. Були обрані дванадцять міст з 12 країн. Тільки уявіть, скільки вболівальників прийде на стадіони. Всі будуть шукати, де купити квитки заздалегідь, щоб бути спокійним за своє право дивитися на гру наживо.

Такий формат змагань буде застосований одного разу. У 2024 році ЧЕ пройде в звичному режимі (в конкретній країні).

Ціна квитків на евро 2020 рік

Чемпіонат Європи з футболу 2020 стане загальноєвропейським футбольним святом. 12 стадіонів готуються прийняти вболівальників. Про те, коли почнеться продаж квитків, UEFA ще не оголошувала.

Всього буде зіграно 51 матч. Ці ігри будуть поділені між аренами наступним чином:

  • Перша група стадіонів прийме три гри групової стадії і першого раунду плей-офф (1/8 фіналу);
  • Другий угруповання випаде честь провести три зустрічі в групах і чвертьфінальний матч;
  • “Уемблі” в столиці Великобританії-головна арена ЧЄ 2020. Тут відбудуться сім ігор: три матчі в групах, гра 1/8 фіналу, два півфінали і фінал.

Таким чином, квитки на чемпіонат Європи з футболу 2020, швидше за все, будуть продаватися спеціальними пакетами.

Продаж квитків

Старт продажів на будь-яке велике футбольне змагання починається приблизно за рік. Реалізація поділяється на кілька стадій. Такий формат застосовується УЄФА вже давно.

На першому етапі, як вже згадувалося, це будуть спеціальні пакети. Уболівальникам нададуть на вибір:

  • Купити квитки на Євро-2020 на матчі певної команди;
  • Придбати абонемент відвідування ігор на конкретному стадіоні.

Ще до того, як почнуть продавати пакети, вболівальники подають заявку через офіційний сайт UEFA.

Очікувано, що за своєю кількістю заявки перевищать загальне число, що надійшли квитків у продаж. Тому для розподілу буде використаний рандомний метод.

Другий етап реалізації відкриється по закінченню жеребкування фінальної частини ЧЄ 2020. Це орієнтовно кінець 2019 року. У плані регламенту розподілу квитків нічого не зміниться. Між уболівальниками продовжать розподіляти абонементи на ігри збірної або арени.

Ціна на квитки українских матчів

На третьому етапі стануть розпродаватися залишилися тікети. Це будуть квитки на окремо взятий матч (місце на трибуні). Продажі будуть вестися в онлайн режимі, в квиткових касах. Орієнтовні терміни третього етапу – квітень 2019 року аж до старту Євро.

До офіційного початку продажів в глобальній мережі виникнуть різні портали, які займаються поширенням квитків. Скористатися їх послугами не заборонено, але існує великий ризик бути обдуреним (ціна квитка завищена або він недійсний).

Формування ціни

Існують два фактори, які будуть впливати на те, скільки коштує квиток. Це місце на стадіоні і статусність зустрічі.

Чим значиміший матч, тим більше грошей доведеться викласти за квиток. На великих футбольних турнірах найдорожчими є матчі-відкриття і фінал. Матч відкриття Euro 2020 пройде на Stadio Olimpico в Римі. Фінал прийме лондонський “Уемблі”.

Глядацькі місця на стадіоні розділені на кілька категорій. Чим краще і комфортніше огляд, тим вище вартість тікета. Найдорожчими будуть квитки в VIP-ложу. Наступні по дорожнечі будуть місця на центральному секторі. Бюджетні місця розташовуються на бічних трибунах і місцях за воротами.

Існує практика, при якій УЄФА встановлює спеціальні ціни на квитки для вболівальників країни, що приймає турнір. У випадку з Євро 2020 пощастить фанатам футболу з 12 країн.

Європа знаходиться в передчутті великого турніру. Там ми дізнаємося нового європейського футбольного короля.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.