UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Квітковий гороскоп на 2022 рік

На певний проміжок часу в Зоряному обчисленні покладається покровитель у вигляді будь-якого кольору. Квітковий гороскоп на 2022 рік допоможе не тільки визначити долю на найближчий час для людей, а й вкаже на основні характеристики їх вдачі.

Що розповість гороскоп квітів за датою народження для кожного представника зодіакального знака?

Квітковий гороскоп на 2022 рік

Тирлич жовтий (січень: 1 – 10). У наступаючий час квітковим представникам належить багато працювати, в тому числі і над самим собою.

Чортополох (січень: 11 – 20). Знаку попереду світить велика кількість пригод і знайомств.

Чортополох

Безсмертник (Січень: 21 – 31). Квітковий гороскоп за датою народження 2022 пророкує знаку великі досягнення в кар’єрі.Омела (лютий: з 1 і по 10). Настає час виконання бажань, можна втілювати в реальне життя всі свої заповітні ідеї.

Красавка (лютий: з 11 і по 21). Час праць і плідних зусиль. Все окупиться сповна, якщо не перестати працювати і домагатися завжди тільки більшого.

Мімоза (Лютий: 22 – 29). Нейтральний час, ніяких змін не передбачається. Рік необхідно прожити в спокої і не позбавляти себе радості.

Мак (Березень: 1-10). Час наповнений знайомствами і спілкуванням, цілком можливо, мак вийде заміж або благополучно одружується.

Лілія (Березень: 11 – 21). Знаку не можна перестаратися, важливо знаходити моменти для позитивного відпочинку. Не завадить подбати про зовнішність.

Наперстянка (Березень: 21 – 31). Рік пророкує колосальні зміни, які можуть стосуватися будь-яких сфер життя.

Магнолія (Квітень: 1 – 10). Період хороший для професійного зростання, але потрібно боятися витівок недоброзичливців і таємних недругів.квітковий гороскоп за датою народження 2022.

Магнолія

Гортензія (Квітень: 11 – 20). Все буде залежати від людини, бажання здійсняться, якщо він сам докладе до цього власні зусилля.

Жоржин (Квітень: 21 – 30). Удача світить жоржину. Йому потрібно бути сміливіше і не боятися ризикованих пропозицій. Попереду поповнення в сімействі.

Конвалія (Травень: 1 – 10). Гороскоп квітів по днях народження 2022 пророкує час змін і рішучих дій. Важливо знайти дружнього партнера і помічника.

Портулак (Травень: 11 – 21). Краще перебувати на самоті, так ризик залишитися обдуреним буде мінімальним.Ромашка (Травень: 22 – 31). Час випробувань і перевірок на міцність. Перед ромашкою постане вибір, а від правильного рішення залежить її подальше життя.

Дзвіночок (червень: 1 – 10). Чудовий момент, щоб поліпшити своє матеріальне благополуччя. Йому потрібно багато працювати і приймати допомогу від усіх близьких.

Маргаритка (Червень: 11 – 20). Знаку рекомендується вийти в суспільство і забути про минулі обставини. Відкриті серця спрямовані до маргариток.

Тюльпан (червень: 21 – 30). Кар’єра дуже вдала і благополучна, але витрачати величезні суми грошей зараз не можна.

Тюльпан

Латаття (липень: 1 – 10). Балаканина латаття може перешкодити їй самій стати успішніше по життю. Важливо стежити за своєю мовою.

Фіалка (липень: 11 – 20). Хороший момент для відпочинку, відряджень і подорожей. Не можна відмовлятися від спілкування.

Шипшина (липень: 21 – 31). Лідерські якості знака допоможуть домогтися успіху на професійній ниві. В особистому житті-затишшя.

Соняшник (серпень: 1 – 10). Не можна зазнаватися і вести себе занадто впевнено. Девіз року-простота і спокій.Роза (серпень: 11 – 20). Розі належить ризикнути, але ризик буде обов’язково виправданий і обернеться великою удачею і щастям.

Дельфініум (серпень: 21 – 31). Знаку потрібно багато працювати, щоб отримати бажані результати. Не можна забувати про своє здоров’я, зокрема, про імунітет.

Гвоздика (Вересень: 1 – 10). Чудовий рік для пошуку чогось нового. Можна змінити долю за допомогою нових товаришів або надійних партнерів.

Астра (Вересень: 11 – 20). Щоб отримати бажане, знаку доведеться наполегливо намагатися. Зустріч з родичами допоможе заспокоїти напружені нерви.

Астра

Верес (Вересень: 21 – 30). Відмінний рік виконання всіх заповітних бажань. Час позитиву і відпочинку.

Камелія (Жовтень: 1 – 10). Квітковий гороскоп за знаком Зодіаку пропонує розслабитися і жити тими обставинами, які подарує доля.

Бузок (жовтень: 11позитив особисте життя.

Кульбаба (Грудень: 1 – 10). Енергійним і активним знакам доведеться пройти через невеликі життєві труднощі, але успіх їм забезпечений.

Лотос (Грудень: 11 – 20). Не можна намагатися щось змінити, час для цього ще не підійшло.

Едельвейс (Грудень: 21 – 31). Наповнені почуттями знаки будуть задовольнятися справжнім життям і благополуччям долі.– 20). Важливо подбати про себе, особисте здоров’я і власної зовнішності.

Фрезія (жовтень: 21 – 31). Обережність зараз не завадить, в оточенні є людина, яка висуває чорні думки і робить негативні вчинки.квітковий гороскоп на 2022 рік.

Орхідея (Листопад: 1 – 10). Сприятливий час для професійних справ. Не потрібно прагнути до підвищених висот, можна отримати велике задоволення і від того, що зараз вже є.

Півонія (Листопад: 11 – 20). Спокійний і врівноважений час.

Гладіолус (Листопад: 21 – 30). Пора прийшла налаштуватися.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.