UKRjizn.com
Image default
Новини

Лотерея Грін Кард 2022 року

Лотерея Грін Кард 2022-шанс круто змінити своє життя і переїхати в США. Стати володарем Грін Кард мріють багато, але щастить не всім. “Зелена карта” -це документ, що дозволяє його власникові легально перебувати в США, працювати на когось або розвивати власний бізнес. А також подорожувати по всьому світу, купувати нерухомість, вчитися і використовувати всі інші можливості, доступні американським громадянам.

Хто може брати участь в лотереї, що для цього потрібно, як заповнити анкету і коли результати розіграшу, давайте розбиратися.

Лотерея Грін Кард

Коли проводиться прийом заявок на лотерею Green Card

Прийом заявок починається опівдні 2 жовтня 2019 року і закінчується опівдні 5 листопада 2019. Терміни проведення лотереї-трохи більше місяця.

Заявки приймаються в електронному вигляді на сайті dvlottery.state.gov. на офіційному сайті Держдепартаменту США сказано, що в розіграші лотереї може взяти участь будь-яка кількість осіб, але в DV-2022 розігрується 55 тис.Грін Кард.

Як стати учасником лотереї?

Лотерея проходить досить просто. Імміграційна служба США встановлює терміни проведення. В обумовлені терміни всі бажаючі випробувати удачу, заповнюють анкету онлайн. Важливо писати про себе тільки правду, всі дані будуть перевірятися. На сайті є докладна інструкція, Як правильно заповнити анкету, тому із заповненням не повинно виникнути складнощів.

Людина може подати заявку за період реєстрації тільки один раз, якщо хтось подасть заявку двічі, то буде дискваліфікований.

За заповнення анкети гроші платити не потрібно, це безкоштовно. Не варто звертатися до посередників, заповнити анкету не складає труднощів. Навіть для людини з базовою англійською це займе не більше півгодини. З початку заповнення анкети до оновлення сторінки дається година, якщо людина не встиг внести всі дані, то доведеться вводити все з самого початку.

Заявки приймаються не з будь-якої країни, деякі країни не мають права подавати заявки, наприклад, Мексика, Канада, Китай, Бразилія і ряд інших. Є список країн-учасників, які беруть участь у програмі.

З розіграшу виключають ті держави, звідки в Америку за останній час прибуло більше 50 тис. осіб. Враховуйте, що важливо те, де учасник лотереї народився, а громадянство і місце проживання не беруть до уваги.

Вимоги до роботи/освіти

Якщо перша важлива умова, якій повинні всі відповідати – бути народженим в країні-учасниці лотереї, то друга умова – це бажано мати вищу освіту (або як мінімум середню) або робочий стаж більше 2-х років протягом останніх п’яти років за спеціальністю, що вимагає дворічного навчання.

Документально підтверджувати освіту або стаж в анкеті не доведеться, але на інтерв’ю потрібно пред’явити докази, інакше імміграційна віза не буде схвалена. Тих, хто не може довести освіту або стаж, дискваліфікують.

Заповнення заявки

При заповненні анкети DV-lottery потрібно буде вписати наступні дані: ПІБ, стать, дату народження, Місце народження, номер закордонного паспорта і терміни його дії, своє фото, а також дружини/чоловіка і дітей, поштову адресу, місце проживання, телефон, Електронна пошта, освіта, склад сім’ї.

Вимоги до фото

Відправляються фотознімки повинні відповідати наступним критеріям:

 • кольорове фото;
 • зображення у фокусі;
 • свіже фото, зроблене за останні півроку;
 • на білому тлі;
 • обличчя анфас, з відкритими очима і нейтральними емоціями;
 • наряд повсякденний;
 • на голові не повинно бути головного убору, волосся не повинні закривати обличчя;
 • на фотографії не повинно бути гаджетів: навушників, гарнітури та ін.;
 • необхідно зняти окуляри.
Правильне фото для Грін Кард

Цифрові фото прикріплюються до анкети. Знімки повинні бути у форматі JPEG, розміром до 240 Кб, квадратного формату, розміром 600 на 600 пікселів.

За великим рахунком, заборон в лотереї немає, спробувати свої сили може будь-яка людина. Але грін Карта може не бути видана переможцю, якщо у нього будуть виявлені медичні протипоказання. Кожен переможець в обов’язковому порядку проходить медкомісію.

Вид на проживання не дадуть тим, у кого будуть виявлені психічні розлади або відсутність обов’язкових щеплень. Крім того, буде відмовлено в наданні Грін Кард тим, хто приймає наркотики або інші психотропні засоби.

Також перешкодити іммігрувати можуть правопорушення, скоєні раніше, наприклад, депортація з США, нелегальне перебування в штатах більше 6 місяців, різні шахрайства з візою.

Загалом, заповнюючи анкету, слід бути максимально уважним і чесним. DV лотерея-це не просто спосіб переїхати в Штати, а й можливість стати громадянином США з усіма правами і обов’язками.

Як дізнатися результати лотереї Грін Кард 2022?

Навесні будуть відомі результати. Комп’ютерна програма випадковим чином вибирає переможців.

Спочатку автоматично відсіваються дублікати і анкети, які з якихось причин не відповідають вимогам-часто таке відбувається через фотографії. Далі відбувається безпосередньо розіграш. Спочатку програма вибирає 100 тис. чоловік.

Потім відбувається перевірка, багато відсіваються, тому що переможці не виконали необхідні умови. Вибути анкета може через помилки, заповнення не англійською мовою та інших помилок.

Перевірка лотереї відбувається на офіційному сайті Держдепартаменту. Щоб перевірити результати, досить зайти на сайт американської цивільної служби міграції і натиснути на «Check status», потім «Continue» і заповнити Confirmation Number. Це особливий номер, що складається з 16 цифр, унікальний номер присвоюється кожному учаснику лотереї після заповнення анкети.

Далі треба ввести прізвище, рік народження і зазначені на зображенні цифри, щоб не допустити автоматичне введення інформації ботами. Потім слід натиснути»Submit”. На екрані з’явиться один з двох текстів. Або “has not been selected”, що свідчить про негативний результат. Або текст з американським гербом і поздоровленнями, що є позитивним результатом.

Навіть при негативній відповіді не варто відразу ж засмучуватися. Заявку можна буде перевірити ще раз пізніше, часто на наступних етапах люди відсіваються і Держдепартамент добирає з відмовників.

Якщо ви виграли Green Card: наступні кроки

Виграш в розіграші Грін Кард не завжди гарантує переїзд в Штати.

Далі переможців просять заповнити анкету на візу і приступити до збору документів. Потім призначають дату для співбесіди. Якщо інтерв’ю пройде гладко, то володарі Грін Кард отримають півроку на збори і переїзд в США.

Візова анкета

На сайті ceac.state.gov потрібно заповнити форму DS-260. Заповнюється документ онлайн англійською. Слід вказати дані про переможця і його сім’ю.

Підтвердження прийде по електронній пошті. Ще його можна побачити на сторінці перевірки результатів розіграшу. Там буде інформація про дату і місце проведення інтерв’ю.

Пакет документів

До інтерв’ю треба зібрати наступні документи:

 • паспорт і два фото 5х5 см;
 • диплом або трудова книжка (документ, що підтверджує освіту або стаж);
 • довідка про відсутність судимості;
 • закордонний паспорт;
 • свідоцтво про одруження;
 • свідоцтво про народження дитини;
 • військовий квиток;
 • фінансові документи.

Всі документи повинні мати сертифікований переклад на англійську мову.

Медичний огляд

Медкомісію проходять в спеціальних центрах. У РФ сертифіковані центри розташовані в Москві і у Владивостоці. Обстеження обійдеться близько $200. Після обстеження видають конверт, який не можна роздруковувати, відкрити конверт може тільки консул.

Інтерв’ю

Оскільки переможців багато, то інтерв’ю проходять протягом року після лотереї. Про дату співбесіди претендент дізнається електронною поштою. Жителі Росії приїжджають проходити інтерв’ю в американське посольство в Москві.

На співбесіду слід приходити з пакетом документів, сплативши консульський збір. Рішення про видачу Грін Кард буде озвучено лише після успішного проходження співбесіди. Якщо консул схвалить видачу візи, то у переможця DV-lottery буде півроку, щоб закінчити всі свої справи на батьківщині і перебратися в Америку, в іншому випадку виграш буде анульований.

Лотерея Грін Кард 2022-прекрасна можливість офіційно стати повноправним американцем. На перший погляд це здається неймовірним, але це правда. DV лотерея-це офіційний захід, особлива Візова програма, при якій щасливчики стають володарями Грін Кардіо.

Можливість переїхати в США не залежить від знання англійської, віку, соціального стану, має значення тільки щасливий випадок. Сенс програми в тому, щоб щороку залучати в США жителів з інших країн. Америка-єдина країна в світі, що базується на емігрантів. Багатогранність США надає їм можливість швидко і успішно розвиватися і займати перші місця у всіляких рейтингах.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.