UKRjizn.com
Image default
Календар

Магнітні бурі у березні 2022 року

На початок весни, багато людей планують безліч справ, так як з цим періодом пов’язують здійснення планів і реалізацію найбільш зухвалих проектів. Тому не дивно, що частина людей звіряють свої плани з очікуваними природними явищами. Не будуть винятком і магнітні бурі в березні 2022 року.

Вони можуть перешкодити здійсненню задуманого, так як істотно впливають на самопочуття людей. Давайте більш детально ознайомимося з цим питанням. Напевно, кожен з нас бажає, щоб всі намічені справи здійснилися.

Магнітні бурі

Причина виникнення магнітних бур

Не секрет, що Сонце є джерелом світла, завдяки безперервним вибухів, що відбуваються в її надрах. Під час цього процесу в навколишній простір вкидається величезна маса заряджених частинок, які з неймовірною швидкістю поширюються на всі боки Всесвіту. Цей потік заряджених частинок вчені називають сонячним вітром. Він характерний тим, що постійно змінюється. Через кілька днів заряджені частинки виявляються біля нашої планети.

Вони напевно завдали Землі непоправної шкоди, якби не існувало природного захисту у формі магнітного поля. Магнітосфера надійно захищає все живе від руйнування «космічними прибульцями». Однак, не все так гладко. При великій інтенсивності «сонячного вітру» магнітне поле сильно деформується. Через деякий час відбувається відновлення природної захисної оболонки Землі. Під час цього спостерігаються коливання, які отримали назву – магнітні бурі.

Класифікація магнітних збурень

Сонячна активність постійно змінюється. Бувають місяці, коли сонячний вітер практично не турбує магнітне поле Землі, а трапляються періоди, коли магнітні бурі слідують одна за одною. За силою впливу їх можна розділити на сильні, середні і незначні. Всі вони впливають по-різному на організм людини: Дослідники цього природного явища присвоїли різним магнітним сплесків різні літери латинського алфавіту. Так слабкі і середні магнітні бурі позначаються латинськими літерами: A, B, C, M, а сильні – Х. Крім цього, існує і цифрова класифікація: від 0,1 до 9,9.

Вплив магнітних бур на організм

Як стверджують медичні працівники, багато проблем зі здоров’ям під час магнітних бур пов’язані із зміною крові. Вона стає густішою. Через це погіршується її циркуляція в організмі. Від цього страждають багато життєво важливі органи. Мова в першу чергу йде про постачання мозку, серця та інших органів киснем. Також згустки крові можуть порушити серцевий ритм і викликати інсульт і інфаркт. При поганому постачання киснем мозку цей орган може неадекватно реагувати на багато змін в людському тілі. В результаті можливі сплески артеріального тиску. В такій обстановці може змінюватися гормональний фон і порушуватися нормальна робота нирок і печінки. Все це не може не вплинути на травну систему.

Магнітні коливання магнітосфери в деякі моменти можуть збігтися з природними коливаннями деяких органів організму. Такий резонанс також не сприяє хорошому самопочуттю.

Де вплив магнітних бур найбільший?

 Як показали спостереження фахівців, найбільше магнітні обурення помітні на висоті тисячі метрів над поверхнею землі і вище. Це означає, що ті, хто часто літає на літаках, повинні бути уважними до свого здоров’я під час магнітних бур. Схожа картина спостерігається і під землею.

Люди, які працюють в шахтах або часто переміщаються в метро, повинні бути готові до несподіваних ситуацій зі здоров’ям. Також в зону ризику щодо магнітних бур входять люди, які проживають поблизу полюсів Землі. У Росії це питання актуальне для осіб, місце проживання яких знаходиться за Північним полярним колом.

Класифікація магнітних збурень

Розклад магнітних збурень по днях і годинах

Так як «сонячний вітер» досягає Землі за кілька днів, то й реальну обстановку з магнітними бурями можна визначити лише в цей проміжок часу. Вчені за кілька днів до передбачуваної дати аналізують обстановку на Сонці, вимірюють швидкість і потужність потоку заряджених частинок.

Знаючи відстань від нашої планети до нашої зірки, не становить праці розрахувати по днях і годинах реальну силу магнітних бур. Незважаючи на це, існує практика складання попереднього прогнозу геомагнітної обстановки.

Подібні припущення робляться для того, щоб різні екстрені служби мали час підготуватися до можливих змін магнітного поля Землі. Виявляється, магнітні бурі впливають не тільки на здоров’я людей, але і впливають на техніку. Це в першу чергу стосується навігаційного обладнання, стільникового зв’язку і різної вимірювальної техніки. Для того, щоб все працювало справно, спеціальні служби безперервно моніторять це питання.

У станцій спостереження накопичився величезний статистичний матеріал щодо геомагнітної обстановки Землі. У своїх прогнозах фахівці також враховують періодичність сонячних процесів, яка дорівнює близько десяти років. Все це дає можливість розрахувати приблизну силу магнітних збурень та їх кількість за певний проміжок часу. Дослідники магнітних бур впевнені, що навесні майбутнього року магнітні обурення будуть спостерігатися не менше п’яти разів протягом одного місяця. Проміжок між подібними явищами не буде великим. Отже, згідно з останніми даними в березні 2022 року очікується наступний розклад магнітних бурь: Перший сплеск магнітної енергії очікується

13 березня 2022 року. В цей день будуть середні магнітні бурі. Точний час їх поки невідомо. У будь-якому випадку, потрібно підготуватися до цього дня гіпертонікам і сердечникам. У них під рукою повинні бути всі необхідні ліки.

У разі необхідності, треба пройти профілактичний огляд у лікаря і отримати необхідні рекомендації. Уважні до свого здоров’я повинні бути вагітні жінки та особи, які страждають хронічними захворюваннями. Друга магнітна буря станеться через три дня, а саме 16 березня 2022 року. Вона також буде середньої сили і може викликати крім зазначених вище симптомів, безсоння, а в деяких випадках і агресію.

19 березня очікується сильна магнітна буря. Вона може викликати дискомфорт у більшості людей. Потрібно бути готовим до головного болю і зміні настрою протягом дня. В цей день потрібно обмежити фізичне навантаження і, якщо є можливість, залишитися вдома. Можна присвятити день відпочинку або улюбленим заняттям. Сердечники, гіпертоніки та особи з хронічними захворюваннями повинні особливо підготуватися до цього дня. Потрібно також бути готовим до можливої агресії і неадекватної поведінки з боку інших людей. Діти також можуть бути примхливими і неслухняними.

 Наступна сильна магнітна буря очікується 21 березня 2022 року. В цей день потрібно виконувати всі застереження, про які згадувалося вище. Також краще не відвідувати людних місць і остерігатися конфліктних ситуацій. Потрібно бути готовим до будь-яких несподіванок щодо здоров’я.

22.03 очікується Магнітний спалах середньої сили. Рекомендується в цей день, крім іншого, стежити за своїм емоційним станом. Особливо це стосується людей з нервовими захворюваннями. Наступна магнітна буря середньої сили відбудеться 28 березня. В цей день хворим людям треба виконувати всі рекомендації лікарів і намагатися тримати себе в руках. Не варто забувати про накопичувальний ефект магнітних бур. За цілий місяць організм може ослабнути до такої міри, що люди будуть не в змозі займатися повсякденними справами. На цей період краще взяти паузу і відпочити.

Як зменшити вплив магнітних бур?

 Ми не можемо змінити природний хід природних явищ, але ми істотним чином можемо зменшити згубний вплив магнітних бур. Тим більше, що для цього потрібно щонайменше:

  • обмежити споживання ненатуральних і жирних продуктів;
  • пити в достатній кількості чистої води або натуральних соків;
  • зменшити у своєму раціоні напої з вмістом кофеїну (міцний чай і кава);
  • виключити споживання алкоголю, тютюну та наркотичних речовин;
  • не перевантажувати себе фізично і розумово; дотримуватися режиму дня і добре висипатися;
  • бути більше на свіжому повітрі.

Для підвищення імунітету рекомендується регулярно займатися фізичними вправами.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.