UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Мармурові шпалери як універсальна прикраса інтер’єру

Сучасні шпалери під мармур дозволяють прикрашати інтер’єр благородним каменем, без його фактичного використання. Завдяки високоякісному друку 3д-шпалер часом неможливо відрізнити покриття від натурального каменю – доводиться доторкнутися до нього, щоб переконатися у зворотному.

Різноманітність відтінків мармурової імітації відкриває нові можливості для дизайнера, адже в залежності від настрою, який передають шпалери з малюнком мармуру, можна підібрати найкращий варіант для конкретної кімнати.

Мармурові шпалери

Мармур як універсальний декор

Головна перевага покриття з мармуровим малюнком – універсальність, що дозволяє використовувати фактуру натурального каменю в оформленні житлових, комерційних та офісних приміщень. Такі мармурові шпалери стануть чудовим тлом або акцентом в інтер’єрі – фактурний декор притягуватиме до себе погляди, особливо якщо він розміщений на головній стіні.

Мармурові шпалери стіни

Завдяки поєднанню каменю з деревом, такі шпалери на стіну стануть чудовим варіантом для оформлення інтер’єру в скандинавському стилі. Зріз мармуру допоможе створити у кімнаті вишукане оформлення – головне досягти колірної гармонії. Якщо роль домінанти виконують шпалери, то предмети інтер’єру мають повторювати основні кольори мармурової імітації.

Популярні відтінки для різних приміщень

Сьогодні інтернет-магазин «ABC Decor» пропонує купити в Україні якісні шпалери під мармур, які представлені в різних варіантах кольору: від стриманих сіро-білих до теплих жовто-рожевих відтінків. Кожне поєднання кольорів підходить для конкретного приміщення:

У каталозі за посиланням вище представлено прекрасний вибір матеріалів фотошпалер: паперові, вінілові та флізелінові. Для імітації мармуру можна вибрати вінілові шпалери на флізеліновій основі – завдяки особливій текстурі такий варіант виглядатиме привабливо та природно за будь-якого освітлення.

Джерело:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.