UKRjizn.com
Image default
Свята

Масляна та Прощена неділя 2022 року – що треба знати?

У Росії Масляна є одним з небагатьох язичницьких свят, які увійшли в християнську культуру. Так сталося через багатовікові традиції відзначати прихід весни, радіючи першому теплу і сонцю. Бажаючи адаптувати свято під найважливіші релігійні події, християнство зробило масляну днем, коли прийнято готувати ситні частування і «наїдатися про запас», адже після цього свята починався Великий піст. В даний час також прийнято готувати частування і привітання з Масляною і Прощеною неділею 2022 всім своїм рідним, щоб люди перейнялися духом свята і радісно зустрічали весну.

Масляна

Що потрібно робити в масляну

У 2022 році Масляну відзначатимуть з 28 лютого по 6 березня. При цьому кожен день тижня розписаний наступним чином.

У найперший день створюється велике опудало, яке наряджають в рване плаття і виставляють перед будинком. На початку свята млинці піч не прийнято, проте люди можуть почати вітати один одного з початком весни. Наприклад, відправити близьким тематичні вірші.У другий день рекомендується проводити більше часу з дітьми, відправлятися з ними на будівництво снігових замків і сніговиків, якщо дозволяє погода.

На третій день прийнято йти за частуванням до родичів, особливо до тещам. Саме в цей час починається гастрономічне свято, коли з кожної квартири доноситься аромат свіжих млинців. Доречні будуть короткі привітання з Масляною Прощеною неділею, адже насолоджуватися десертом буде ще приємніше, якщо створити атмосферу свята.

Четвертий день оголошується часом для гучних пісень і танців. Можна сміливо вирушати з друзями на вечірки, а також від душі пригощатися млинцями.

На п’ятий день тещі у відповідь можуть відвідати своїх дочок і їхніх чоловіків, щоб разом посидіти за столом.

Що робити в масляну

Створене на самому початку Масляного тижня Опудало спалюють на шостий день, а вийшов попіл розсипають по полю, щоб гарантувати хороший урожай.У фіналі, на 7 день, прийнято просити один у одного прощення, адже не дарма цей день називають Прощеною неділею.

Як відзначити Масляну будинку

Якщо люди хочуть відзначити свято так, щоб він запам’ятався, потрібно дотримуватися традицій і бути готовими на тиждень стати самими привітними господарями. Обов’язково потрібно відправити всім знайомим самі прикольні поздоровлення з масляною. Чим більше людей переймуться духом свята, тим простіше буде створити і підтримувати веселощі. Масляна передбачає народні гуляння, тому на вулиці в цей час потрібно проводити якомога більше часу.

Якщо немає бажання нікуди виходити з квартири, можна створити своє міні-опудало з гілочок дерев і старих ганчірок. Творчий процес напевно сподобається дітям, які можуть зробити кілька таких лялечок в подарунок. Також не варто забувати про приготування млинців і експериментувати з начинками, щоб ласощі радувало весь тиждень.

Що таке Прощена неділя?

Прощена неділя-останній день масляного тижня, в який церкви проводять особливі служби. Сенс цього дня в тому, що запросити в будинок людей і щиро пробачити їх, якщо вони хочуть розповісти якусь таємницю або зізнатися в скоєному.

відзначити Масляну

Згідно з Писаннями, тільки так люди зможуть очиститися і приступити у Великому посту. Це день дає всім шанс зробити перший крок і забути образи.Далекі від релігії люди відзначають, що цей день є одним з найкращих в році, адже якщо людина хоче розвиватися і йти вперед, йому просто необхідно позбутися від усього негативу.

Недомовлені слова, образа, що накопичилася в серці, небажання прийняти на себе відповідальність за поразку — всі ці дрібниці негативно впливають на життя. Ідея позбутися брехні і злоби за допомогою Прощеної неділі ідеальна. Щоб не упустити шанс, досить відправити прикольні поздоровлення з Масляною і Прощеною неділею 2022 близьким, а заодно попросити у них вибачення за все, щоб почати весну з повного оновлення себе.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.