UKRjizn.com
Image default
Економіка

McDonalds відновить роботу своїх ресторанів в Україні

Компанія McDonalds заявила у четвер, що планує знову відкрити свої ресторани в Україні протягом наступних кількох місяців.

Рішення McDonalds є першою ознакою того, що західні компанії готові повернутися в країну, навіть незважаючи на конфлікт з Росією, що триває.

Найбільша мережа бургерних у світі закрила всі свої ресторани в Україні та Росії в березні, після вторгнення Москви в Україну.

McDonalds мав 109 ресторанів в Україні, але компанія не уточнила, скільки з них планує відкрити знову. У травні компанія продала більшість зі своїх 850 ресторанів у Росії одному з місцевих ліцензіатів.

Рішення про поновлення роботи було прийнято після «широких консультацій та обговорень з українськими офіційними особами, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з урахуванням прохання наших співробітників повернутися на роботу», – сказав Пол Помрой, керівник відділу міжнародних операційних ринків McDonalds. співробітників.

Компанія McDonalds заявила, що працює з постачальниками, щоб доставити продукти до ресторанів та повернути співробітників на місце з посиленими протоколами безпеки.

McDonalds почне відкривати ресторани у Києві та на заході України, в районах, які більш захищені від небезпек військового конфлікту.

Раніше цього року уряд України розпочав програму з переміщення підприємств на захід із зруйнованих війною районів, щоб запобігти подальшим збиткам економіки країни.

Власник KFC та Pizza Hut компанія Yum Brands раніше цього місяця заявила, що майже всі її магазини в країні відновили роботу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.