UKRjizn.com
Image default
Календар

Місячний календар 2022 для посадки розсади в Україні

Створити умови для фортеці рослини і великої врожайності можна, володіючи відповідними знаннями. Зрозуміти яким чином стан розсади позначиться на рослині і коли краще садити допоможе календар посіву насіння на розсаду, розроблений кращими фахівцями. З огляду на зазначені в ньому дані, можна зрозуміти вплив розташування планет на ступінь врожайності рослини.

Місячний календар 2020 для посадки розсади

Вплив Місяця на фортецю розсади

Численні спостереження суспільства садівників доводять вплив місяця на ступінь врожайності в залежності від її фази:

  • зростаюча фаза Місяця забезпечує рух соку в рослинах починаючи від кореня і закінчуючи верхівкою, тому основна енергія і міць знаходиться у верхній частині (облік зазначеного факту важливий при посадці фруктових дерев та інших городничих культур, плід яких знаходиться на вершині);
  • період повного місяця охарактеризований накопиченням енергії у верхній частині( оскільки сік знаходиться в стоячому положенні, садити в зазначений період не рекомендується);
  • період убування Місяця характеризується рухом енергії і соку від верхівки до кореня, тому високу врожайність в цей період дадуть овочі та рослини, основний плід яких знаходиться в землі;
  • молодик, як і повний місяць вважається застійним процесом, тому займатися городництвом в зазначений період не рекомендовано.

Період затемнення і сонцестояння також шкідливий для проведення робіт. Численні відгуки садівників показують, що ігнорування зазначеного факту призводить до сумних результатів.

Кожна із зазначених фаз сприятливо впливає на городницькі роботи. Завдяки знанням про черпання енергії від планет, садівники знають, коли садити перець на розсаду в Україні 2022, а коли займатися квітникарством.

рассада

Більше про рассада перца

Однією з найулюбленіших культур садівників є перець. Його корисні властивості обумовлені хімічними складом. Щоб рослина розвивався повноцінно, необхідно дотримання певних умов, зокрема: тепло і відсутність різких температурних перепадів.

Посадка перцю здійснюється на 65 день після сівби. Зазначений період припадає на травень і є найсприятливішим для зміцнення плода. Щоб вегетативний ріст розвивався нормально, посів повинен проводитися в лютому в період зростання Місяця, відомості про який допоможе дізнатися місячний календар 2022 для посадки розсади в Україні.

Рекомендації по посадці рослин і овочів

Домогтися стовідсоткових сходів рослин можна використовуючи дані садівничого календаря. Посадка рослин за місячним календарем 2022 дозволяє домогтися максимальної схожості рослин.

Якщо під час посадки деяка частина залишиться на грунті, їх можна відразу виключити з виду. Таке насіння варто викинути, оскільки потрібної врожайності вони не принесуть.

Насіння, що залишилися в грунті, слід піддати обробкою марганцем, що прискорить процес появи пагонів. Спостереження садівників показує, що застосування марганцівки повністю знезаражують землю, зменшують ризик нападу на плід шкідників.

Виконання зазначених рекомендацій допоможе отримати відмінний урожай, попередити появу хвороб і ряду інших несприятливих факторів.

Причини поганої врожайності

Останнім часом стали частими випадками, коли при дотриманні вимог місячного календаря врожайність виходить не найкраща. Причина проблем полягає не в періоді місячної фази, а в несприятливих погодних умовах. Відсутність тепла, несприятливий грунт, підвищена вологість можуть зіграти не на користь садівника. Спостереження садівників зі стажем показали:

  • посадка перцю на фазі росту місяця, при сприятливих погодних і грунтових умовах зроблять плід довгим і витягнутим;
  • посадка овоча в період повного місяця зробить його повним і невеликим за розміром;
  • домогтися естетично красивої форми можна, посадивши овоч в період знаходження місяця в сузір’ї тільця (зазначені дати характеризуються високою плодючістю, мінімізують ризик появи хвороб, роблять рослини стійкими до несприятливих погодних факторів);
  • домогтися високої врожайності можна, висадивши перець в період перебування Місяця в сузір’ї Рака (при цьому варто пропустити 2 березня 2022 року, день, який вважається несприятливим для схожості плодів і насіння).

Аналізуючи місячний календар для посадки насіння можна домогтися високої врожайності і прибутку відповідно. Саме з цих причин вважають за краще дотримуватися традицій наших пращурів, які не ігнорували жодного факту.

Лунный календарь 2020 для посадки рассады

На завершення

Використовування місячного календаря на 2022 рік дозволить досягти високої врожайності, попередити ряд неприємних захворювань, забезпечити максимально комфортні умови для розвитку рослин. Ознайомитися з даними календаря можна з інтернет-джерел і спеціалізованих сайтів

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.