UKRjizn.com
Image default
Новини

Місячний календар 2021 для посадки розсади в Україні

Посадка розсади в 2021 році за місячним календарем – прекрасний спосіб виростити здорові рослини, отримати хороший урожай, попередити захворюваність. Багато городників керуються ним для визначення оптимальних днів для посіву.

Місячний календар 2021 для посадки розсади в Україні

Місячний календар 2021 для посадки розсади в Україні

Людство з давніх часів спостерігає за небесними символомі і ці знання довели незаперечний вплив нічного світила на всі процеси, що відбуваються на земній поверхні. Зараз спільні зусилля астрономів і астрологів дозволяють складати місячні календарі для весіль, бізнес-угод, облагороджування зовнішності, садово-городніх робіт.

Березень вже минув, але все ще не пізно використовувати календар посіву насіння на розсаду. У квітні 2021 року, як і в кожному іншому році, настає оптимальний час для висадки насіння в теплиці і парники. У відкритий грунт в цей час садять тільки редис і зелень, рання картопля (за умови, що земля вже як слід прогрілася). Для кожного виду рослин є свій, сприятливий період:

 • у зростаючому Місяці добре садити рослини, які вирощують заради надземної частини або зовнішнього плодоношення;
 • у спадної фазі Місяця настає час для висадки насіння коренеплодів;
 • є нейтральні дні, які можна використовувати, якщо у аграрія Недостатньо вільного часу, і це-не основне його заняття;
 • Місячний календар для посадки насіння неодмінно призводить несприятливі дні для посадки рослин;
 • до заборонених незмінно відноситься повний місяць і молодик, в які краще взагалі нічого не робити в городі, але є й інші, з негативною енергетикою.

Місячний календар 2021 для посадки розсади в Україні не перераховує знаки, що перешкоджають роботі садівника, квітникаря або городника, але враховує в позначеннях, що знаки зодіаку теж мають вплив на процеси росту. Коли Місяць перебуває в секторі Діви, Близнюків і Стрільця, робота аграрія закінчується невдало, а ось перебування під Рибами, Раком, Скорпіоном і Тельцем, навпаки, підсилює позитивну енергетику, оскільки ці знаки вважаються родючими.

Сприятливі і несприятливі дні

Посадка розсади за місячним календарем 2021 не проводиться в квітні 12 і 27 числа, а в травні – 11 і 26. Це-повний місяць і молодик, коли город рекомендують просто залишити в спокої. У посівному календарі розписані дні, коли добре садити окремі культури, але можна орієнтуватися і на місячні фази і сузір’я.

Місячний календар для посадки розсади

Уважно вивчивши наочний посібник, їм можуть керуватися навіть початківці рослинники:

 • пасльонові (помідори, перець, (гіркий і солодкий) баклажани), можна садити з 16 по 24 квітня;
 • ці ж дати сприятливі для посіву бобових і зелені), але стартувати потрібно на два дні пізніше-18 квітня;
 • цибулю, часник, редис, буряк, редьку і картоплю краще садити з 2 по 9 квітня;
 • квіти визначаються в термінах за тим же принципом – однорічники і багаторічники садять з 16 по 24 квітня, цибулинні і бульбові-з 2 по 9 число другого весняного місяця;

Подальше визначення термінів, наприклад, коли садити перець на розсаду в Україні 2021, залежить від сорту, регіону, довгострокового календаря погоди. У травні, для посадки рослин з підземними плодами, рекомендують з 1 по 8 і 31 Травня. Решта рослини можна висаджувати в період з 15 по 23 число останнього весняного місяця.

Як орієнтуватися по знакам Зодіаку

У посівному календарі України розміщена вся необхідна городнику інформація, по ньому можна легко зорієнтуватися і в якому зодіакальному сузір’ї знаходиться нічне світило. Укладачі такого посібника незмінно вказують, в якому знаку перебуває місяць, і це не випадково. Додаткову інформацію про терміни посіву можна отримати, знаючи, що:

 • найкорисніші, з високою продуктивністю в отриманні остаточного підсумку плідної діяльності-Рак і риби, Скорпіон і Телець, причому, для будь-якого типу рослин, як у зростаючій, так і в спадної фазі;
 • трохи менш ефективні, але все ж сприятливі, дні, коли Місяць перебуває в Козерозі і терезах;
 • малопродуктивні для посадок Лев і Овен, Діва і Стрілець;
 • абсолютно непридатний для посіву насіння і на розсаду, і в грунт – Водолій.

Цікаво, що в такому календарі можна знайти практично всю необхідну інформацію, але є городники зі стажем, які орієнтуються на народні прикмети, дати і релігійні свята. Але це-знання, які накопичуються протягом декількох років, як мінімум. Для людей, що живуть в різних регіонах України, орієнтиром може послужити довгостроковий календар погоди.

На нього теж потрібно звертати увагу при визначенні оптимальної дати для посадок, тому що досвідчені аграрії підсумовують при підрахунках дні, необхідні для обробки насіння, дозрівання розсади і остаточного дозрівання плодів. У південних регіонах грунт прогрівається раніше, тому до посадки розсади можна приступати вже в останньому зимовому місяці. У північних регіонах час пересадки у відкритий грунт настає пізніше, тому до висадки насіння на розсаду можна приступати в березні-квітні, а іноді і в травні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.